Poradnik
Neutral

NEUTRAL

Znalezione produkty : 0
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
1 - 0 z 0 produktów

Produkty Neutral dla wrażliwej skóry dzieci i dorosłych

Neutral to jedna z ponad 400 marek należących do portfolio Unilever – międzynarodowego przedsiębiorstwa specjalizującego się w produkcji m.in. środków czystości oraz artykułów spożywczych i higienicznych. Produkty Unilever docierają do blisko 200 krajów na całym świecie. Każdego dnia korzysta z nich 2,5 mld osób. Firma dba o bezpieczeństwo klientów i zrównoważony rozwój, wykorzystując do produkcji energię odnawialną. Unilever dysponuje wysokospecjalistycznym Centrum Bezpieczeństwa i Ochrony Środowiska zatrudniającym naukowców z wielu dziedzin, którzy zajmują się oceną produktów i dopuszczeniem ich do sprzedaży w skali globalnej. Pod szyldem marki Neutral znajdziesz m.in. delikatne żele do kąpieli, szampony do włosów, kremy do rąk i antyperspiranty bez alkoholu i kompozycji zapachowych.

Neutral Baby dla dzieci – ochrona i pielęgnacja

Dziecięca skóra wymaga szczególnej troski. A to dlatego, że jest dużo cieńsza niż skóra dorosłych i szybciej ulega podrażnieniom. W Gemini znajdziesz szampony do włosów oraz żele do kąpieli Neutral dla najmłodszych. Produkty marki są odpowiednie dla wrażliwej skóry dziecka. Dzięki temu, że nie zawierają mydła oraz sztucznych kompozycji zapachowych, dokładnie oczyszczają skórę, nie powodując podrażnień i minimalizując ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych.

Kosmetyki Neutral dla dorosłych ze skórą wrażliwą i atopową

Nadmiernie wrażliwa skóra to problem, z którym zmaga się także wiele osób dorosłych. Marka Neutral oferuje żele do kąpieli, kremy i balsamy do ciała, które pomagają odbudować płaszcz hydrolipidowy skóry, pozostawiając ją miękką i elastyczną. Są przeznaczone do skóry wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Kompleksowa pielęgnacja to także zadbanie o skórę pod pachami, która, zwłaszcza po goleniu, może być podrażniona. W ofercie marki znajdziesz łagodne antyperspiranty, które chronią przed powstawaniem nieprzyjemnego zapachu, ale ze względu na prosty, łagodny skład, zabezpieczają skórę przed nadmierną suchością, uporczywym swędzeniem i zaczerwienieniem.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo