Kategorie

INOVOX

Znalezione produkty: 3
Sortowanie:
Sortuj według
Inovox Express 2 mg + 0,6 mg + 1,2 mg, smak miętowy, 24 pastylki - miniaturka zdjęcia produktu

Inovox Express 2 mg + 0,6 mg + 1,2 mg, smak miętowy, 24 pastylki

17,59 zł
Inovox Express 2 mg + 0,6 mg + 1,2 mg, smak miodowo-cytrynowy, 24 pastylki - miniaturka zdjęcia produktu

Inovox Express 2 mg + 0,6 mg + 1,2 mg, smak miodowo-cytrynowy, 24 pastylki

17,59 zł
Inovox Express 2 mg + 0,6 mg + 1,2 mg, smak pomarańczowy, 24 pastylki - miniaturka zdjęcia produktu

Inovox Express 2 mg + 0,6 mg + 1,2 mg, smak pomarańczowy, 24 pastylki

17,59 zł

Inovox - szybki i skuteczny sposób na ból gardła

Ból gardła to jedna z najczęściej spotykanych, będąca jednocześnie jedną z najbardziej uciążliwych dolegliwości. Jej najczęstszymi objawami są: nieprzyjemne uczucie swędzenia, pieczenia, a czasem nawet kłucia występującego w okolicach gardła. Powoduje to trudności w przełykaniu oraz mówieniu, któremu równolegle towarzyszy uczucie suchości. Często słyszalna jest również charakterystyczna chrypka. Inovox to preparat, który powstał specjalnie z myślą o zwalczaniu bólu gardła. Preparat równolegle wykazuje silne działanie przeciwzapalnie, dzięki czemu eliminuje również bakterie i wirusy będące pierwotnym źródłem infekcji. Dlaczego ból gardła należy zwalczać? W pierwszej kolejności, dlatego, że może być on pierwszym zwiastunem chorób takich jak zapalenie gardła czy migdałków, a także zakażenia wirusem opryszczki. Zdarza się, że jest on przejściowy i umiarkowany, jednak każdy ból powoduje dyskomfort. Inovox to skuteczna broń w walce z bólem. Inovox to preparat, który cechuje kompleksowe działanie. Oprócz silnych właściwości przeciwbólowych, wykazuje również działanie przeciwzapalne, zapewniając odpowiedni stopień nawilżenia błony śluzowej gardła. Pozwala to wytworzyć na jej powierzchni ochronny filmy, który przeciwdziała przenikaniu wirusów i bakterii. Inovox wykazuje również silne działanie przeciwzapalne, co łagodzi przebieg infekcji oraz hamuje jej dalszy rozwój.

Innowacyjna formuła pastylek Inovox

Inovox powstał w wyniku połączenia trzech niezawodnych składników: lidokainy, amylometakrezolu, a także alkoholu 2,4-dichlorobenzylowego. Pierwszy z nich wykazuje silnie właściwości znieczulające, co pozwala na znaczne złagodzenie bólu. Dwa pozostałe komponenty wykazują silne działanie antyseptyczne. Pozwala na wyeliminowanie wirusów oraz bakterii atakujących błonę śluzową gardła, jak również uniemożliwia ich dalsze rozmnażanie. W ten sposób walka z infekcją jest szybka i bardziej skuteczna.

Dlaczego warto stosować tabletki Inovox?

Pastylki do ssania Inovox to kompozycja niezawodnych składników o różnych smakach. Ponadto doustna forma przyjmowania leku gwarantuje szybki czas wchłaniania. Inovox szybko uśmierza ból, przywracając komfort towarzyszący przełykaniu. Dodatkowo pastylki intensywnie nawilżają błonę śluzową gardła, dzięki czemu jest ona bardziej odporna na infekcje. Inovox przywraca naturalną barierę ochronną i miejscowo uśmierza ból.

Filtry

Producent
Cena
-
Działanie
Postać
Smak
Sposób aplikacji
Problem
Kluczowy składnik
Dla kogo
Wiek
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego