Poradnik

Mensil

Znalezione produkty : 6
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Mensil Max 50 mg, 2 tabletki do żucia - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Mensil Max 50 mg, 2 tabletki do żucia
12,60 zł
Mensil Max 50 mg, 4 tabletki do żucia - miniaturka zdjęcia produktu
Sponsorowane
Produkt apteczny
Mensil Max 50 mg, 4 tabletki do żucia
18,29 zł
Tadalafil Mensil 10 mg, 2 tabletki powlekane - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Tadalafil Mensil 10 mg, 2 tabletki powlekane
20,61 zł
Mensil 25 mg, 8 tabletek do żucia - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Produkt apteczny - niedostępny
Mensil 25 mg, 8 tabletek do żucia
19,80 zł
Mensil 25 mg, 4 tabletki do żucia - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Produkt apteczny - niedostępny
Mensil 25 mg, 4 tabletki do żucia
13,09 zł
Mensil 25 mg, 2 tabletki do żucia - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Produkt apteczny - niedostępny
Mensil 25 mg, 2 tabletki do żucia
12,89 zł
1 - 6 z 6 produktów

Produkty marki Mensil

Zaburzenia erekcji mogą dotykać mężczyzn w każdym wieku i obniżać zdolność do odbywania stosunków seksualnych. Taki stan rzeczy może odbijać się negatywnie na satysfakcji z życia, a także stanowić źródło problemów pomiędzy partnerami. Marka Mensil pomaga w zachowaniu sprawności seksualnej, oferując tabletki na erekcję, które dostępne są w ofercie Gemini.

O marce Mensil

Marka Mensil należy do firmy farmaceutycznej Hasco-lek, która powstała w Polsce w 1984 roku, a w jej portfolio dostępne są wyroby medyczne, leki i kosmetyki o różnym przeznaczeniu. Lek na erekcję jest przeznaczony do wspomagania osiągania erekcji w czasie zbliżenia, jednak marka Mensil dba nie tylko satysfakcję mężczyzn, ale też ich partnerek. Świadczy o tym slogan marki, który brzmi: „Nie zawiodę!”, sugerując jasno, że we współżyciu seksualnym należy wziąć pod uwagę obydwie strony. Mensil został uznany za Męską Markę w latach 2018, 2019 i 2021.

Leki na erekcję od Mensil

Lek na erekcję Mensil występuje w formie tabletek do żucia. Preparat zawiera substancję czynną sildenafil, której działanie poprawia przepływ krwi przez ciała jamiste w męskim prąciu. Właśnie dzięki temu możliwa jest erekcja, czyli powiększenie się i sztywnienie członka wskutek napływu krwi. W tym miejscu należy wspomnieć o tym, że sildenafil nie jest substancją wywołującą natychmiastową erekcję. Tabletki Mensil pomagają ją uzyskać i utrzymać na czas stosunku płciowego. Osiągnięcie wzwodu wymaga jednak stymulacji seksualnej, czyli kontaktu fizycznego lub czynników psychogennych.

Tabletki do żucia Mensil dostępne są w dwóch wariantach: Mensil oraz Mensil Max. Różnią się one zawartością substancji czynnej. Mensil zawiera 25 miligramów sildenafilu, natomiast Mensil Max 50 miligramów substancji czynnej. Silniejsza wersja przeznaczona jest dla mężczyzn, którzy po Mensilu 25 mg nie odczuli poprawy w osiąganiu erekcji.

Dzięki łatwej w przyjmowaniu formie, tabletki do żucia Mensil pozwalają zachować dyskrecję, ponieważ rozpuszczają się w ustach i nie wymagają popijania. Można przyjmować je na kilkanaście minut przed zbliżeniem, a pożądane działanie może występować do 5 godzin od zażycia.

Kiedy występują zaburzenia erekcji?

Z problemami z osiągnięciem wzwodu może borykać się nawet 150 milionów mężczyzn na świecie, z czego 1,5 miliona w samej Polsce. Choć z racji wieku częściej pojawiają się u dojrzałych mężczyzn, to styl życia, używki, stres i różnego rodzaju choroby mogą powodować zaburzenia erekcji u panów w każdym wieku. Incydentalne problemy z osiągnięciem wzwodu nie powinny być powodem do zmartwień, ponieważ mogą być spowodowane po prostu zmęczeniem. Jeśli jednak większość prób zbliżenia kończy się niepowodzeniem, wówczas może to świadczyć o zaburzeniach, które wymagają podjęcia leczenia.

Jakie czynniki mogą wywoływać zaburzenia erekcji?

  • Stres i negatywne emocje – mogą towarzyszyć inicjacji seksualnej lub zbliżeniu z nową partnerką. Ponadto często wynikają z problemów w życiu osobistym lub ciężkich chorób.
  • Choroby – problemy ze wzwodem mogą mieć mężczyźni z nadwagą lub otyłością, a także cierpiący na choroby nerek, tarczycy, wątroby, układu krwionośnego i układu moczowo-płciowego.
  • Utrwalone bodźce seksualne – problem z erekcją w czasie zbliżenia z partnerką może dotyczyć mężczyzn, którzy utrwalają bodźce seksualne w czasie masturbacji i oglądania pornografii.
  • Zmęczenie – dotyczy to zarówno zmęczenia fizycznego, jak i psychicznego.
  • Niski poziom testosteronu – może być związany z wiekiem lub zaburzeniami hormonalnymi.
  • Styl życia – zaburzenia erekcji mogą być spowodowane brakiem aktywności fizycznej, niezdrową dietą oraz używkami – m.in. paleniem papierosów i nadużywaniem alkoholu.
Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo