Poradnik

MOLA

Znalezione produkty : 3
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Mola Cubic, chusteczki higieniczne, 58 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Mola Cubic, chusteczki higieniczne, 58 sztuk
5,79 zł
Mola Inspiracje, chusteczki higieniczne, 3-warstwowe, Tropical Jungle, 10 x 10 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Mola Inspiracje, chusteczki higieniczne, 3-warstwowe, Tropical Jungle, 10 x 10 sztuk
8,39 zł
Mola Big Box, chusteczki higieniczne, 120 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Mola Big Box, chusteczki higieniczne, 120 sztuk
7,99 zł
1 - 3 z 3 produktów

O marce Mola

Mola to dostępna w Polsce fińska marka chusteczek higienicznych, papieru toaletowego oraz ręczników papierowych. Należy do przedsiębiorstwa Metsa Tissue, którego specjalnością jest produkcja wyrobów, których surowcem jest drewno – takich właśnie jak np. wyrobów higienicznych.

Poznaj markę Mola

Mola jest marką, która chce przekazać mnóstwo pozytywnych wartości. Chusteczki Mola, przeznaczone do czyszczenia i higieny, mają pokazać, że w sytuacjach, które potencjalnie mogą wywoływać irytację, łatwo jest znaleźć radość i przeobrazić je w chwile pełne uśmiechu. Przykładowo, ubrudzona buzia malucha, rozlany soczek czy wszelkie inne zabrudzenia można szybko wytrzeć, nie rezygnując z zabawy. Chusteczki Mola przeznaczone są oczywiście także do wycierania i wydmuchiwania nosa podczas kataru. Dzięki swojej delikatności są odpowiednie dla dzieci i dorosłych, ponieważ nie podrażniają skóry w okolicach nosa i ust.

Higiena – kluczowa wartość marki Mola

Marka Mola chce uświadamiać swoich konsumentów, jak ważna w codziennym życiu jest higiena. Przypomina o tym, że zachować należy ją podczas codziennych czynności, kiedy to czasami z różnych powodów zdarzy się nam o niej zapomnieć. Chusteczki Mola mogą być pomocne w łazience, kuchni, ale również w każdym pomieszczeniu, w którym przebywamy na co dzień, między innymi w:

  • pokoiku dziecięcym – np. w związku z tym, że dzieci często wkładają zabawki do buzi;
  • gabinecie – warto pomyśleć o zachowaniu w czystości, np. klawiatury komputera, którą dotykamy nieustannie w czasie pracy;
  • całym domu – warto regularnie dezynfekować klamki okien i drzwi, a także uchwyty szafek i szuflad.

Mola chusteczki higieniczne dostępne w Gemini

Spośród produktów tej marki w naszej ofercie dostępne są chusteczki higieniczne Mola. Charakteryzują się one tym, że zostały wykonane z czystej celulozy, dzięki czemu są miękkie i delikatne w dotyku, zapewniając przy tym wysoki komfort podczas użytkowania. Chusteczki Mola nie podrażniają skóry, dlatego są odpowiednie zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, także tych, których skóra jest delikatna i wrażliwa. Dzięki temu, że chusteczki higieniczne Mola składają się z trzech warstw, zachowują wytrzymałość i nie tak łatwo ulegają rozerwaniu podczas wydmuchiwania nosa lub innych czynności higienicznych.

Jak pakowane są chusteczki higieniczne Mola?

Chusteczki Mola dostępne są w różnych opakowaniach, które dostosowane są do użytku domowego lub pozwalają mieć chusteczki zawsze przy sobie, pakując je do torebki lub plecaka.

  • Opakowania kompaktowe – chusteczki Mola dostępne są między innymi w pakietach kompaktowych opakowań zawierających po 10 sztuk chusteczek. Pakiety zawierają po 10 lub 15 paczek chusteczek Mola. Opakowania występują w różnych wariantach kolorystycznych.
  • Boxy chusteczek Mola – chusteczki Mola można kupić również w boxach zawierających po 70 lub 58 sztuk. Jest to rozwiązanie praktyczne do domu lub biura, gdzie można postawić je na biurku i mieć chusteczki zawsze pod ręką. Boxy występują w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu można dopasować je własnego gustu lub wystroju wnętrza.

Mola – chusteczki z dodatkiem olejków

W ofercie marki Mola dostępne są również chusteczki zawierające dodatek olejków rumiankowego, mentolowego, aloesowego lub eukaliptusowego. Dzięki tym dodatkom charakteryzują się przyjemnym aromatem i jeszcze większą delikatnością przy kontakcie ze skórą. Chusteczki z dodatkiem olejków również występują w poręcznych opakowaniach oraz boxach.

Kategorie powiązane z marką MOLA
Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo