Kategorie

IMPACT

Znalezione produkty: 2
Sortowanie:
Sortuj według
Impact Oral, smak owoców tropikalnych, 3 x 237 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Impact Oral, smak owoców tropikalnych, 3 x 237 ml

38,09 zł
Impact Oral, smak waniliowy, 3 x 237 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Impact Oral, smak waniliowy, 3 x 237 ml

38,09 zł

O marce Impact

Impact Oral to linia żywności specjalnego przeznaczenia medycznego, należąca do firmy Nestle Health Science. Przeznaczone są do wspierania organizmu w okresie okołooperacyjnym lub występowania różnych chorób. W ofercie apteki internetowej Gemini dostępne są produkty Impact Oral Nestle w różnych smakach.

Impact Oral – dla kogo jest wskazany?

Właścicielem marki Impact jest założona w 2011firma Nestle Health Science, czyli międzynarodowy potentat na rynku produktów żywnościowych wspierających zdrowie. Firma powstała jako efekt prowadzenia badań nad żywieniem przez znanego i posiadającego wiele marek producenta żywności Nestle. Firma od lat dba o to, by wspierać zrównoważoną dietę coraz większej grupy ludzi, dlatego oprócz dzieci i młodzieży firma kieruje swoje produkty do dorosłych, osób starszych, a także do tych, którzy muszą zadbać o uzupełnienie diety przed operacją oraz po zabiegu chirurgicznym. Dla nich właśnie przeznaczona jest dieta w płynie Impact Oral.

Jakie wartości niesie ze sobą marka Impact?

Właściciel marki Impact, stawia sobie za cel skuteczne uświadamianie istoty wsparcia żywieniowego w leczeniu różnych chorób, oraz w okresie okołooperacyjnym. Aby jego działanie odnosiło skutek, marka współpracuje z lekarzami, personelem medycznym, a także swoimi partnerami, z którymi prowadzi badania rozwojowe. Jednak najważniejszą rolę w całej układance odgrywają konsumenci produktów Impact Oral Nestle, dla których żywność specjalnego przeznaczenia medycznego ma szczególne znaczenie we wspomaganiu ich zdrowia w okresie okołooperacyjnym, niedożywieniu, w podeszłym wieku oraz przy chorobach onkologicznych i neurologicznych.

Misja marki Impact Oral

Producent żywności specjalnego przeznaczenia medycznego Impact Oral dąży do tego, aby na rynku pojawiły się jego preparaty wsparcia żywieniowego, których korzystne działanie na zdrowie konsumenta będzie potwierdzone klinicznie. Produkcja żywności specjalnego przeznaczenia medycznego opiera się o wiedzę naukową oraz żywieniową. Wiedza i doświadczenie są nieustannie poszerzane poprzez inwestowanie w badania i rozwój naukowy.

Produkty Impact Oral w aptece internetowej Gemini

Dostępne w naszej aptece produkty Impact Oral to dieta w płynie, która charakteryzuje się wysoką zawartością białka oraz dużą dawką wartości energetycznej. Ich przeznaczeniem jest postępowanie dietetyczne w sytuacjach: 

 • okresu okołooperacyjnego,
 • niedożywienia lub ryzyka niedożywienia,
 • stresu metabolicznego (spowodowanego np. wystąpieniem urazów, odleżyn, trudno gojących się ran).

Żywność specjalnego przeznaczenia medycznego Impact Oral występuje w formie płynów zamkniętych w opakowaniach o pojemności 237 mililitrów. Produkty sprzedawane są w trójpakach i występują w dwóch smakach – waniliowym i owoców tropikalnych. Bardzo ważną informacją jest to, że Impact Oral, w przeciwieństwie do suplementów diety, jest przystosowany do przyjmowania jako jedyne źródło pożywienia, a nie jedynie uzupełnienie diety w brakujące składniki odżywcze.

Impact Oral – skład

Dieta w płynie Impact Oral jest bogata w wiele składników odżywczych, jednocześnie zapewnia wysoką dawkę energetyczną, bowiem w 237 mililitrach znajduje się 341 kalorii. O wartości energetycznej dla produktu o smaku waniliowym stanowią:

 • białka – 21% wartości energetycznej;
 • tłuszcze – 24% wartości energetycznej;
 • węglowodany – 53% wartości energetycznej;
 • błonnik – 2% wartości energetycznej.

W produktach Impact Oral znajdują się również nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3, które między innymi przyczyniają się do prawidłowej pracy serca. Oprócz tego dieta w płynie Impact Oral zawiera również witaminy (A, B12, C, D, E, K), a także związki mineralne z zawartością m.in. potasu, wapnia, sodu, magnezu, cynku.

Filtry

Producent
Cena
-
Działanie
Postać
Smak
Problem
Wiek
Typ produktu
 • Apteka Gemini

  gemini.pl

  Dodaj do ekranu głównego