Poradnik
Infatrini

INFATRINI

Znalezione produkty : 2
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Infatrini, preparat odżywczy dla niemowląt od urodzenia i dzieci, 24 x 125 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Produkt apteczny - niedostępny
Infatrini, preparat odżywczy dla niemowląt od urodzenia i dzieci, 24 x 125 ml
156,57 zł
Infatrini Peptisorb, prepart odżywczy dla niemowląt od urodzenia i dzieci, 4 x 200 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Produkt apteczny - niedostępny
Infatrini Peptisorb, prepart odżywczy dla niemowląt od urodzenia i dzieci, 4 x 200 ml
41,01 zł
1 - 2 z 2 produktów

O marce Infatrini

Marka Infatrini należy do portfolio firmy Nutricia, której nazwa została przyjęta 1901 roku. Pięć lat później Nutricia zapoczątkowała koncepcję specjalistycznego żywienia i zaczęła opracowywać specjalne produkty dietetyczne, takie jak mleko o niskiej zawartości cukru dla chorych na cukrzycę. Producent za swoją misję przyjął służenie ludziom opieką żywieniową w najwrażliwszych momentach ich życia, wykorzystując innowacyjne rozwiązania oparte na osiągnięciach nauki.

Sposób żywienia może mieć wpływ na zdrowie i tym samym przyczyniać się do obniżenia kosztów opieki zdrowotnej w przyszłości. Pierwsze lata życia dziecka to czas intensywnego rozwoju fizycznego i psychicznego. W ciągu pierwszych trzech lat, niemowlęta ponad trzykrotnie zwiększają masę swojego ciała, a masa mózgu zwiększa się, w tym czasie o jeden gram na dobę. W tym okresie sposób odżywiania może wpływać na wzrost, rozwój układu pokarmowego oraz wykształcenie prawidłowych nawyków żywieniowych. Produkty Nutricia powstały z myślą o dzieciach, które z różnych powodów nie mogą być karmione naturalnie. Producent dostarcza produkty dla niemowląt i małych dzieci dostosowane do ich potrzeb na każdym etapie wzrostu i rozwoju. Nutricia ma w swojej ofercie wyroby żywienia medycznego stworzone dla pacjentów, którzy z powodu dolegliwości lub chorób nie są w stanie przyjmować wystarczającej ilości składników odżywczych i energii w tradycyjnym pokarmie.

Białko w żywieniu niemowląt i dzieci

Białko jest jednym z mikroskładników pokarmowych. Codzienne dostarczanie białka do organizmu jest niezbędne do jego prawidłowego funkcjonowania. Ważną rolę może odgrywać w żywieniu niemowląt i małych dzieci, dlatego że białko uczestniczy w procesach biologicznych. Najwyższe zapotrzebowanie na białko mają noworodki i niemowlęta w pierwszych sześciu miesiącach życia. Niedożywienie białkowe może objawiać się spowolnionym rozwojem i wzrostem. Niedobór składnika może zwiększać ryzyko infekcji wirusowych, bakteryjnych i pasożytniczych. W razie braku możliwości, dostarczenia niemowlęciu wystarczającej ilości białka, np. poprzez karmienie piersią, pomocne mogą okazać się produkty białkowe specjalnego przeznaczenia medycznego.

Infatrini - żywność specjalnego przeznaczenia medycznego dla niemowląt i dla dzieci

Marka Infatrini produkuje żywność specjalnego przeznaczenia medycznego dla niemowląt i dla dzieci. Infatrini to preparat przeznaczony do postępowania dietetycznego w niedożywieniu związanym z zaburzeniami wzrastania i chorobą. Jest to produkt wysokokaloryczny, kompletny pod względem odżywczym. Infatrini Peptisorb także należy do żywności specjalnego przeznaczenia medycznego, stworzony dla dzieci od urodzenia do osiemnastego miesiąca życia (lub 9 kg masy ciała), które w wyniku choroby są niedożywione lub cierpią na zaburzenia trawienia, lub wchłaniania.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo