Poradnik
Galenic

GALENIC

Znalezione produkty : 0
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
1 - 0 z 0 produktów

O marce Galenic

Historia marki Galenic rozpoczęła się w Paryżu. Farmaceuta Pierre Fabre postanowił w późnych latach 70. stworzyć firmę będącą połączeniem ścisłych wymogów farmaceutycznych z pomysłowością pomagającą opracowywać dermokosmetyki znakomicie pielęgnujące cerę. Produkty dostarczane przez francuski koncern kosmetyczny mają spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających kobiet. Marka oferuje receptury wspomagające spowolnienie procesu starzenia, rewitalizujące i pomagające przy wielu problemach skórnych. Wiedza farmaceutyczna, finezja i znajomość zasad kompozycji kosmetyków ma pozwalać na dostarczanie produktów o najwyższej jakości.

Każda formuła opracowana przez Galenic przez ostatnie 50 lat jest owocem wysiłków specjalistów z Laboratoriów Pierre Fabre oraz perfekcyjnego opanowania sztuki galenicznej. Pierre Fabre nie tylko zrewolucjonizował codzienną pielęgnację, ale też przekazał swoje doświadczenie następcom, aby dostosowali oni ofertę firmy do potrzeb współczesnych kobiet.

Kosmetyki Galenic – piękno kryje się w naturze!

Francuska marka wie, jak zachować cenne właściwości składników aktywnych i zapewnić ich przenikanie w głąb skóry. Czerpiąc z dobrodziejstw natury i zdobyczy nowoczesnej farmacji, opracowuje receptury, które mają pielęgnować ciało i zapewniać mu niezwykłe doznania.

Kosmetyki Galenic to kompozycje o inteligentnej budowie. Surowce wykorzystane do ich stworzenia podlegają ścisłej selekcji w laboratorium firmy. Każdy ze składników przechodzi szereg szczegółowych testów. Sprawdzane jest działanie, uczucie pozostawiane na skórze oraz aromat. Zanim dana substancja trafi do receptury, zostaje przetestowana osobiście przez specjalistów.

Marka Galenic stawia sobie za cel umieszczanie w kompozycjach wyłącznie tych składników, które są kluczowe dla ich skutecznego działania. W formułach nic nie może być dziełem przypadku. Składniki mają tworzyć przemyślaną całość, co ma przełożyć się na skuteczność i bezpieczeństwo. Wszystko po to, by produkty Galenic można było stosować bez obaw o kondycję swojej skóry.

Galenic – pielęgnacja dla wymagających kobiet

Marka stara się zapewnić doskonałe działanie składników aktywnych, aby zagwarantować stabilność i bezpieczeństwo substancji dla skóry. Aby uwolnić pełnię potencjału składników, specjaliści czerpią ze swojego doświadczenia i wykazują się kreatywnością. Ponadto każda formuła marki jest szyta na miarę. Ma za zadanie spełnić określone wytyczne i pomóc w konkretnych problemach skórnych.

W ofercie marki dostępny jest Galenic krem odświeżający, który ma przynosić cerze uczucie komfort i ukojenie. Zawarte w nim: gliceryna, kwas hialuronowy oraz polimery odpowiadają za nawilżenie, a witamina E działa przeciwutleniająco. Wśród produktów do pielęgnacji twarzy znalazły się też profesjonalne kosmetyki mające na celu spowalnianie procesu starzenia i spłycanie zmarszczek.

Jednym z produktów w asortymencie francuskiej marki jest również serum Galenic Sculpteur de Perfection. To kosmetyk do innowacyjnej pielęgnacji przeciwstarzeniowej. Za działanie napinające odpowiada żel polimerowy z mikrowłóknami, a za nawilżenie gliceryna, glikol i emolienty. Głównym składnikiem aktywnym są komórki macierzyste arganowca. Produkt ma wspomagać zaznaczenie owalu twarzy i zapewniać efekt podwójnego liftingu.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo