Kategorie

DR BETA

Znalezione produkty: 2
Sortowanie:
Sortuj według
Dr Beta Anticubit, naturalny balsam do pielęgnacji skóry narażonej na odleżyny, 500 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Dr Beta Anticubit, naturalny balsam do pielęgnacji skóry narażonej na odleżyny, 500 ml

37,49 zł
Diagnosis CM-100, automatyczny ciśnieniomierz naramienny + dodatkowo Dr Check FC500, termometr bezdotykowy na podczerwień - miniaturka zdjęcia produktu

Diagnosis CM-100, automatyczny ciśnieniomierz naramienny + dodatkowo Dr Check FC500, termometr bezdotykowy na podczerwień

160,99 zł

O marce Dr Beta

Twórcami marki Dr Beta są popularyzatorzy aromaterapii w Polsce – doktor Władysław S. Brud oraz doktor Iwona Konopacka-Brud. Gdy w naszym kraju nie doceniano jeszcze potencjału tkwiącego w olejkach eterycznych, udziałowcy firmy POLLENA-AROMA z Nowego Dworu Mazowieckiego postanowili przekonać konsumentów do wypróbowania właściwości olejów roślinnych. Marka Dr Beta powstała na początku lat 90. Od zawsze zajmowała się olejkami eterycznymi. Wspomniane substancje były podstawowymi składnikami tworzonych kompozycji zapachowych.

Produkty Dr Beta zawierają olejki eteryczne najwyższej jakości. Opracowywane są z minimalnym użyciem składników syntetycznych. Firma dostarcza starannie skomponowane aromakosmetyki i olejki roślinne. Cały proces powstawania produktu – od pomysłu na recepturę po zapakowanie – odbywa się w jednym zakładzie. Dr Beta nie stawia jednak na produkcję masową. Wiele kosmetyków, ze względu na ich specyfikę, jest tworzonych ręcznie, aby nie utraciły swoich cennych właściwości.

Firma początkowo produkowała wyłącznie olejki eteryczne. Z czasem rozbudowała swoją ofertę o mieszanki olejków na powszechne dolegliwości oraz serie kosmetyków aromaterapeutycznych. Dzisiaj marka sygnuje swoim logo ponad 100 propozycji, w tym preparaty specjalistyczne.

Dr Beta balsam na odleżyny

Z myślą o pacjentach narażonych na odleżyny i odparzenia powstał balsam Dr Beta Anticubit. To szczególny produkt do pielęgnacji skóry, pomagający ograniczyć ryzyko powstania bolesnych i długo gojących się ran. Dr Beta balsam na odleżyny jest pomocny przy zapobieganiu infekcjom skórnym, łagodzi podrażnienia i stany zapalne. Jego stosowanie wspiera terapię i rekonwalescencję pacjentów długotrwale unieruchomionych.

Dr Beta balsam na odleżyny zawiera wyłącznie składniki pochodzenia naturalnego. Dzięki starannie opracowanej recepturze zyskał właściwości ochronne i pielęgnacyjne. Produkt został stworzony na bazie specjalnej mieszanki olejków eterycznych. W jego składzie obecny jest m.in. olejek z drzewa herbacianego, słynący z działania antybakteryjnego i antygrzybiczego.

Dr Beta olejki eteryczne

Wszystkie olejki eteryczne Dr Beta sprzedawane są w buteleczkach wykonanych z ciemnego szkła. Zastosowanie tego tworzywa pozwala ochronić substancje przed dostępem światła, które może wpływać na właściwości produktów. Buteleczki zostały też wyposażone w kroplomierze zapewniające łatwiejszą aplikację olejów. Przed użyciem substancji warto zapoznać się z ograniczeniami i przeciwwskazaniami, by uniknąć reakcji alergicznych i innych nieprzyjemnych skutków ubocznych.

Dr Beta olejki to produkty w 100% naturalne. Zostały opracowane według założeń polskiej szkoły aromaterapii. Ich jakość potwierdzają badania laboratoryjne. Składniki substancji są importowane z plantacji z całego świata. Olejki eteryczne Dr Beta uzyskały certyfikat Jakości Polskiego Towarzystwa Aromaterapeutycznego. Nie zawierają konserwantów, rozpuszczalników i sztucznych ulepszaczy.

Filtry

Producent
Cena
-
Rodzaj produktu
Działanie
Postać
Rodzaj skóry
Problem
Kluczowy składnik
Dla kogo
Rozmiar
Cecha specjalna
Wiek
Typ produktu
Okres gwarancji
Zasilanie
Zestaw zawiera
Rodzaj mankietu
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego