Poradnik
Dr Scott

DR SCOTT

Znalezione produkty : 7
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Dr Scott Professional Ultra Soft szczoteczka do zębów, ultra miękka, 6580, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Dr Scott Professional Ultra Soft szczoteczka do zębów, ultra miękka, 6580, 1 sztuka
5,39 zł
DR SCOTT, migająca szczoteczka do zębów dla dzieci z minutnikiem, powyżej 3 roku życia, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
DR SCOTT, migająca szczoteczka do zębów dla dzieci z minutnikiem, powyżej 3 roku życia, 1 sztuka
15,49 zł
DR SCOTT, szczoteczka do zębów dla dzieci, Professional Junior 7780, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
DR SCOTT, szczoteczka do zębów dla dzieci, Professional Junior 7780, 1 sztuka
6,49 zł
Dr Scott Super Uśmiech, zestaw do mycia zębów dla dzieci, szczoteczka + kubeczek + osłonka na szczoteczkę - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Dr Scott Super Uśmiech, zestaw do mycia zębów dla dzieci, szczoteczka + kubeczek + osłonka na szczoteczkę
13,99 zł
DR SCOTT, pulsacyjna szczoteczka do zębów dla dzieci BUZZ, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
DR SCOTT, pulsacyjna szczoteczka do zębów dla dzieci BUZZ, 1 sztuka
21,99 zł
Dr Scott, szczoteczka do zębów dla dzieci, migająca z minutnikiem, kryształkowa, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Dr Scott, szczoteczka do zębów dla dzieci, migająca z minutnikiem, kryształkowa, 1 sztuka
14,19 zł
DR SCOTT, szczoteczka do zębów, Professional Medium, średnia, 1680, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
DR SCOTT, szczoteczka do zębów, Professional Medium, średnia, 1680, 1 sztuka
5,49 zł
1 - 7 z 7 produktów

Poznaj produkty marki Dr Scott

Profilaktyka jamy ustnej jest bardzo ważna w kontekście utrzymania zdrowia zębów i dziąseł. Dlatego tak istotne jest, aby dzieci uczyły się regularnego dbania o nią już od najmłodszych lat. Szczoteczki do zębów Dr Scott pomagają wypracować u dziecka zdrowy nawyk codziennego mycia zębów, zamieniając monotonny obowiązek w ciekawą zabawę. Produkty Dr Scott – szczoteczki z dodatkowymi funkcjami oraz smakowe pasty do zębów – dostępne są w ofercie Gemini.

O marce Dr Scott

Marka Dr Scott należy do spółki Hydrex Diagnostics. Sukcesem jest zdobycie przez nią Perły Rynku Kosmetycznego 2019 – ZŁOTO. Jest to nagroda w kategorii: Pielęgnacja jamy ustnej. Jej produkty zostały opracowane w celu przekonania małych dzieci do regularnej higieny jamy ustnej poprzez zamienienie codziennej czynności, która dla najmłodszych może być monotonna i nudna, w atrakcyjną i edukacyjną zabawę z użyciem szczoteczek do zębów z dodatkowymi funkcjami.

Dr Scott – szczoteczki, które zamienią mycie zębów w dobrą zabawę

Najskuteczniejsza nauka to ta, która odbywa się poprzez zabawę. Szczotkowanie zębów z produktami Dr Scott jest dla dzieci znacznie bardziej atrakcyjne, dzięki ich budowie oraz dodatkowym funkcjom, które dodatkowo angażują uwagę i dzieci i sprawiają, że codzienne mycie zębów przestaje być dla nich żmudnym obowiązkiem, a staje się ciekawym wyzwaniem.

Włosie szczoteczek do zębów dla dzieci Dr Scott

Szczoteczki do zębów Dr Scott, przeznaczone dla dzieci, zawierają włosie Tynex DuPont, charakteryzujące się dużą ilością włókien – na jednej szczoteczce znajduje się ich około 1270, a ich średnica wynosi 0,15 mm. Włókna są odpowiednie dla najmłodszych, ponieważ w 90 procentach są zaokrąglone i wykonane z przyjaznego nylonu 612 – taka konstrukcja włosia sprawia, że on jest bezpieczne dla szkliwa i dziąseł zębów u dzieci.

Szczoteczki Scott przyjazne dla dzieci

Przyjazne i bezpieczne dla zębów włosie szczoteczki uzupełnione jest dodatkowo o odpowiednio małą główkę i ergonomiczną rączkę, które ułatwiają dziecku trzymanie szczoteczki i manewrowanie nią.

Oprócz cech użytkowych przyjazny jest też design szczoteczek. Do wyboru jest wiele opcji kolorystycznych, a także wariantów figurek przyjaznych zwierzaków, które znajdują się w rączce produktów. Pozwala to wybrać taką szczoteczkę, która najbardziej będzie odpowiadała dziecku i zachęci do codziennej higieny jamy ustnej.

Dr Scott – szczoteczki z minutnikiem

Szczoteczki Dr Scott są wyposażone w funkcjonalne gadżety, które umilają dzieciom codzienne mycie zębów. Jednym z nich jest minutnik, który określa optymalny czas szczotkowania. W szczoteczkach znajdują się również migające lampki, które dodatkowo zachęcają dzieci do mycia zębów. W rączce z kolei znajduje się płyn, w którym znajdują się pływające kryształki i postać zwierzaka.

Pulsacyjne szczoteczki Dr Scott dla dzieci

Pulsacyjna szczoteczka wykonuje 14000 drgań w ciągu 1 minuty, dzięki czemu pomaga dzieciom jeszcze dokładniej wyczyścić zęby, także w pobliżu dziąseł i w trudnodostępnych przestrzeniach międzyzębowych. Wyposażone są one w osłonki główek, dzięki którym można je wygodnie i bezpiecznie przechowywać oraz transportować.

Dr Scott – szczoteczki dla dorosłych

Oprócz szczoteczek do zębów, które mają uatrakcyjnić higienę jamy ustnej dzieciom, w ofercie marki Dr Scott dostępne są też szczoteczki dla dorosłych. Charakteryzują się miękkim włosiem, które jest odpowiednie do szczotkowania zębów wrażliwych, a także w przypadku krwawiących dziąseł.

Dr Scott – pasty do zębów

Marka Dr Scott posiada w swoim portfolio także pasty do zębów. Przeznaczone są do czyszczenia zębów mlecznych oraz pierwszych zębów stałych. Występują w atrakcyjnych dla dzieci smakach gumy balonowej lub truskawki.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki