Poradnik
Iladian

ILADIAN

Znalezione produkty : 11
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Iladian intima, żel do miejsc intymnych, 30 g - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Iladian intima, żel do miejsc intymnych, 30 g
17,69 zł
Iladian Pregna, żel do higieny intymnej, 180 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Iladian Pregna, żel do higieny intymnej, 180 ml
15,29 zł
Iladiamed (1 mg +10 mg)/g, żel, 30 g - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Iladiamed (1 mg +10 mg)/g, żel, 30 g
23,49 zł
Iladian Uro, żel do higieny intymnej, 180 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Iladian Uro, żel do higieny intymnej, 180 ml
14,69 zł
Iladian Play&Protect, żel intymny, 50 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Popularne
Zdrowie i uroda
Iladian Play&Protect, żel intymny, 50 ml
15,89 zł
Iladian 40+, żel do higieny intymnej, 180 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Iladian 40+, żel do higieny intymnej, 180 ml
15,39 zł
Iladian, żel do higieny intymnej, 180 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Iladian, żel do higieny intymnej, 180 ml
14,09 zł
Iladian Direct Plus, 10 tabletek dopochwowych - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Iladian Direct Plus, 10 tabletek dopochwowych
17,22 zł
Iladian, żel do higieny intymnej dla dziewczynek, 150 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Iladian, żel do higieny intymnej dla dziewczynek, 150 ml
13,49 zł
Iladian, 10 kapsułek doustnych - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Iladian, 10 kapsułek doustnych
15,69 zł
Iladian, żel do higieny intymnej dla dziewczynek, 150 ml KRÓTKA DATA - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
Iladian, żel do higieny intymnej dla dziewczynek, 150 ml KRÓTKA DATA
9,49 zł 13,49 zł
Najniższa cena z 30 dni
1 - 11 z 11 produktów

Iladian – żel i tabletki dla kobiet

Prawidłowa pielęgnacja i ochrona sfer intymnych jest ważna nie tylko ze względów zdrowotnych. W trosce o kobiety w każdym wieku producent AFLOFARM stworzył serię suplementów i wyrobów medycznych, z których pomocą z zewnątrz i od wewnątrz można zadbać o prawidłowy stan pochwy. Iladian to produkty, których składniki mają delikatnie pielęgnować strefy intymne oraz zapewniać kobietom uczucie komfortu i świeżości przez długi czas. Jednym z produktów marki jest probiotyk, który dzięki obecności wyciągu z migdałecznika chebułowca ma wspierać zdrowie stref intymnych.

Iladian – probiotyk dla kobiet

Suplement przeznaczony jest dla kobiet, które chcą wesprzeć naturalną mikroflorę stref intymnych. Może być odpowiedni podczas kuracji antybiotykowej, w której następuje zaburzenie naturalnego pH. Czynniki, które mogą negatywnie wpływać na flotę bakteryjną pochwy to m.in. antykoncepcja hormonalna, zastępcza terapia hormonalna, a także ciąża i połóg. Problemy mogą pojawić się również w okresie okołomenopauzalnym, a także podczas dużej aktywności seksualnej. Przyczyn zaburzeń flory bakteryjnej można upatrywać także w stosowaniu niewłaściwych środków higieny intymnej.

Suplement diety Iladian powinien być stosowany raz dziennie. Dla uzyskania lepszych efektów suplementacja powinna być połączona ze zbilansowaną dietą, a także zdrowym trybem życia. Przed zastosowaniem suplementu warto szczegółowo zapoznać się z informacjami, które zostały zawarte na ulotce. Szczególną uwagę należy zwrócić na przeciwwskazania, a także działania niepożądane.

Iladian – żel do higieny intymnej

Przestrzeganie zasad higieny intymnej u kobiet może zmniejszyć ryzyko pojawienia się infekcji i podrażnień. Ponadto zapewnia przyjemne uczucie świeżości, wygody i komfortu. Jedną z serii produktów marki Iladian są żele intymne, które myją i pielęgnują wrażliwą skórę miejsc intymnych. Produkty przeznaczone są do codziennej higieny, delikatnego oczyszczania i pielęgnacji. Żel do higieny intymnej Iladian oprócz działania antybakteryjnego, przeciwgrzybicznego i przeciwwirusowego wykazuje również działanie regeneracyjne nabłonka pochwy. Linia żeli intymnych marki Iladian zawiera produkty dla kobiet +40, kobiet w ciąży (Iladian pregna), a także dla dziewczynek.

Iladian – żel na infekcje intymne

Kolejnym produktem marki jest żel na infekcje intymne. Specjalna formuła Iladian intima ma radzić sobie z dolegliwościami wynikającymi z podrażnień, a także infekcjami grzybicznymi czy bakteryjnymi zewnętrznych narządów płciowych. Produkt ten ma zapewnia wysoki komfort i wygodę, a także pozwalać utrzymać prawidłowe pH okolic intymnych oraz właściwe nawilżenie.

Żel polecany jest kobietom, które są w trakcie leczenia infekcji okolic intymnych. Kosmetyk przeznaczony jest również dla kobiet, które często podróżują i korzystają z basenów, saun czy jazcuzzi.

Iladian – tabletki dopochwowe

Oprócz żeli marka posiada również tabletki dopochwowe. Iladian direct plus to wyrób medyczny, który odpowiedzialny jest za przywrócenie fizjologicznego pH pochwy. Stosowany przez kobiety, które borykają się z infekcjami intymnymi. Jego zadaniem jest redukowanie uczucia swędzenia, nieprzyjemnego zapachu czy upławów. Do tego – odpowiada za łagodzenie suchości pochwy i ograniczanie rozwoju szkodliwych i chorobotwórczych mikroorganizmów.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo