Poradnik
Jardin Naturel

JARDIN NATUREL

Znalezione produkty : 3
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Jardin Naturel, żel koński z ekstraktem z chili,  500 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Jardin Naturel, żel koński z ekstraktem z chili, 500 ml
18,49 zł
Jardin Naturel, żel koński z ekstraktem z chili,  500 ml KRÓTKA DATA - miniaturka zdjęcia produktu
Krótka data
Zdrowie i uroda
Jardin Naturel, żel koński z ekstraktem z chili, 500 ml KRÓTKA DATA
14,99 zł 18,49 zł
Najniższa cena z 30 dni
Jardin Naturel, maść końska, 500 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
Jardin Naturel, maść końska, 500 ml
13,99 zł
1 - 3 z 3 produktów

Marka Jardin Naturel

Produkty Jardin Naturel to seria kosmetyków, których zadaniem jest pielęgnacja ciała, twarzy oraz pomoc w walce bólem mięśni, zmęczeniem stóp i nóg. W ofercie Gemini dostępne są produkty marki w postaci maści i balsamów.

Producentem Jardin Naturel jest firma Glancos, powstała w 1934 roku w Niemczech. Początkowo prowadziła działalność w zakresie tworzenia i sprzedaży profesjonalnych środków czystości. W latach 90. poszerzyła obszar produkcji o kosmetyki pielęgnacyjno-funkcyjne.

Produkty Glancos Poland sprzedawane są w wielu miejscach na świecie – w Europie, Afryce i Azji. Firma pragnie dbać o zadowolenie klientów, dostarczając im asortyment wysokiej jakości. Wszystkie produkty tworzone są na bazie wyselekcjonowanych surowców naturalnych, według własnych receptur przedsiębiorstwa.

Kosmetyki Jardin Naturel

Jakie produkty posiada w ofercie marka Jardin Naturel? Kosmetyki należące do marki Jardin Naturel produkowane są z naturalnych surowców, które mają pomagać przynosić ulgę w poszczególnych dolegliwościach klientów.

Maść końska to produkt przeznaczony do stosowania w celu eliminacji oznak zmęczenia, dyskomfortu mięśni, stawów i kości. Zawiera w składzie ekstrakty z ziół, które mają przynieść poszczególnym partiom ciała uczucie odprężenia. Melisa i rumianek wykazują działanie tonizujące i wygładzające, z kolei kozłek lekarski i chmiel mają zmniejszać poczucie zmęczenia. Maść wykazuje działanie chłodząco-rozgrzewające, dzięki obecności kamfory i mentolu.

Żel koński z ekstraktem z chili ma za zadanie łagodzić stany związane z przemęczeniem oraz relaksować obciążone kończyny. Przeznaczony jest do stosowania również podczas bólu pleców i ramion. Zawiera w składzie ekstrakty z ziół oraz ekstrakt z papryki chili o właściwościach rozgrzewających. Żel w połączeniu z masażem ciała po wysiłku fizycznym może przyspieszyć ustąpienie zakwasów. W ofercie marki znajduje się również żel koński bez dodatku chili, o działaniu chłodząco-rozgrzewającym.

Balsam Czarci pazur przeznaczony jest dla osób uprawiających sport oraz ludzi starszych, którzy cierpią na dysfunkcję układu mięśniowo-kostnego. Zawiera ekstrakt z korzenia południowoafrykańskiej rośliny Harpagophytum procumbens, zwaną Czarcim Pazurem. Masaż obolałych miejsc może się przyczynić do zmniejszenia miejscowego bólu poprzez przywrócenie prawidłowego krążenia krwi. Drugą korzyścią jest rozluźnienie napiętych mięśni. Balsam ma również przynosić uczucie lekkości, m.in. po wysiłku fizycznym.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo