Poradnik

Maxon

Znalezione produkty : 5
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Maxon Forte 50 mg, 4 tabletki powlekane - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Maxon Forte 50 mg, 4 tabletki powlekane
16,23 zł
Maxon Active 25 mg, 8 tabletek powlekanych - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Maxon Active 25 mg, 8 tabletek powlekanych
24,24 zł
Tadalafil Maxon 10 mg, 2 tabletki powlekane - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Tadalafil Maxon 10 mg, 2 tabletki powlekane
20,89 zł
MaxON Active 25 mg, 4 tabletki powlekane KRÓTKA DATA - miniaturka zdjęcia produktu
Krótka data
Produkt apteczny
MaxON Active 25 mg, 4 tabletki powlekane KRÓTKA DATA
8,99 zł
MaxON Active 25 mg, 4 tabletki powlekane - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Produkt apteczny - niedostępny
MaxON Active 25 mg, 4 tabletki powlekane
12,19 zł
1 - 5 z 5 produktów

Produkty marki Maxon

Problemy ze wzwodem w realny sposób ograniczają życie seksualne wielu mężczyzn na całym świecie, obniżając ich ogólną satysfakcję ze współżycia. Marka Maxon posiada w swoim portfolio tabletki na potencję, które pomagają mężczyznom w osiąganiu erekcji i utrzymywaniu jej w czasie odbywania stosunku seksualnego. Tabletki Maxon, dostępne w dwóch wariantach, można znaleźć w ofercie Gemini.

O marce Maxon

Maxon jest marką, która należy do polskiej firmy farmaceutyczno-biotechnologicznej Adamed. W portfolio właściciela marki dostępnych jest ponad 500 różnych produktów, a w tym między innymi tabletki na potencję Maxon, które zostały opracowane w celu zwalczania problemów z osiąganiem erekcji oraz zwiększenia satysfakcji z życia seksualnego. Przeznaczone są dla mężczyzn w różnym wieku, u których problemy mają różne podłoże. W trosce o wysoką jakość życia seksualnego marka Maxon chętnie dzieli się informacjami na temat swoich leków oraz tego, jak zadbać o swoje zdrowie, aby móc osiągać i utrzymywać erekcję, pozwalającą na odbywanie stosunków płciowych.

Zaburzeniach erekcji — kiedy zasięgnąć porady lekarza?

Brak erekcji lub krótki czas jej utrzymywania się nie zawsze musi oznaczać, że problem wymaga interwencji, tj. podjęcia leczenia. Jeśli mężczyzna większość stosunków seksualnych odbywa bez żadnych przeszkód, wówczas pojedyncze zbliżenia, które nie odchodzą do skutku, mogą być spowodowane np. chwilowym zmęczeniem lub dużym poziomem stresu danego dnia. Kiedy około 70% stosunków nie jest możliwe przez brak wzwodu, wówczas można mówić o zaburzeniach erekcji.

Kiedy mówimy o problemach z erekcją?

Erekcja, czyli powiększenie się i usztywnienie członka, jest możliwa dzięki napływowi krwi do tkanek ciała jamistego, jakim jest męskie prącie. To właśnie problemy z tym procesem mogą powodować niemożność osiągnięcia pełnego wzwodu i utrzymania go na czas pozwalający odbyć stosunek płciowy.

Zaburzenia erekcji mogą dotykać mężczyzn w każdym wieku, prowadzących zróżnicowane tryby życia i charakteryzujących się innym stanem zdrowia. Najczęściej mogą wynikać z:

  • różnych chorób – zaburzenia erekcji towarzyszą często chorobom układu krwionośnego i moczowo-płciowego, a także chorobom tarczycy, nerek czy wątroby oraz nadwadze i otyłości;
  • emocji – stres przed pierwszym stosunkiem, stosunkiem z nową partnerką czy związany z chorobami i problemami w życiu osobistym również może powodować problemy z osiągnięciem wzwodu;
  • spadku poziomu testosteronu – następuje on z wiekiem lub z powodu zaburzeń hormonalnych;
  • stosowania używek – nadużywanie alkoholu i palenie papierosów należą do czynników obniżających potencję;
  • zmęczenia – zarówno fizyczne, jak i psychiczne zmęczenie powoduje zaburzenia erekcji, chroniczne zmęczenie może mocno utrudniać życie seksualne;
  • przyzwyczajenia do bodźców – mężczyźni, którzy regularnie oglądają pornografię i masturbują się, mogą mieć problem z erekcją w przypadku próby zbliżenia z partnerką.

Tabletki na potencję marki Maxon

W portfolio marki Maxon dostępne są dwa warianty tabletek na erekcję: Maxon Active (25 mg substancji czynnej) i Maxon Forte (50 mg substancji czynnej). Dzięki możliwości wyboru mężczyźni z zaburzeniami erekcji mogą dostosować lek do stopnia problemów z osiąganiem wzwodu.

Substancją czynną w tabletkach Maxon jest sildenafil, która wspomaga osiąganie i utrzymanie erekcji poprzez poprawę przepływu krwi przez ciała jamiste w męskim członku. Warto zaznaczyć, że lek ten nie wywołuje samoistnej erekcji, co jest bardzo ważne w kontekście zachowania komfortu. Osiągnięcie wzwodu wymaga stymulacji seksualnej o charakterze fizycznym lub emocjonalnym.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo