Kategorie

COMPEED

Znalezione produkty: 11
Sortowanie:
Sortuj według
Compeed, plastry na pęcherze, hydrokoloidowe, średnie, 5 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu

Compeed, plastry na pęcherze, hydrokoloidowe, średnie, 5 sztuk

20,39 zł
Compeed, plastry na zrogowacenia, hydrokoloidowe, średnie, 6 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu

Compeed, plastry na zrogowacenia, hydrokoloidowe, średnie, 6 sztuk

22,99 zł
Compeed, plastry na odciski, hydrokoloidowe, średnie, 10 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu

Compeed, plastry na odciski, hydrokoloidowe, średnie, 10 sztuk

18,29 zł
Compeed, plastry na pęcherze na piętach dla aktywnych, hydrokoloidowe, średnie, 5 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu

Compeed, plastry na pęcherze na piętach dla aktywnych, hydrokoloidowe, średnie, 5 sztuk

20,99 zł
Compeed, plastry na halluksy, hydrokoloidowe, 5 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu

Compeed, plastry na halluksy, hydrokoloidowe, 5 sztuk

22,99 zł
Compeed, plastry na pęcherze na piętę, średnie, 5 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu

Compeed, plastry na pęcherze na piętę, średnie, 5 sztuk

20,99 zł
Compeed, sztyft przeciw pęcherzom, 8 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Compeed, sztyft przeciw pęcherzom, 8 ml

21,99 zł
Compeed, plastry na opryszczkę, hydrokoloidowe, dyskretne, 15 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu

Compeed, plastry na opryszczkę, hydrokoloidowe, dyskretne, 15 sztuk

21,99 zł
Compeed, plastry na odciski między palcami, 10 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu

Compeed, plastry na odciski między palcami, 10 sztuk

19,09 zł
Compeed, plastry na pęcherze, hydrokoloidowe, wąskie, 6 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu

Compeed, plastry na pęcherze, hydrokoloidowe, wąskie, 6 sztuk

18,49 zł
Compeed, plastry na pęcherze, hydrokoloidowe, Mix, 5 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu

Compeed, plastry na pęcherze, hydrokoloidowe, Mix, 5 sztuk

20,99 zł

O marce Compeed

Compeed jest marką plastrów, których celem jest przynoszenie ulgi, łagodzenie bólu oraz pomoc w gojeniu się ran w przypadku wystąpienia otarć lub odcisków na skórze stóp czy też opryszczki na ustach. Marka Copmeed należy do przedsiębiorstwa farmaceutycznego HRA Pharma. W aptece internetowej Gemini dostępne są plastry Compeed przeznaczone do łagodzenia dolegliwości spowodowanych otarciami, odciskami czy opryszczkami.

Compeed – plastry na otarcia dla przywrócenia komfortu

Otarcia i odciski na stopach oraz opryszczki na ustach powodują wyraźny dyskomfort w codziennym funkcjonowaniu – odciski na stopach utrudniają poruszanie się, a opryszczki mogą przeszkadzać w jedzeniu i piciu, a także powodować spadek pewności siebie spowodowany tym, że na twarzy pojawiła się niedoskonałość.

Plastry na otarcia Compeed – idea zaczerpnięta z wojska

Czasem nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak ogromna część technologii, z której korzystamy na co dzień, wywodzi się z armii. Właśnie w niej swoje źródło mają plastry na otarcia Compeed. Powstały one na bazie stosowanych przez skandynawskich żołnierzy hydrokoloidowych opatrunków, jakie stosowali w celu ochrony swoich stóp podczas treningów. W ten sposób rozpoczęto leczenie w wilgotnym środowisku odcisków oraz ran spowodowanych otarciami.

W jakim celu powstały plastry Compeed?

Odciski i otarcia skóry na stopach oraz opryszczki na ustach mogą utrudniać codzienne funkcjonowanie. Plastry na pęcherze mają przynosić ulgę w bólu i ucisku, dzięki czemu możliwe okaże się swobodne chodzenie. Plastry na opryszczki pomogą je zamaskować, a także zabezpieczyć inne osoby przez zarażeniem się tym problemem. Ponadto plastry Compeed na opryszczkę umożliwiają nakładanie na nie makijażu.

Leczenie ran w wilgotnym środowisku – sposoby na pęcherze

Tajemnica działania plastrów Compeed tkwi w hydrokoloidowej metodzie gojenia się ran, czyli działanie w środowisku wilgotnym. Dzięki temu nie dochodzi do powstawania strupów, a także niwelowane jest ryzyko pojawiania się blizn. Dzieje się tak, ponieważ w wilgotnym środowisku komórki nabłonka mają lepsze warunki do rozwoju.

Rodzaje plastrów Compeed dostępne w aptece Gemini

W aptece internetowej Gemini dostępne są różne rodzaje plastrów Compeed, które można stosować w celu łagodzenia dolegliwości spowodowanych odciskami i otarciami w różnych miejscach stóp, a także w celu gojenia się opryszczki.

  • Żelowe plastry na dociski – posiadają hydrokoloidowy żel, który łagodzi objawy towarzyszące odciskom oraz wspomaga ich usuwanie. Dostępne są plastry żelowe na odciski na większe fragmenty skóry stóp oraz na odciski między palcami.
  • Plastry Compeed na pęcherze – działające jak sztuczna skóra, zawierają aktywny żel z cząsteczkami absorbującymi wilgoć. Dzięki temu mają przynosić ulgę w bólu oraz utrzymywać naturalną wilgoć skóry. Można stosować je również profilaktycznie przy otarciach, jako ochronę przed powstawaniem pęcherzy.
  • Plastry na zrogowacenia – intensywnie nawilżają skórę w miejscu zrogowaceń, zmiękczając je i sprawiając tym samym, że stają się łatwiejsze do usunięcia.
  • Plastry na halluksy – dzięki zawartości żelu hydrokoloidowego głęboko nawilżają oraz amortyzują skórę w miejscu zwyrodnień kostnych, chroniąc przed kolejnymi otarciami i łagodząc ból.
  • Plastry na opryszczki – ich działanie polega na stworzeniu sprzyjającego środowiska gojenia się opryszczki, wilgotnego środowiska oraz izolowaniu jej od zewnętrznych czynników, które mogłyby utrudniać jej gojenie się.

Plastry Compeed na opryszczkę są dyskretne, tzn. nie widać ich w podczas użytkowania. Natomiast plastry przeznaczone do gojenia się i łagodzenia skórnych problemów na stopach występują w różnych rozmiarach, dzięki czemu można dobrać je do wielkości podrażnienia lub pęcherza.

Filtry

Producent
Cena
-
Postać
Problem
Cecha specjalna
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego