Poradnik
Dexeryl

DEXERYL

Znalezione produkty : 8
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Dexeryl, olejek do mycia ciała, 500 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Dexeryl, olejek do mycia ciała, 500 ml
51,59 zł
Dexeryl, emolient krem do suchej skóry, 250 g - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Dexeryl, emolient krem do suchej skóry, 250 g
30,39 zł
Dexeryl, Shower, krem myjący pod prysznic dla niemowląt, dzieci i dorosłych, skóra bardzo sucha i skłonna do atopii, 200 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Dexeryl, Shower, krem myjący pod prysznic dla niemowląt, dzieci i dorosłych, skóra bardzo sucha i skłonna do atopii, 200 ml
27,89 zł
Dexeryl, olejek do mycia ciała, 200 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Dexeryl, olejek do mycia ciała, 200 ml
35,09 zł
Dexeryl, Shower, krem myjący pod prysznic dla niemowląt, dzieci i dorosłych, skóra bardzo sucha i skłonna do atopii, 500 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Dexeryl, Shower, krem myjący pod prysznic dla niemowląt, dzieci i dorosłych, skóra bardzo sucha i skłonna do atopii, 500 ml
44,29 zł
Dexeryl, emolient krem do suchej skóry, 500 g - miniaturka zdjęcia produktu
Nowość
Zdrowie i uroda
Dexeryl, emolient krem do suchej skóry, 500 g
47,29 zł
Dexeryl, emolient krem do suchej skóry, 50 g - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Dexeryl, emolient krem do suchej skóry, 50 g
16,09 zł
Dexeryl, emolient krem do suchej skóry, 500 g - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda- niedostępny
Dexeryl, emolient krem do suchej skóry, 500 g
47,29 zł
1 - 8 z 8 produktów

O marce Dexeryl

Krem Dexeryl przeznaczony jest do nawilżania i łagodzenia podrażnień występujących przy takich chorobach, jak atopowe zapalenie skóry czy rybia łuska. Skład produktu został opracowany w taki sposób, aby przywracać skórze optymalne nawilżenie i we właściwy sposób regenerować naskórek.

Co to jest Dexeryl?

Marka Dexeryl należy do francuskiego przedsiębiorstwa Pierre Fabre, którego historia sięga roku 1951, kiedy to farmaceuta i botanik o tym nazwisku kupił aptekę w rodzinnym mieście Casters i zaczął w niej opracowywać własne receptury leków, które szybko zdobyły uznanie środowiska medycznego oraz pacjentów. Właściciel marki Dexeryl to firma odpowiedzialna oraz świadoma zmian zachodzących w świecie i społeczeństwie. Stąd też jej zaangażowanie w działania mające na celu poprawę jakości życia nie tylko pacjentów korzystających z kremu Dexeryl i innych jej produktów, ale też wszystkich osób, które biorą udział w produkcji jej preparatów – od uprawy naturalnych składników aż do dystrybucji.

Wartości marki Dexeryl

Właściciel marki Dexeryl kontynuuje wyznawanie filozofii swojego założyciela, który uważał, że zdrowie i uroda są ze sobą nierozerwalnie powiązane, dbałość o nie wymaga skrupulatnego i ambitnego podejścia naukowego. Jego idea jest kultywowana przez cały okres działalności firmy, a kremy Dexeryl zostały stworzone właśnie po to, by poprzez doprowadzenie skóry do dobrego stanu zdrowia, zapewnić jej również piękny wygląd.

Kosmetyki Dexeryl powstają w pełnej zgodzie z naturą. Wszystkie substancje, które pochodzą z roślin będących surowcem do produkcji produktów, są dokładnie badane z użyciem nowoczesnej technologii. Ma to oczywiście na celu zagwarantowanie konsumentom wysokiej jakości preparatów, które są w pełni bezpieczne dla ich zdrowia. Marka Dexeryl stawia bowiem na pierwszym miejscu komfort ich życia oraz dobre samopoczucie.

Jednak na tym nie kończy się odpowiedzialność właściciela marki Dexeryl. Firma podejmuje wiele innych działań z myślą o swoich konsumentach oraz wszystkich, którzy są związani z produkcją jej kosmetyków.

  • Zrównoważony rozwój – właściciel marki Dexeryl zdaje sobie sprawę z oddziaływania, jakie ma jego biznes na środowisko naturalne oraz społeczeństwo. Dlatego dba o zrównoważony rozwój, w którym dużo uwagi poświęca kształtowaniu swojej odpowiedzialnej postawy wobec ludzi oraz przyrody.
  • Ochrona bioróżnorodności – kremy Dexeryl powstają z zasobów naturalnych, które są wykorzystywane w odpowiedzialny sposób, gwarantujący ich samo odnawialność. Ponadto firma prowadzi też ogrody botaniczne i konserwatoria przyrody.
  • Produkcja bezpiecznych preparatów – kremy Dexeryl powstają z ogromną dbałością o receptury. Cała produkcja odbywa się z takim samym rygorem, w jakim powstają leki na receptę firmy Pierre Fabre. Wszystko po to, by zapewnić bezpieczeństwo konsumentów.

Krem Dexeryl – kompleksowa ochrona skóry suchej i wrażliwej

Krem Dexeryl służy do ochrony i nawilżania skóry suchej, której stan wywołany jest chorobami, takimi jak atopowe zapalenie skóry czy rybia łuska. Preparat ma nie tylko nawilżać i pielęgnować skórę, ale również regenerować naskórek. Krem, dzięki zawartości glicerolu, białej wazeliny i ciekłej parafiny, tworzy na skórze ochronną powłokę, która chroni przed nadmierną utratą wody i reguluje wilgotność skóry.

Dołącz do nas
Facebook logoInstagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki