Kategorie

ESSENTIALE

Znalezione produkty: 2
Sortowanie:
Sortuj według
Essentiale Forte 300 mg, 50 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu

Essentiale Forte 300 mg, 50 kapsułek

24,99 zł
Essentiale Max 600 mg, 30 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu

Essentiale Max 600 mg, 30 kapsułek

28,49 zł

ESSENTIALE FORTE - ULGA W DOLEGLIWOŚCIACH WĄTROBY

Wątroba może zostać uszkodzona na skutek różnych czynników. By przywrócić jej sprawność i zapewnić szybką regenerację, warto sięgnąć po roślinny lek Essentiale Forte. Dzięki maksymalnej dawce fosfatydylocholiny preparat przyspiesza odnowę oraz stabilizację błon komórkowych, eliminując jednocześnie dolegliwości spowodowane uszkodzeniem wątroby.

W TROSCE O ZDROWIE WĄTROBY

Wątroba to bez wątpienia jeden z najważniejszych ludzkich organów wewnętrznych, o który warto zadbać w każdym wieku. Zdrową i prawidłowo funkcjonującą wątrobę pomoże nam zyskać lek Essentiale Forte, który został stworzony do zwalczania dolegliwości układu pokarmowego i jeszcze szybszej regeneracji komórek wątrobowych. Preparat jest roślinnym produktem leczniczym, który może być stosowany w chorobach wątroby – w tym między innymi w stanach zapalnych i uszkodzeniach. Lek przywraca apetyt, a także zmniejsza uczucie ucisku w prawym nadbrzuszu, które jest wywoływane chorą wątrobą. Produkt może być stosowany bez ograniczeń czasowych.

ESSENTIALE FORTE - SUBSTANCJE AKTYWNE I DZIAŁANIE

Stosowanie właściwej diety i prowadzenie zdrowego stylu życia z dala od używek i alkoholu jest jednym z przejawów dbania o wątrobę. Czasem jednak wiedzę o tym, jak we właściwy sposób troszczyć się o swoje zdrowie, zdobywamy wtedy, gdy pojawiają się dolegliwości wątrobowe, jak brak apetytu czy uczucie ucisku spowodowane uszkodzeniem wątroby. W takich sytuacjach warto sięgnąć po Essentiale Forte, który jest sprawdzonym lekiem, przyspieszającym regenerację wątroby. Fosfolipidy zawarte w Essentiale Forte przyspieszają regenerację i stabilizację błon uszkodzonych komórek wątroby. Takie uszkodzenia mogą powstawać w wyniku niezdrowego trybu życia i złej diety (częste sięganie po używki, picie nadmiernych ilości alkoholu, zbyt częste spożywanie wysokotłuszczowych potraw), działaniem substancji toksycznych, które dostarczamy do organizmu na przykład poprzez leki, a także w wyniku zapalenia wątroby wywołanego zakażeniem niektórymi wirusami. Dzięki zawartości 300mg fosfolipidów, Essentiale Forte zmniejsza dolegliwości wywołane uszkodzeniami wątroby, jak uczucie ucisku czy brak apetytu. To roślinny lek, który jest obecny na polskim rynku już od ponad 35 lat.

Czym są fosfolipidy zawarte w Essentiale Forte?

Skuteczność leku Essentiale Forte wynika z zawartości fosfolipidów o działaniu odbudowującym błony uszkodzonych komórek wątrobowych. Fosfolipidy są organicznymi związkami chemicznymi. Stanowią pewien rodzaj tłuszczów (czyli lipidów) i są podstawowym budulcem błon otaczających komórki we wszystkich organizmach żywych. Fosfolipidy mają złożoną strukturę chemiczną. Mogą być dostarczane organizmowi za pomocą właściwej diety, a także w postaci syntetycznej. Naturalnym źródłem fosfolipidów są takie produkty spożywcze, jak na przykład żółtka jaj, soja, orzeszki ziemne i orzechy włoskie, a także kiełki pszenicy, szparagi czy wątróbka wołowa. Zawarta w tych produktach mieszanka fosfolipidów nosi nazwę spożywczej. Niewielką część stanowią tak zwane fosfolipidy niezbędne. Mają one szczególne działanie terapeutyczne, ponieważ hamują procesy włóknienia w wątrobie, co przekłada się na mniejsze ryzyko powstania marskości wątroby. Ponadto fosfolipidy niezbędne uczestniczą w procesie trawienia tłuszczów i wchłaniania rozpuszczalnych w nich witamin, a także zwiększają rozpuszczalność cholesterolu w żółci, co sprawia, że jest on łatwiej eliminowany z organizmu.

Filtry

Producent
Cena
-
Działanie
Postać
Problem
Kluczowy składnik
Wiek
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego