Poradnik
Lady Speed Stick

LADY SPEED STICK

Znalezione produkty : 6
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Lady Speed Stick Aloe, dezodorant antyperspiracyjny w sztyfcie dla kobiet, 45 g - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Lady Speed Stick Aloe, dezodorant antyperspiracyjny w sztyfcie dla kobiet, 45 g
15,99 zł
Lady Speed Stick, Fresh Essence, antyperspirant w sztyfcie dla kobiet, 45 g - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Lady Speed Stick, Fresh Essence, antyperspirant w sztyfcie dla kobiet, 45 g
15,99 zł
Lady Speed Stick, Wild Freesia, antyperspirant w sztyfcie dla kobiet, 45 g - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Lady Speed Stick, Wild Freesia, antyperspirant w sztyfcie dla kobiet, 45 g
15,99 zł
Lady Speed Stick, Pro 5in1, antyperspirant w żelu dla kobiet, 65 g - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Lady Speed Stick, Pro 5in1, antyperspirant w żelu dla kobiet, 65 g
17,99 zł
Lady Speed Stick, Fitness, antyperspirant w żelu dla kobiet, 65 g - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Lady Speed Stick, Fitness, antyperspirant w żelu dla kobiet, 65 g
17,99 zł
Lady Speed Stick, Invisible, antyperspirant w żelu dla kobiet, 65 g - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
Lady Speed Stick, Invisible, antyperspirant w żelu dla kobiet, 65 g
16,05 zł 16,89 zł
Najniższa cena z 30 dni
1 - 6 z 6 produktów

Antyperspiranty marki Lady Speed Stick

Jedną z grup kosmetyków, używanych na co dzień, są dezodoranty i antyperspiranty. Lady Speed Stick to marka produktów, które mają odświeżać i zapewniać uczucie czystości. Ich zadaniem jest ochrona przed nadmiernym poceniem się.

Marka Lady Speed Stick — antyperspiranty dla kobiet

Marka Lady Speed Stick dla kobiet to część koncernu Colgate-Palmolive, który zajmuje się produkcją m.in. mydeł i wyrobów do higieny jamy ustnej. Historia tego przedsiębiorstwa rozpoczęła się w 1806 roku, kiedy William Colgate założył w Nowym Jorku niewielką firmę. Organizacja zajmowała się wówczas produkcją skrobi, środków czystości oraz świeczek. W kolejnych latach asortyment firmy znacznie się poszerzył. Do sprzedaży wprowadzone zostały perfumy, esencje, pasty do zębów i wiele innych.

W 1864 roku powstała w Milwaukee pierwsza fabryka mydła, którą otworzył B.J. Johnson, nazywając ją Palmolive Company. Kilkadziesiąt lat później przedsiębiorstwo połączyło się z inną firmą, tworząc Palmolive-Peet Company. Niedługo potem, bo w 1928 roku dołączył do nich Colgate. Ten przełomowy moment stanowił ogniwo zapalne do dalszego rozwoju. Przedsiębiorstwo otwierało kolejne fabryki i laboratoria, dopracowywało receptury produktowe i tworzyło zupełnie nowe kosmetyki. Obecnie dystrybuuje swoje marki, w tym – Lady Speed Stick dla kobiet – do różnych krajów na świecie.

Speed Stick to marka dezodorantów i antyperspirantów, znana wcześniej jako Mennen Speed Stick, produkowana pierwotnie przez The Mennen Company. Kiedy stała się własnością koncernu Colgate Palmolive – zmieniła swoją nazwę na tę funkcjonującą obecnie. Jest sponsorem NHL. Produkty marki dostępne są zarówno w wersji męskiej, jak i dla kobiet, w formie sztyftu, żelu, sprayu i kulki.

Sztyfty i dezodoranty Lady Speed Stick

W asortymencie Gemini dostępne są produkty Lady Speed Stick w różnych wersjach zapachowych. W ich składzie znajdują się m.in. sole glinu, które mają za zadanie zwęzić pory i ograniczyć wydzielanie potu oraz namnażanie się bakterii. Produkty tego typu należy nakładać na suchą, czystą powierzchnię skóry. Nie powinno się stosować ich tuż po goleniu, kiedy skóra jest podrażniona, a także przed wyjściem na plażę czy solarium.

Antyperspiranty mogą sprawdzić się dla osób, które cierpią na problem nadmiernej potliwości. Wówczas zmagają się z nieprzyjemnym zapachem i plamami na ubraniach. To rozwiązanie dedykowane także na upalne dni oraz na sytuacje, które mogą być dla użytkowników stresujące. Mogą wybrać je pracownicy fizyczni lub osoby uprawiające sport. Dla osób, które nie mają problemów z poceniem się – wystarczające mogą być dezodoranty.

Lady Speed Stick to gama produktów w różnych wersjach zapachowych. Wśród nich znaleźć można aromaty kwiatowe, owocowe, energetyzujące. Dostępne są w kilku liniach:

  • Pro 5in1 – ma spełniać pięć zadań jednocześnie – dbać o redukcję wilgoci, zapewniać uczucie świeżości, dbać o gładkość skóry, chronić przed białymi śladami na ubraniach, a to wszystko w przyjemnej dla skóry formule,
  • Delicate Skin – dla skóry wrażliwej i delikatnej,
  • Fitness – produkt Lady Speed Stick dla kobiet aktywnych, uprawiających sport, będących w ciągłym ruchu.

W ofercie Gemini dostępne są antyperspiranty i dezodoranty w różnej formie. Sztyfty Lady Speed Stick dedykowane są osobom, które preferują kremowe konsystencje. Spraye przypadną do gustu kobietom, które ciągle się spieszą i potrzebują szybkiej aplikacji. W asortymencie marki dostępne są także kosmetyki w kulce. Dla osób, które chcą mieć pewność, że po nałożeniu preparatu na ubraniach nie pojawią się białe plamy czy odbarwienia, dedykowane są produkty Invisible.

Kategorie powiązane z marką LADY SPEED STICK
Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo