Kategorie

DETRAMAX

Znalezione produkty: 4
Sortowanie:
Sortuj według
Detramax, żel kojący do nóg, 100 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Detramax, żel kojący do nóg, 100 ml

17,29 zł
Detramax, 60 tabletek + dodatkowo Detramax, żel kojący do nóg, 75ml  - miniaturka zdjęcia produktu

Detramax, 60 tabletek + dodatkowo Detramax, żel kojący do nóg, 75ml

30,49 zł
Detramax, 60 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu

Detramax, 60 tabletek

30,49 zł
Detramax Plus, 30 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu

Detramax Plus, 30 tabletek

20,99 zł

O marce Detramax

Detramax to marka suplementów diety przeznaczonych dla osób dorosłych, które borykają się z problemem zmęczonych i obolałych stóp. Producentem i właścicielem marki jest Novascon Pharmaceuticals – firma specjalizująca się w opracowywaniu i wprowadzaniu na rynek nie tylko suplementów diety, ale kosmetyków, wyrobów medycznych czy też dietetycznych środków spożywczych specjalnego przeznaczenie medycznego. Marka Detramax w 2014 roku otrzymała nagrodę Dobra Marka „Jakość, Zaufanie, Renoma”.

Co to jest Detramax?

Detramax to produkty, których zadaniem jest wspieranie mikrokrążenia żylnego, a także zmniejszanie uczucia ciężkich nóg. Suplementy diety przeznaczone są dla osób dorosłych, które pragną zachować dobrą kondycję żył oraz całego układu krwionośnego. Substancjami czynnymi są diosmina (90%) oraz hesperydyna (10%). Obydwie substancje odpowiedzialne są za poprawę elastyczności funkcjonalności naczyń krwionośnych oraz żył. W składzie suplementów diety znaleźć można również ekstrakt z liści winogron, którego zadaniem jest wspomaganie mikrokrążenia żylnego, a także pomoc w zmniejszeniu uczucia ciężkości nóg. Kolejnym składnikiem jest ekstrakt z pestek winogron wykazujący właściwości oksydacyjne. Zadaniem witaminy C jest natomiast wspomaganie produkcji kolagenu, który jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośny oraz zapewnienia ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym.

Oprócz suplementów diety marka Detramex posiada w swojej ofercie również podkolanówki profilaktyczne uciskowe, a także żel kojący do nóg.

Na co pomaga Detramax?

Zadaniem preparatu jest wzmocnienie ścian naczyń krwionośnych i zmniejszenie dolegliwości związanych z wydolnością nóg. Dedykowany jest osobom, które borykają się z problemem żylaków kończyn – obrzęk, uczucie ciężkości, mrowienie, a także charakterystyczne pajączki. Tego typu suplement może okazać się przydatny dla osób, które prowadzą siedzący tryb życia, pracują w pozycji siedzącej i nie są aktywne fizycznie. Przyczyną powstawania żylaków może być również otyłość, stosowanie antykoncepcji hormonalnej, a także chodzenie na wysokich obcasach.

Produkty Detramax

Suplement diety Detramax dostępny jest również w wersji „plus”. Produkt ten zawiera ekstrakt z kłącza ruszczyka kolczastego. W ofercie znaleźć można także Detramax żel kojący do nóg, a także podkolanówki uciskowe. Produkty tego typu mogą być pomocne w profilaktyce przewlekłej niewydolności żylnej (ucisk na całej długości nóg stymuluje przepływ krwi, co niwelować może obrzęk i uczucie ciężkich nóg). Mogą także zapobiegać powstawaniu żylaków i pajączków, a także łagodzić ból. Polecane są osobom, które borykają się z problemem obolałych nóg w trakcie podróży bądź po przebytych urazach.

Filtry

Producent
Cena
-
Działanie
Postać
Sposób aplikacji
Problem
Kluczowy składnik
Wiek
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego