Poradnik
Melli Care

MELLI CARE

Znalezione produkty : 0
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
1 - 0 z 0 produktów

Poznaj markę Melli Care

W Gemini dostępne są kremy do rąk i stóp marki Melli Care. Kosmetyki te produkowane są przez firmę HS Planet, a przeznaczone dla osób, które borykają się nadmierną suchością skóry, łuszczeniem oraz podobnymi problemami.

Dlaczego powstała marka Melli Care

Właścicielką marki oraz inspiratorką jej powstania jest Aleksandra Matysiak. Melli Care to kosmetyki, które powstały w odpowiedzi na chorobę, która dotknęła jej bliską osobą. Chorobą tą jest cukrzyca, przy której może dochodzić do nadmiernego przesuszania się skóry dłoni i stóp, łuszczenia oraz swędzenia. Diabetycy, czyli osoby chorujące na cukrzycę, mogą być bardziej podatni na zranienia skóry, a skaleczenia i inne uszkodzenia znacznie dłużej się u nich goić. Nawracająca grzybica to kolejny problem, na jaki przez swoją chorobą mogą uskarżać się diabetycy. Melli Care to marka kosmetyków, która powstała właśnie z myślą łagodzeniu dermatologicznych problemów cukrzyków, choć, jak podaje producent, jej produkty mogą być stosowane profilaktycznie przez wszystkich.

Misja marki Melli Care

Właścicielka marki wspólnie z zespołami biotechnologów i biochemików na samym początku stworzyła krem do stóp i dłoni, gdyż to właśnie problemy z suchością i łuszczeniem się skóry w tych okolicach najbardziej mogą dawać się we znaki w czasie walki z cukrzycą.

Marka Melli Care stawia sobie za cel uświadamianie swoich klientów o pozytywnym wpływie profilaktycznego stosowania kosmetyków na zdrowie skóry. Jego realizacja postępuje równolegle z opracowywaniem kolejnych kosmetyków o działaniu pielęgnacyjnym i leczniczym, które będą mogły być stosowane nie tylko przez diabetyków i inne osoby, które borykają się z suchością i łuszczeniem skóry, ale także w celach profilaktycznych.

Wartości marki Melli Care

Melli Care przykłada dużą wagę do jakości i bezpieczeństwa swoich kosmetyków. Podąża również za obecnymi trendami i bierze na siebie odpowiedzialność za stan środowiska naturalnego, redukując wpływ swojej działalności na przyrodę.

  • Bezpieczeństwo – dbałość o tę cechę kosmetyków Melli Care rozpoczyna się już na etapie doboru surowców. Są one pozyskiwane z ekologicznych upraw, a następnie poddawane rygorystycznym testom jakości i skuteczności. Finalne produkty Melli Care nie zawierają ftalanów, SLS, olejów mineralnych, składników ropopochodnych oraz składników modyfikowanych genetycznie.
  • Jakość – firma sprawdza rzetelność dostawców surowców do kosmetyków. Marka twierdzi, że przykłada dużą wagę do tego, aby składniki aktywne stanowiły istotną zawartość jej kosmetyków, a nie były wyłącznie dodatkiem.
  • Równowaga – istotną wartością dla Melli Care jest ograniczanie wpływu swojej działalności na środowisko naturalne. W tym celu stosuje opakowania, które podlegają recyklingowi oraz korzysta z ekologicznych składników.

Melli Care – linia naturalnych kosmetyków dla kobiet i mężczyzn

Kremy Melli Care, które do tej pory ukazały się na rynku, charakteryzują się formułą opartą o naturalne składniki. Są one przyjazne dla skóry i charakteryzują się łagodnym działaniem. Ponadto pomagają łatwiej przyswajać obecne w kosmetykach składniki odżywcze, takie jak minerały czy witaminy.

Wegańska formuła sprawia, że są to kosmetyki odpowiednie dla osób, które nie chcą korzystać z produktów zawierających składniki pochodzenia zwierzęcego. Przeznaczone są dla kobiet i mężczyzn.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo