Poradnik
Dettol

DETTOL

Znalezione produkty : 8
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Dettol, mydło antybakteryjne w płynie, ukojenie, zapas, 500 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Dettol, mydło antybakteryjne w płynie, ukojenie, zapas, 500 ml
17,99 zł
Dettol, antybakteryjny spray do powierzchni, Original, 500 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Dettol, antybakteryjny spray do powierzchni, Original, 500 ml
19,69 zł
Dettol, antybakteryjne mydło w płynie, aloes i witamina E, 250 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Dettol, antybakteryjne mydło w płynie, aloes i witamina E, 250 ml
13,89 zł
Dettol, antybakteryjne mydło w płynie, aloes i witamina E, zapas, 500 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Dettol, antybakteryjne mydło w płynie, aloes i witamina E, zapas, 500 ml
17,99 zł
Dettol, antybakteryjne mydło w płynie, ukojenie, 250 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda- niedostępny
Dettol, antybakteryjne mydło w płynie, ukojenie, 250 ml
13,89 zł
Dettol, antybakteryjne i drożdżakobójcze chusteczki do mycia i dezynfekcji powierzchni, limonka i miętą, 36 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Produkt apteczny- niedostępny
Dettol, antybakteryjne i drożdżakobójcze chusteczki do mycia i dezynfekcji powierzchni, limonka i miętą, 36 sztuk
14,79 zł
Dettol, antybakteryjne i drożdżakobójcze chusteczki do mycia i dezynfekcji powierzchni, Original, 36 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Produkt apteczny- niedostępny
Dettol, antybakteryjne i drożdżakobójcze chusteczki do mycia i dezynfekcji powierzchni, Original, 36 sztuk
14,79 zł
Dettol, antybakteryjny spray do powierzchni, limonka i mięta, 500 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Produkt apteczny- niedostępny
Dettol, antybakteryjny spray do powierzchni, limonka i mięta, 500 ml
19,69 zł
1 - 8 z 8 produktów

O marce Dettol

Marka Dettol powstała ponad 80 lat temu. Zadebiutowała w szpitalach, gdzie zastosowano stworzony przez nią płyn antyseptyczny do przemywania i dezynfekcji skóry przy zabiegach chirurgicznych. Skuteczność preparatu sprawiła, że produkty firmy zaczęto wykorzystywać także do ochrony młodych mam po porodzie. Produkty opatrzone logo marki znalazły zastosowanie w odkażaniu ran, profilaktyce chorób oraz tworzeniu bezpiecznego otoczenia w domach.

Dziś Dettol także pozostaje jedną z marek w dziedzinie ochrony zdrowia. Jej produkty wykazują działanie biobójcze, nie szkodząc przy tym skórze ani odkażanym powierzchniom. Środki do dezynfekcji Dettol pomagają m.in. rodzinom, personelowi medycznemu zadbać o zdrowie dzięki lepszej higienie. Oferta marki jest zróżnicowana. Każdy produkt został opracowany tak, by zapewniać najwyższą ochronę przed chorobami.

Dettol produkty antybakteryjne do powierzchni

Ważną część asortymentu firmy stanowią środki do dezynfekowania powierzchni. Produkty mają pomagać w zachowaniu najwyższych standardów higieny w miejscach publicznych, zwłaszcza w okresach wzmożonej zachorowalności na choroby przenoszone drogą kropelkową. Można stosować je również w domach, stwarzając bezpieczne środowisko dla swoich najbliższych – szczególnie dla dzieci, których układ odpornościowy nie jest w pełni ukształtowany.

Dettol spray antybakteryjny

Marka oferuje Dettol spray do powierzchni antybakteryjny. Działa on nie tylko przeciw bakteriom, ale też drożdżakobójczo. Preparat służy do mycia i dezynfekcji powierzchni – również tych mających kontakt z żywnością. Dettol spray ma przyjemny zapach, który wzmacnia efekt odświeżenia. Jeżeli zostanie użyty do powierzchni niestykających się z żywnością, nie trzeba go spłukiwać. Pozostanie bezpieczny dla dezynfekowanych przedmiotów i użytkowników. Dettol spray do powierzchni antybakteryjny można zastosować do dezynfekcji deski sedesowej, kosza na śmieci, wanny, zlewu kuchennego, lodówki, desek do krojenia czy elementów wyposażenia dziecięcego pokoju.

Wygodne w użyciu są również Dettol chusteczki antybakteryjne. Pachnące owocowo ściereczki pozwalają na dezynfekcję powierzchni. Można stosować je na powierzchniach mających kontakt z żywnością. Dettol chusteczki antybakteryjne nie zawierają wybielaczy. Są wygodne w użytkowaniu, szczególnie gdy nie ma się dużo czasu na sprzątanie i dezynfekcję.

Dettol wybór produktów do dezynfekcji

Ofertę marki uzupełniają środki do dezynfekcji dłoni. Dettol antybakteryjny żel do rąk można stosować w przypadku ograniczonego dostępu do bieżącej wody. Można zabrać go ze sobą w podróż, do biura, na zakupy czy spacer. Przyda się np. do dezynfekcji dłoni w komunikacji miejskiej, w czasie muzycznych festiwali i innych okazji, gdy nie można umyć rąk. Preparat nie wymaga spłukiwania. Zabija do 99,9% chorobotwórczych drobnoustrojów. Ma delikatną formułę i nie pozostawia uczucia lepkich dłoni. Dzięki temu, że został zapakowany w niewielką buteleczkę, zmieści się w kieszeni czy torebce.

Kolejnym produktem do higieny rąk opracowanym przez markę jest Dettol mydło. To kosmetyk łagodny dla skóry, a zarazem wyniszczający bakterie. Nadaje się do codziennego stosowania i pozostawia po sobie uczucie odświeżenia. W miejscach odwiedzanych przez wiele osób może sprawdzić się dozownik do mydła bezdotykowy Dettol. Pomaga on ograniczyć rozprzestrzenianie się bakterii i zadbać o higienę. Łatwy w użyciu Dettol dozownik można udostępnić w miejscach pracy, przychodniach, sklepach, restauracjach i innych obiektach, gdzie liczy się zapewnienie maksimum bezpieczeństwa i zapobieganie infekcjom.

Kategorie powiązane z marką DETTOL
Dołącz do nas
Facebook logoInstagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki