Kategorie

CASHMERE

Znalezione produkty: 2
Sortowanie:
Sortuj według
DAX Cashmere Secret, baza wygładzająca, 30 ml - miniaturka zdjęcia produktu

DAX Cashmere Secret, baza wygładzająca, 30 ml

33,99 zł
DAX Cashmere Secret, baza wygładzająco-rozświetlająca, 30 ml - miniaturka zdjęcia produktu

DAX Cashmere Secret, baza wygładzająco-rozświetlająca, 30 ml

33,99 zł

O marce Cashmere

Cashmere jest marką kosmetyków przeznaczonych do makijażu. Należy ona do firmy DAX Cosmetics, która w branży kosmetycznej obecna jest od roku 1984. W ofercie właściciela marki Cashmere dostępne są kosmetyki przeznaczone zarówno do pielęgnacji skóry, jak i też do makijażu. Niektóre produkty, jak choćby bazy pod makijaż Cashmere, wykorzystywane są jednocześnie do pielęgnacji cery i stylizacji twarzy.

Właściciel marki Cashmere wysoko ceni sobie zaangażowanie w poznawanie nowoczesnych metod badawczych i produkcyjnych, które pozwalają opracowywać skuteczne formuły kosmetyków. Nadrzędnymi wartościami firmy są właśnie zaangażowanie, transparentność, jakość oraz innowacyjność.

Firma angażuje się też charytatywnie. Wspiera kobiety cierpiące na choroby nowotworowe i przechodzące leczenie onkologiczne w szpitalach. W zakresie pomocy prowadzi dla pacjentek oddziałów onkologicznych zajęcia, podczas których wolontariusze pokazują, w jaki sposób przywrócić zdrowy i piękny wygląd skórze, która ucierpiała wskutek chemioterapii lub innych metod leczenia chorób nowotworowych.

Cashmere – baza pod makijaż stworzona dla piękna

Sama marka Cashmere stawia przede wszystkim na zdrowie i urodę skóry. Cashmere podkład pod makijaż został opracowany w taki sposób, aby nie tylko pomagał w skutecznych utrzymywaniu make-upu na twarzy, ale też wspierał pielęgnację w sposób zależny od rodzaju skóry i problemów, z jakimi się boryka. Piękno jest nieodłącznym elementem komunikacji marki Cashmere, dlatego nie brakuje go także w designie opakowań.

Bazy Cashmere przeznaczone są zarówno dla kobiet, które makijaż wykonują samodzielnie w domu, jak też dla profesjonalnych wizażystów.

Cashmere – wybór produktów w aptece internetowej Gemini

Każda baza Cashmere charakteryzuje się nieco innym składem, dzięki czemu pod makijaż mogą wykorzystać ją kobiety, które w związku z rodzajem swojej skóry mają inne potrzeby. Zobacz, jakie bazy Cashmere dostępne w ofercie naszej apteki.

Cashmere baza wygładzająca

DAX Cashmere Secret – baza wygładzająca cerę i wyrównująca niedoskonałości. Swoje działanie zawdzięcza zawartości mikrosiateczki przestrzennych silikonów 3D, które wypełniają zmarszczki, wyrównując tym samym cerę. Dzięki temu przedłuża trwałość makijażu, w związku z czym polecana jest wizażystom, wykonującym profesjonalne makijaże, a także kobietom borykającym się ze zmarszczkami lub innymi niedoskonałościami cery.

Cashmere baza wyrównująca

Cashmere Photo-Blur to wyrównująca baza pod makijaż, która również zawiera mikrosiateczki przestrzennych silikonów 3D wygładzające zmarszczki i inne niedoskonałości cery. Ponadto w jej składzie znajduje się mineralny płyn z kamienia księżycowego, który maskuje objawy zmęczenia i stresu. Zawiera bowiem cząsteczki, które rozpraszają światło, nadając cerze efekt jednolitego kolorytu oraz promienistości.

Cashmere baza wygładzająco-odżywcza

Cashmere Anti-Pollution Protect jest bazą wygładzająco-odżywczą, która w swoim składzie zawiera witaminę C, masło shea oraz warstwę ochronną City Pollu-Protect. Witamina C wspiera produkcję kolagenu, który jest niezbędny do zachowania jędrności i elastyczności skóry. Natomiast tarcza City-Pollu Protect zapobiegania wchłanianiu się w cerę czynników zewnętrznych, takich jak promienie UVA i UVB oraz zanieczyszczenia powietrza. Silikony Matrix wypełniają niedoskonałości, nie zapychając porów.

Cashmere podkład wygładzająco-rozświetlający

Cashmere Secret Glam jest bazą zawierającą mikrosiateczki silikonów 3D, które wygładzają zmarszczki i wyrównują niedoskonałości. Oprócz nich zawiera w swoim składzie rozświetlające mikropigmenty, które to nadają świeży wygląd zmęczonej i poszarzałej cerze.

Filtry

Producent
Cena
-
Działanie
Postać
Rodzaj skóry
Wiek
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego