Poradnik
Dr Sante

DR SANTE

Znalezione produkty : 1
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Dr Sante Cannabis Hair, rewitalizująca maska do włosów, 300 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
Dr Sante Cannabis Hair, rewitalizująca maska do włosów, 300 ml
12,00 zł
1 - 1 z 1 produktów

Poznaj Dr Sante

Dr Sante jest marką specjalistycznych kosmetyków, przeznaczonych do pielęgnacji i wzmacniania włosów. W ofercie marki dostępne są różne linie produktów, które opracowane zostały w celu zwalczania konkretnych problemów z włosami. W Gemini dostępne są szampony, odżywki, maski i inne kosmetyki do włosów marki Dr Sante, które mają pomagać przywrócić dobrą kondycję włosów.

Historia marki Dr Sante

Kosmetyki Dr Sante należą do polskiej firmy Elfa Pharm, która powstała w 2011 roku i od tamtej pory wprowadziła na polski rynek 10 marek własnych kosmetyków, przeznaczonych do pielęgnacji skóry i włosów. Firma zaczęła eksportować swoje kosmetyki również na rynki zagraniczne i są one dostępne w wybranych krajach Europy, Afryki i Azji, a także w Stanach Zjednoczonych i Nowej Zelandii.

Wartości marki Dr Sante

Właściciel marki podaje, że Dr Sante to firma, która angażuje się w życie społeczne i wspiera akcje, których celem jest poprawa jakości życia. W tym celu współpracuje lub współpracowała z fundacjami wspierającymi między innymi osoby chore na nowotwory czy schroniska dla zwierząt.

Kosmetyki do pielęgnacji włosów Dr Sante

W Gemini dostępna jest oferta różnych linii produktów Dr Sante. W zależności od specyfiki poszczególnych kosmetyków można stosować je w celu poprawy kondycji włosów i skóry głowy.

Kosmetyki Dr Sante Argan Hair

Ta linia produktów Dr Sante stworzona została dla osób, które chcą nadać swoim włosom miękkość oraz zwiększyć ich elastyczność. Kosmetyki Argan Hair mają wzmocnić włosy, a także chronić je przed czynnikami zewnętrznymi, np. wilgocią czy zanieczyszczeniami.

Komsetyki Dr Sante Argan Hair zawierają olej arganowy i keratynę. W linii tej dostępne są kremowa maska do włosów Dr Sante, szampon, olejek regenerujący oraz spray ułatwiający rozczesywanie.

Kosmetyki Dr Sante z keratyną

Keratyna jest budulcem włosów, dlatego też może znajdować swoje zastosowanie w kosmetykach. Wspiera regenerację zniszczonych włosów, nadaje im objętość, poprawia elastyczność i wspomaga nawilżanie. Linia produktów Dr Sante z keratyną przeznaczona jest dla osób, które borykają się z włosami łamliwymi i kruchymi. Znajdują się w niej:

  • Dr Sante szampon z kretyną, argininą i kolagenem;
  • odżywka do włosów;
  • maska do włosów;
  • serum z keratyną, które ma być pomocne w odnawianiu zniszczonych końcówek;
  • spray Dr Sante z kreatyną, który ma zmniejszać kruchość i łamliwość włosów.

Linia Dr Sante Aloe Vera

Produkty Dr Sante Aloe Vera zawierają w 100% czysty sok z aloesu, który wspomaga pielęgnację włosów uszkodzonych i osłabionych. Zawartość keratyny i roślinnych ceramidów wspomaga odżywanie i ochronę włosów przed czynnikami zewnętrznymi.

Produkty Dr Sante Detox Hair

Kosmetyki tej linii zawierają węgiel bambusowy, który wspomaga detoksykację włosów i skóry głowy. W serii znajdują się: szampon, odżywka i maska regenerująca, które zwierają również olejek cytrynowy, olej z nasion Inca Inchi oraz roślinne aminokwasy, dodatkowo wspierające detoksykację.

Linia Dr Sante Coconut Hair

Olej kokosowy i zwarte w nim aminokwasy podnoszą wytrzymałość i elastyczność włosów. Kosmetyki do włosów z olejem kokosowym mają pomagać uzyskać miękkość i jedwabistość kosmyków, a także redukować ich łamliwość.

Kosmetyki do włosów Anti Hair Loss

Dla osób borykających się z nadmiernym wypadaniem włosów marka proponuje linię DrSante Anti Hair Loss. Kosmetyki są bogate w witaminy i minerały, które mają odżywiać i wzmacniać włosy oraz cebulki. Między innymi, w szamponie z tej linii znajduje się ekstrakt z maki peruwiańskiej – ma on stymulować syntezę kolageny i wzmacniać osadzenie włosa w mieszku włosowym.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo