Poradnik
Drink In The Box

DRINK IN THE BOX

Znalezione produkty : 0
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
1 - 0 z 0 produktów

Drink in the Box – innowacyjne bidony ze słomką wielokrotnego użytku

Drink in the Box to marka z portfolio kanadyjskiej firmy Precidio specjalizującej się w projektowaniu akcesoriów codziennego użytku dla dzieci i dorosłych. Drink in the Box to opatentowane i wielokrotnie nagradzane bidony wielokrotnego użytku przypominające wyglądem tradycyjny kartonik do soku.

Bidony Drink in the Box są wykonane z wysokiej jakości materiałów takich jak tritan. To kopoliester o większej elastyczności i odporności na uszkodzenia nazywany tworzywem sztucznym nowej generacji. Produkty marki są wolne od BPA (Bisfenolu A, który to może w negatywny sposób wpływać m.in. na układ hormonalny). Używanie wielorazowych produktów jest tańsze i bardziej ekologiczne. Bidony Drink in the Box zostały zaprojektowane w taki sposób, aby korzystanie z nich było jak najprostsze. Pojemniki można myć w zmywarce. Przed pierwszym myciem należy zapoznać się z informacjami zamieszczonymi przez producenta na opakowaniu. Prawidłowe użytkowanie produktu zwiększa jego żywotność.

Drink in the Box – bidony ze słomką oraz akcesoria do bidonów w aptece Gemini

Bidony są dostępne w dwóch pojemnościach (234 oraz 335 ml) i wielu ciekawych kolorach, które przypadną do gustu zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. W zestawie znajdziesz słomkę wielokrotnego użytku, która ułatwia korzystanie z produktu i minimalizuje ryzyko wylania napoju. W aptece Gemini oferujemy także zestawy wymiennych akcesoriów do pojemnika na napoje, w skład których wchodzą: 3 słomki, ustnik oraz silikonowa uszczelka.

Bidony ze słomką Drink in the Box wyróżniają się innowacyjnym designem i są wygodne w użytkowaniu. Można je zabrać do przedszkola, na spacer, piknik w parku lub wakacyjną podróż. Pojemnik ułatwia dzieciom powyżej 3. roku życia naukę picia przez słomkę. Poręczny bidon zachęca maluchy do picia napojów przygotowanych przez rodziców, co pozwala ograniczyć impulsywne zakupy produktów w opakowaniach jednorazowego użytku. Do bidonu można wlać własnoręcznie wyciskane soki lub wodę z dodatkiem owoców.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo