Poradnik
New Caress

NEW CARESS

Znalezione produkty : 5
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Unimil New Caress Pleasure, prezerwatywy nawilżane, prążkowane z wypustkami, 3 sztuki - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Unimil New Caress Pleasure, prezerwatywy nawilżane, prążkowane z wypustkami, 3 sztuki
4,09 zł
Unimil New Caress Safeness+, prezerwatywy delikatnie grubsze, 3 sztuki - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Unimil New Caress Safeness+, prezerwatywy delikatnie grubsze, 3 sztuki
4,09 zł
Unimil New Caress Wet N'Wild, prezerwatywy dodatkowo nawilżane, 3 sztuki - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Unimil New Caress Wet N'Wild, prezerwatywy dodatkowo nawilżane, 3 sztuki
4,09 zł
Unimil New Caress Classic, prezerwatywy klasyczne, 3 sztuki - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Unimil New Caress Classic, prezerwatywy klasyczne, 3 sztuki
4,09 zł
Unimil New Caress Light, prezerwatywy ultacienkie, 3 sztuki - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda- niedostępny
Unimil New Caress Light, prezerwatywy ultacienkie, 3 sztuki
4,09 zł
1 - 5 z 5 produktów

O marce New Caress

New Caress oferuje prezerwatywy, które mają zwiększać bezpieczeństwo podczas zbliżeń i urozmaicać życie seksualne. Produkowane środki antykoncepcyjne mają ograniczać ryzyko niechcianej ciąży i chronić przed chorobami przenoszonymi drogą płciową. Marka New Caress tworzy prezerwatywy certyfikowane i atestowane przez British Standard Institute (BSI). Wszystkim wyrobom firmy przyznano też certyfikat CE, dlatego można nabyć je w Unii Europejskiej.

Prezerwatywy New Caress łączą w sobie staranne wykonanie, bezpieczeństwo stosowania. Marka New Caress jest własnością grupy Ansell, podobnie jak inny producent prezerwatyw – Unimil. Firma obecna na rynku od kilkunastu lat. Asortyment marki jest na tyle zróżnicowany, by każdy konsument mógł odnaleźć odpowiedni produkt dla siebie.

Rodzaje prezerwatyw New Caress

Prezerwatywy New Caress mają gwarantować bezpieczne zbliżenia pełne wrażeń. Niezależnie od tego, czy szuka się środków intensyfikujących doznania, czy też wydłużających czas stosunku. W jakich wariantach występują prezerwatywy New Caress? Rodzaje produktów obejmują wersje nawilżane, klasyczne, z dodatkowym zabezpieczeniem, ultracienkie albo z prążkami i wypustkami.

Jednym z wariantów jest New Caress Classic. To klasyczne prezerwatywy, które mają zapewniać bezpieczne zbliżenia. Gładkie, przezroczyste i pokryte środkiem nawilżającym, by gwarantować naturalne doznania. Wytwarza się je z naturalnej gumy lateksowej.

New Caress Pleasure to z kolei opcja dla osób szukających urozmaicenia w życiu erotycznym. Stymulujące prezerwatywy mają specjalne prążki i wypustki zapewniające nowy wymiar przyjemności. Wykonane z lateksu.

Innym wariantem są prezerwatywy New Caress zapewniające dodatkową ochronę. Wersja Safeness została pokryta środkiem plemnikobójczym i środkiem nawilżającym zwiększającym komfort użytkowania. Gładkie prezerwatywy wykonane z gumy lateksowej mają za zadanie jeszcze skuteczniej zapobiegać nieplanowanym ciążom.

Prezerwatywy lateksowe New Caress

Produkuje się je z naturalnego kauczuku. Są rozciągliwe i nieprzepuszczalne. Prezerwatywy New Caress wykonane ze wspomnianego materiału mają optymalną grubość, by zapewniać bezpieczne zbliżenia. Niektórzy szukają rozwiązań, które doprowadzą do jeszcze bliższego odczuwania. Z myślą o takich użytkownikach opracowano prezerwatywy lateksowe w cienkich i ultracienkich wersjach. Mimo mniejszej grubości nadal mają oferować dużą wytrzymałość i skuteczność. Są też bardziej komfortowe i intensyfikują odczuwanie przyjemności.

Prezerwatywy New Caress wykonane z lateksu mogą być pokryte dodatkową warstwą środka nawilżającego. Obecność lubrykantu ma poprawić jakość stosunku. Niezależnie od wariantu czy dodatków, prezerwatywy marki łatwo się zakłada i bezproblemowo zdejmuje.

Jak przechowywać prezerwatywy?

Po zakupie wyrobów zalecane jest, by zapoznać się ze wskazówkami dotyczącymi sposobu przechowywania produktów. Prezerwatywy należy trzymać w suchym i chłodnym miejscu. Ważne, aby chronić je przed światłem słonecznym. Prawidłowe przechowywanie to jeden z czynników, który wpływa na zachowanie skuteczności prezerwatyw.

Dołącz do nas
Facebook logoInstagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki