Kategorie

LITOZIN

Znalezione produkty: 4
Sortowanie:
Sortuj według
Litozin Kolagen, 30 + 15 tabletek gratis - miniaturka zdjęcia produktu
Nowość

Litozin Kolagen, 30 + 15 tabletek gratis

35,29 zł
Litozin Forte, 90 + 30 kapsułek gratis - miniaturka zdjęcia produktu
Wybrane

Litozin Forte, 90 + 30 kapsułek gratis

29,99 zł
Litozin Forte, 90 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu

Litozin Forte, 90 kapsułek

24,29 zł
Litozin Kolagen, 30 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu

Litozin Kolagen, 30 tabletek

33,09 zł

Marka Litozin

Litozin to marka suplementów diety, których zadaniem jest wzmacnianie układu kostno-stawowego głównie u osób starszych, u których z racji wieku dochodzi do zwyrodnień stawów, a w efekcie do ograniczenia zdolności poruszania się.

Co to jest Litozin?

Litozin to suplement do stosowania, który zawiera kompleks bioaktywnych składników. Marka Litozin wprowadziła na rynek swoje produkty z misją poprawy mobilności wszystkich, którzy na co dzień odczuwają ból uniemożliwiający sprawne poruszanie się, a także niekiedy zmuszający do rezygnacji z pasji, pracy lub ulubionej aktywności.

Litozin – dzika róża na stawy

W niektórych produktach Litozin zastosowano Rosenoid, czyli kompleks bioaktywnych składników pochodzących z dzikiej róży. Zawiera on galaktolipody, kwasy triterpenowe, karotenoidy, flawonoidy oraz witaminę C. Zawartość tych składników sprawia, że działanie, jakie wywiera dzika różna na stawy, pozwala wzmacniać, chronić i regenerować chrząstki i inne elementy układu ruchu.

Wartości marki Litozin

Litozin to marka, która uświadamia osoby zażywające jej suplementy, że w trosce o zdrowie mięśni, kości i stawów najważniejsze są aktywność fizyczna oraz zbilansowana, zdrowa dieta. Dlatego marka dzieli się poradami i wiedzą na temat tego, jakie ćwiczenia i jakie składniki diety przyczynią się do wzmocnienia układu ruchu.

Dla kogo przeznaczone są suplementy Litozin?

Suplementy Litozin kierowane są przede wszystkim do osób starszych, ponieważ z racji wieku i naturalnie zachodzącego procesu starzenia się organizmu, często borykają się one z problemami kostno-stawowymi. Produkty Litozin przeznaczone są też dla wszystkich, którzy odczuwają dolegliwości kostno-stawowe lub są na nie narażeni. Litozin przyjmować mogą:

 • osoby otyłe – ich stawy i kości są bardziej obciążone niż u osób szczupłych, a przez to narażone na urazy i zwyrodnienia;
 • sportowcy – aktywność fizyczna może wiązać się z ryzykiem urazu lub przeciążenia stawu;
 • osoby wykonujące ciężką fizyczną pracę – w ich przypadku również może dochodzić do przeciążeń i zwyrodnień;
 • dzieci – w ofercie marki dostępne są suplementy dla dzieci. Ważne u najmłodszych jest wspomaganie wzrastania i rozwoju kości i stawów.

Produkty Litozin dostępne w aptece Gemini

W naszej aptece dostępne są zróżnicowane produkty Litozin, spośród których możesz wybrać te, które najbardziej będą odpowiadały Twoim potrzebom. Produkty Litozin dostępne są też w zestawach, które pomogą podjąć bardziej kompleksową kurację.

 • Litozin Calcium – ten rodzaj suplementu zawiera wapń, czyli minerał, który wzmacnia kości i zęby. Jednak oprócz wzmocnienia kości, wapń może przyczynić się też do lepszego funkcjonowania mięśni, enzymów trawiennych oraz procesu krzepnięcia krwi.
 • Litozin Kolagen – zawiera kolagen oraz witaminę C, która wspiera jego produkcję. Kolagen jest ważny dla zdrowia kości, zębów, dziąseł oraz naczyń krwionośnych.
 • Litozin Activ – jest to suplement przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie, które są narażone na urazy w wyniku uprawiania sportu. Litozin Activ zawiera witaminę C, która wspiera produkcję kolagenu, a także redukuje zmęczenie i znużenie. Suplement zawiera też magnez, wzmacniający mięśnie.
 • Litozin Forte – zawiera witaminę C oraz Rosenoid, które aktywnie wzmacniają chrząstki, chroniąc je przed uszkodzeniami, a także poprawiając ich elastyczność.
 • Litozin Kids – jest to suplement zawierający wapń, wzmacniający kości, a także witaminę D, która pomaga przyswajać wapń, podnosi odporność i przyczynia się do prawidłowego wzrostu i rozwoju kości. Litozin Kids można podawać dzieciom powyżej 3. roku życia.

Filtry

Specjalne oferty
Producent
Cena
-
Działanie
Postać
Sposób aplikacji
Problem
Kluczowy składnik
Wiek
Typ produktu
 • Apteka Gemini

  gemini.pl

  Dodaj do ekranu głównego