Poradnik

IMPACT

Znalezione produkty : 2
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Impact Oral, preparat odżywczy, smak waniliowy, 3 x 237 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Impact Oral, preparat odżywczy, smak waniliowy, 3 x 237 ml
41,89 zł
Impact Oral, preparat odżywczy, smak owoców tropikalnych, 3 x 237 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Impact Oral, preparat odżywczy, smak owoców tropikalnych, 3 x 237 ml
41,89 zł
1 - 2 z 2 produktów

O marce Impact

Impact Oral to linia żywności specjalnego przeznaczenia medycznego, należąca do firmy Nestle Health Science. Przeznaczone są do wspierania organizmu w okresie okołooperacyjnym lub występowania różnych chorób. W ofercie Gemini dostępne są produkty Impact Oral Nestle w różnych smakach.

Impact Oral – dla kogo jest wskazany?

Właścicielem marki Impact jest założona w 2011firma Nestle Health Science, czyli międzynarodowy potentat na rynku produktów żywnościowych wspierających zdrowie. Firma powstała jako efekt prowadzenia badań nad żywieniem przez znanego i posiadającego wiele marek producenta żywności Nestle. Firma od lat dba o to, by wspierać zrównoważoną dietę coraz większej grupy ludzi, dlatego oprócz dzieci i młodzieży firma kieruje swoje produkty do dorosłych, osób starszych, a także do tych, którzy muszą zadbać o uzupełnienie diety przed operacją oraz po zabiegu chirurgicznym. Dla nich właśnie przeznaczona jest dieta w płynie Impact Oral.

Jakie wartości niesie ze sobą marka Impact?

Właściciel marki Impact stawia sobie za cel skuteczne uświadamianie istoty wsparcia żywieniowego w leczeniu różnych chorób oraz w okresie okołooperacyjnym. Aby jego działanie odnosiło skutek, marka współpracuje z lekarzami, personelem medycznym, a także swoimi partnerami, z którymi prowadzi badania rozwojowe. Jednak najważniejszą rolę w całej układance odgrywają konsumenci produktów Impact Oral Nestle, dla których żywność specjalnego przeznaczenia medycznego ma szczególne znaczenie we wspomaganiu ich zdrowia w okresie okołooperacyjnym, niedożywieniu, w podeszłym wieku oraz przy chorobach onkologicznych i neurologicznych.

Misja marki Impact Oral

Producent żywności specjalnego przeznaczenia medycznego Impact Oral dąży do tego, aby na rynku pojawiły się jego preparaty wsparcia żywieniowego, których korzystne działanie na zdrowie konsumenta będzie potwierdzone klinicznie. Produkcja żywności specjalnego przeznaczenia medycznego opiera się o wiedzę naukową oraz żywieniową. Wiedza i doświadczenie są nieustannie poszerzane poprzez inwestowanie w badania i rozwój naukowy.

Produkty Impact Oral w Gemini

Dostępne w Gemini produkty Impact Oral to dieta w płynie, która charakteryzuje się wysoką zawartością białka oraz dużą dawką wartości energetycznej. Ich przeznaczeniem jest postępowanie dietetyczne w sytuacjach: 

  • okresu okołooperacyjnego,
  • niedożywienia lub ryzyka niedożywienia,
  • stresu metabolicznego (spowodowanego np. wystąpieniem urazów, odleżyn, trudno gojących się ran).

Żywność specjalnego przeznaczenia medycznego Impact Oral występuje w formie płynów zamkniętych w opakowaniach o pojemności 237 mililitrów. Produkty sprzedawane są w trójpakach i występują w dwóch smakach – waniliowym i owoców tropikalnych. Bardzo ważną informacją jest to, że Impact Oral, w przeciwieństwie do suplementów diety, jest przystosowany do przyjmowania jako jedyne źródło pożywienia, a nie jedynie uzupełnienie diety w brakujące składniki odżywcze.

Impact Oral – skład

Dieta w płynie Impact Oral jest bogata w wiele składników odżywczych, jednocześnie zapewnia wysoką dawkę energetyczną, bowiem w 237 mililitrach znajduje się 341 kalorii. O wartości energetycznej dla produktu o smaku waniliowym stanowią:

  • białka – 21% wartości energetycznej;
  • tłuszcze – 24% wartości energetycznej;
  • węglowodany – 53% wartości energetycznej;
  • błonnik – 2% wartości energetycznej.

W produktach Impact Oral znajdują się również nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3, które między innymi przyczyniają się do prawidłowej pracy serca. Oprócz tego dieta w płynie Impact Oral zawiera również witaminy (A, B12, C, D, E, K), a także związki mineralne z zawartością m.in. potasu, wapnia, sodu, magnezu, cynku.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo