Kategorie

NASIVIN

Znalezione produkty: 3
Sortowanie:
Sortuj według
Nasivin Classic 0,5 mg/ ml, aerozol do nosa dla dorosłych i dzieci od 6 lat, 10 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Nasivin Classic 0,5 mg/ ml, aerozol do nosa dla dorosłych i dzieci od 6 lat, 10 ml

15,79 zł
Nasivin Kids 0,025 % 0,25 mg/ ml, aerozol do nosa, dla dzieci od 1 do 6 lat, 10 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Nasivin Kids 0,025 % 0,25 mg/ ml, aerozol do nosa, dla dzieci od 1 do 6 lat, 10 ml

22,99 zł
Nasivin Baby 0,1 mg/ml, krople do nosa dla niemowląt od 3 miesiąca, 5 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Nasivin Baby 0,1 mg/ml, krople do nosa dla niemowląt od 3 miesiąca, 5 ml

21,79 zł

Czym jest Nasivin?

Nasivin to lek przeznaczony do aplikacji w formie kropelkowej. Starannie opracowany skład sprawia, że pozwala skutecznie usunąć problem niedrożnego nosa. Nasivin zmniejsza obrzęk powstały w okolicach błony śluzowej. To preparat wygodny i łatwy w stosowaniu. Nasivin występuje w formie aerozolu lub kropli do nosa, co umożliwia szybkie wchłanianie leku. Zaletą preparatu jest to, że jego działanie utrzymuje się przez długi czas.

Jak działa Nasivin?

Nasivin zawiera w swoim składzie oksymetazolinę chlorowodorku, która powoduje obkurczanie się naczyń krwionośnych i zatokprzynosowych. W konsekwencji umożliwia zmniejszenie obrzęku oraz stopnia przekrwienia. To znacznie przyspiesza proces usuwania wydzieliny, stopniowo przywracając całkowitą drożność nosa. Dzięki silnym właściwościom obkurczającym Nasivin przywraca komfort oddychania. Całkowite usunięcie wydzieliny odgrywa szczególnie ważną rolę w przypadku dzieci i niemowląt, bowiem jej zaleganie może być przyczyną zakrztuszenia się. Nasivin przyspiesza leczenie infekcji, efektywnie wspomagając leczenie bakteryjne.

Dlaczego warto sięgnąć po Nasivin?

Nasivin może być stosowany zarówno w przypadku umiarkowanej niedrożności nosa, jak i również w stanach zapalnych zatok oraz ostrym zapaleniu błony śluzowej nosa. Skutecznie zwalcza również zapalenie powstałe na tle alergicznym. Niewątpliwą zaletą Nasivinu jest jego natychmiastowe działanie, które utrzymuje się nieprzerwanie przez kilka godzin. Udrożnienie nosa pozwala również zwalczyć szereg objawów towarzyszących. Często występuje równolegle nieżyt trąbek słuchowych lub ucha środkowego, które są nieprzyjemną dolegliwością. Nasivin skutecznie hamuje powstawanie nadmiernej ilości wydzieliny z nosa, zapewniając komfort funkcjonowania podczas choroby. Nasivin to sprawdzony lek, który dzięki kompleksowemu działaniu udrażnia nos i wspomaga zwalczanie infekcji. Efekty jego działania są zauważalne już po pierwszym zastosowaniu.
 

Nasivin Kids (dawniej Nasivin Soft) dla najmłodszych

Producent leku zatroszczył się także o potrzeby najmłodszych, opracowując formułę preparatu Nasivin Kids (dawniej Nasivin Soft), odpowiedniego dla dzieci w wieku od 1. do 6. roku życia. Może być stosowany w przypadku nieżytu nosa, alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa, jak i przy zapaleniu zatok przynosowych, trąbki słuchowej lub ucha środkowego. Nasivin Kids (dawniej Nasivin Soft) skutecznie zmniejsza obrzęk błony śluzowej i ogranicza produkcję wydzieliny. Dzięki temu możliwe jest przywrócenie swobodnego oddychania przez nos. Nasivin Kids (dawniej Nasivin Soft) jest podawany donosowo i może być stosowany do 3 razy na dobę, nie dłużej niż przez 7 dni z rzędu.

Filtry

Producent
Cena
-
Działanie
Postać
Sposób aplikacji
Problem
Kluczowy składnik
Dla kogo
Cecha specjalna
Wiek
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego