Poradnik
Etiaxil

ETIAXIL

Znalezione produkty : 0
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
1 - 0 z 0 produktów

Kosmetyki marki Etiaxil

Etiaxil to marka antyprespirantów, które mają pomagać w redukowaniu problemu nadmiernej potliwości. W ofercie Gemini dostępne są różne warianty produktów marki Etiaxil, dzięki czemu każdy, niezależnie od stopnia problemu z potliwością oraz rodzaju skóry, może znaleźć odpowiedni dla siebie antyprespirant.

O marce Etiaxil

Marka antyprespirantów Etiaxil należy do firmy farmaceutycznej Orkla Care, której produkty osiągnęły zasięg globalny. Właściciel Etiaxil to firma, która prężnie się rozwija, bazując na najnowszych osiągnięciach nauki z dziedziny medycyny i farmacji, ale również własnego doświadczenia, które sięga roku 1865.

Wartości marki Etiaxil

Etiaxil w swoich wartościach wysoko stawia i zdrowie, i komfort pacjentów, dlatego nieustannie udoskonala swoje produkty na podstawie najnowszych badań i osiągnięć nauki. Jej produkty powstają w oparciu o trzy filary, którymi są: odwaga, zaufanie oraz inspiracja.

Właściciel marki chce wychodzić naprzeciw potrzebom konsumentów. To właśnie problem nadmiernej potliwości, który dokucza wielu osobom na całym świecie, skłonił go do produkcji antyprespirantów, które pozwalają zachować świeżość i poczuć się swobodnie, zwłaszcza w towarzystwie innych osób. Nieustanne poprawianie komfortu życia jest nadrzędnym celem właściciela marki Etiaxil. Dowodem na to ma być wspieranie przez firmę fundacji charytatywnych, które pomagają najbardziej potrzebującym.

Antyprespirant Etiaxil – jak działa?

Antyprespiranty Etiaxil działają na bazie zawartego w nich tlenku glinu. Substancja ta, reagując z wodą i białkami, jakie znajdują się w gruczołach potowych, tworzy warstwę żelu, która zamyka ich kanaliki, uniemożliwiając wydostawanie się potu na zewnątrz. Warstwa żelu utrzymuje się na skórze przez kilka dni i schodzi z niej w naturalny sposób wraz ze złuszczeniem się obumarłego naskórka. Dlatego Antyprespirant Etiaxil wystarczy stosować raz na okres od trzech do pięciu dni.

Jak poprawnie stosować Etiaxil?

  • Przed aplikacją preparatu dokładnie umyj i osusz skórę.
  • Aplikuj Etiaxil na noc, ponieważ wówczas gruczoły potowe są mniej aktywne.
  • Nałóż na skórę pod pachami niewielką ilość równomiernymi ruchami rollera.
  • Poczekaj, aż preparat wyschnie.
  • Rano umyj skórę pod pachami. Nie nakładaj nowej warstwy antyprespirantu.

Antyprespiranty Etiaxil, oprócz tego, że hamują nadmierne wydzielanie potu, są proste w użyciu. Wyposażone są bowiem w roller, który łatwo rozprowadza preparat na skórze.

Etiaxil – rodzaje antyprespirantu

W Gemini dostępne są trzy rodzaje antyprespirantów Etiaxil. Każdy z nich przeznaczony dla osób o innej intensywności pocenia się, a także do różnych rodzajów skóry.

  • Etiaxil Comfort – jest to antyprespirant Etiaxil do skóry wrażliwej. Minimalizuje występowanie ewentualnych podrażnień. Należy go stosować przy umiarkowanej potliwości skóry.
  • Etiaxil Original – przeznaczony jest do hamowania nadmiernej potliwości przy skórze normalnej.
  • Etiaxil Strong – przeznaczony jest dla osób, u których nadpotliwość jest szczególnie intensywna i dokuczliwa. Powinien być stosowany jedynie przy skórze normalnej, bez tendencji do nadwrażliwości lub nadmiernego przesuszania się.

Etiaxil w ciąży – czy jest bezpieczny?

Ciąża nie stanowi przeciwwskazań do używania antyprespirantów Etiaxil. Mogą również stosować go kobiety karmiące piersią.

Nie powinny stosować go dzieci poniżej wieku nastoletniego, jako że nadmierna potliwość często wynika wtedy ze zmian hormonalnych, które z wiekiem powinny się ustabilizować. Natomiast dzieci w wieku dojrzewania mogą stosować Etiaxil, jednak wcześniej należy skonsultować to z lekarzem.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki