Poradnik
Clearblue

CLEARBLUE

Znalezione produkty : 0
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
1 - 0 z 0 produktów

O marce Clearblue

Clearblue jest marką testów ciążowych i owulacyjnych, które pomagają kobietom ustalić, czy udało im się zajść w ciążę. W ofercie Gemini dostępne są strumieniowe testy ciążowe Clearblue, a także cyfrowy Clearblue test ze wskaźnikiem tygodnia ciąży.

Poznaj markę Clearblue

Marka Clearblue od ponad 30 lat skupia się na bardzo szerokim zagadnieniu, jakim jest ciąża, a także cykl owulacyjny kobiet. Dlatego marka ta ma tak duże doświadczenie nie tylko w opracowywaniu i produkcji testów ciążowych, ale też w dzieleniu się z kobietami wiedzą na temat ich ciała oraz zachodzenia w ciążę. Clearblue stawia sobie za cel nieustanne podnoszenie poziomu wiedzy na temat zdrowia reprodukcyjnego kobiet. W tym celu prowadzi dogłębne badania naukowe, edukuje oraz inwestuje w postęp technologiczny w tym właśnie zakresie. W międzynarodowym zespole ekspertów Clearblue pracują specjaliści z uniwersytetów rozsianych po całym świecie. Wszystko to, aby, jak twierdzi marka, pomóc każdej kobiecie w zdrowym i skutecznym planowaniu oraz prowadzeniu ciąży.

Historia marki Clearblue

Marka Clearblue swój pierwszy jednoetapowy test ciążowy opracowała i wypuściła na rynek w roku 1988, a już w kolejnym - kobiety starające się o zajście w ciążę mogły wykorzystać Clearblue test owulacyjny. Następne lata przynosiły coraz to nowe osiągnięcia, dzięki którym kobiety mogły z jeszcze większą dokładnością kontrolować swoją ciążę lub jej planowanie. W roku 2003 pojawił się Clearblue test ciążowy cyfrowy, natomiast w 2008 Clearblue test ze wskaźnikiem tygodnia ciąży – ustalenie daty poczęcia jest bardzo ważne w kontekście choćby planowania wizyt u lekarza ginekologa prowadzącego ciążę. W 2014 roku marka opracowała zaawansowany monitor płodności z testem ciążowym i ekranem dotykowym.

Clearblue – wiedza i pomoc

Marka Clearblue nie poprzestaje na opracowywaniu i produkcji testów ciążowych i owulacyjnych. Nieustannie dzieli się wiedzą i odpowiada na wiele pytań dotyczących testów ciążowych i owulacyjnych, a także na temat zdrowia prokreacyjnego, planowania ciąży oraz jej prowadzenie.

Clearblue test ciążowy – jak działa?

Test ciążowy Clearblue wykrywa znajdujący się w moczu hormon ciążowy (hCG). Aby uzyskać wynik, należy podstawić końcówkę testu pod strumień moczu na 5 sekund lub też zebrać mocz do sterylnego pojemnika i zanurzyć w nim końcówkę testu na 20 sekund. Wyniki pojawią się najpóźniej po 3 minutach.

Clearblue test ciążowy – kiedy wykonać?

Jeżeli dojdzie do zapłodnienia, to około piątego dnia przez spodziewaną miesiączką w moczu kobiety zacznie pojawiać się hormon ciążowy. Właśnie w tym czasie odpowiedź o tym, czy w ciele kobiety rozwija się zapłodniony zarodek, może dać test ciążowy pokazujący tydzień ciąży. W dniu spodziewanej miesiączki o zajściu w ciążę poinformuje szybki Clearblue test ciążowy.

Czym wyróżnia się test ciążowy Clearblue?

Test ciążowy Clearblue charakteryzuje się wysoką skutecznością i łatwością obsługi. Jakie cechy produkty wyróżnia producent?

  • Test daje 99% dokładność otrzymanego wyniku.
  • Jest ergonomicznie zaprojektowany. Wydłużona i odpowiednio wyprofilowana rączka umożliwia łatwiejsze pobieranie próbki moczu.
  • Końcówka służąca do pobierania próbki zmienia kolor z białego na różowy w celu potwierdzenia prawidłowego pobrania próbki.
  • Wskaźniki informujące o wyniku są bardzo wyraźne. W przypadku cyfrowego testu ciążowego pokazującego tydzień ciąży wynik oraz stopień zaawansowania ciąży widoczne są na wyświetlaczu LCD.
Dołącz do nas
Facebook logoInstagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki