Kategorie

ILADIAN

Znalezione produkty: 8
Sortowanie:
Sortuj według
Iladian Play&Protect, żel intymny, 50 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Popularne

Iladian Play&Protect, żel intymny, 50 ml

15,39 zł
Iladian Direct plus, 10 tabletek dopochwowych - miniaturka zdjęcia produktu
Wybrane

Iladian Direct plus, 10 tabletek dopochwowych

17,69 zł
Iladian, żel do higieny intymnej dla dziewczynek, 150 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Iladian, żel do higieny intymnej dla dziewczynek, 150 ml

12,79 zł
Iladian, żel do higieny intymnej, 180 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Iladian, żel do higieny intymnej, 180 ml

12,49 zł
Iladian, żel do higieny intymnej 40+, 180 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Iladian, żel do higieny intymnej 40+, 180 ml

11,19 zł
Iladian intima, żel do miejsc intymnych, 30 g - miniaturka zdjęcia produktu

Iladian intima, żel do miejsc intymnych, 30 g

17,09 zł
Iladian, 10 kapsułek doustnych - miniaturka zdjęcia produktu

Iladian, 10 kapsułek doustnych

14,59 zł
Iladian Pregna, żel do higieny intymnej, 180 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Iladian Pregna, żel do higieny intymnej, 180 ml

13,39 zł

Iladian – żel i tabletki dla kobiet

Prawidłowa pielęgnacja i ochrona sfer intymnych jest ważna nie tylko ze względów zdrowotnych. W trosce o kobiety w każdym wieku producent AFLOFARM stworzył serię suplementów i wyrobów medycznych, z których pomocą z zewnątrz i od wewnątrz można zadbać o prawidłowy stan pochwy. Iladian to produkty, których składniki mają delikatnie pielęgnować strefy intymne oraz zapewniać kobietom uczucie komfortu i świeżości przez długi czas. Jednym z produktów marki jest probiotyk, który dzięki obecności wyciągu z migdałecznika chebułowca ma wspierać zdrowie stref intymnych.

Iladian – probiotyk dla kobiet

Suplement przeznaczony jest dla kobiet, które chcą wesprzeć naturalną mikroflorę stref intymnych. Może być odpowiedni podczas kuracji antybiotykowej, w której następuje zaburzenie naturalnego pH. Czynniki, które mogą negatywnie wpływać na flotę bakteryjną pochwy to m.in. antykoncepcja hormonalna, zastępcza terapia hormonalna, a także ciąża i połóg. Problemy mogą pojawić się również w okresie okołomenopauzalnym, a także podczas dużej aktywności seksualnej. Przyczyn zaburzeń flory bakteryjnej można upatrywać także w stosowaniu niewłaściwych środków higieny intymnej.

Suplement diety Iladian powinien być stosowany raz dziennie. Dla uzyskania lepszych efektów suplementacja powinna być połączona ze zbilansowaną dietą, a także zdrowym trybem życia. Przed zastosowaniem suplementu warto szczegółowo zapoznać się z informacjami, które zostały zawarte na ulotce. Szczególną uwagę należy zwrócić na przeciwwskazania, a także działania niepożądane.

Iladian – żel do higieny intymnej

Przestrzeganie zasad higieny intymnej u kobiet może zmniejszyć ryzyko pojawienia się infekcji i podrażnień. Ponadto zapewnia przyjemne uczucie świeżości, wygody i komfortu. Jedną z serii produktów marki Iladian są żele intymne, które myją i pielęgnują wrażliwą skórę miejsc intymnych. Produkty przeznaczone są do codziennej higieny, delikatnego oczyszczania i pielęgnacji. Żel do higieny intymnej Iladian oprócz działania antybakteryjnego, przeciwgrzybicznego i przeciwwirusowego wykazuje również działanie regeneracyjne nabłonka pochwy. Linia żeli intymnych marki Iladian zawiera produkty dla kobiet +40, kobiet w ciąży (Iladian pregna), a także dla dziewczynek.

Iladian – żel na infekcje intymne

Kolejnym produktem marki jest żel na infekcje intymne. Specjalna formuła Iladian intima ma radzić sobie z dolegliwościami wynikającymi z podrażnień, a także infekcjami grzybicznymi czy bakteryjnymi zewnętrznych narządów płciowych. Produkt ten ma zapewnia wysoki komfort i wygodę, a także pozwalać utrzymać prawidłowe pH okolic intymnych oraz właściwe nawilżenie.

Żel polecany jest kobietom, które są w trakcie leczenia infekcji okolic intymnych. Kosmetyk przeznaczony jest również dla kobiet, które często podróżują i korzystają z basenów, saun czy jazcuzzi.

Iladian – tabletki dopochwowe

Oprócz żeli marka posiada również tabletki dopochwowe. Iladian direct plus to wyrób medyczny, który odpowiedzialny jest za przywrócenie fizjologicznego pH pochwy. Stosowany przez kobiety, które borykają się z infekcjami intymnymi. Jego zadaniem jest redukowanie uczucia swędzenia, nieprzyjemnego zapachu czy upławów. Do tego – odpowiada za łagodzenie suchości pochwy i ograniczanie rozwoju szkodliwych i chorobotwórczych mikroorganizmów.

Filtry

Specjalne oferty
Producent
Cena
-
Działanie
Postać
Sposób aplikacji
Rodzaj skóry
Problem
Kluczowy składnik
Dla kogo
Cecha specjalna
Wiek
Typ produktu
Trendy
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego