Poradnik

NUTKA

Znalezione produkty : 0
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
1 - 0 z 0 produktów

Nutka – nowa gama kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów

Nutka to polskie kosmetyki korzystające z receptur opartych na składnikach naturalnych. Zastosowana w nich delikatna baza myjąca bez SLES i składników ropopochodnych oraz ekstrakty naturalne sprawiają, że mogą po nie sięgać osoby szukające delikatnych, nawilżających produktów, dających skórze odżywienie i ukojenie. Celem przyświecającym marce jest poszukiwanie innowacyjnych i skutecznych rozwiązań, które zapewnią bezpieczeństwo i komfort konsumentów, a jednocześnie pozwolą codziennie osiągnąć jak najlepszy efekt kosmetyczny, tak, aby nie naruszać naturalnej równowagi ciała człowieka.

Producentem fitokosmetyków Nutka jest firma Madonis, powstała w październiku 2015 roku, wchodząca w skład grupy kapitałowej Agrecol Corporation, posiadająca w ofercie kilka marek zewnętrznych oraz marki własne.

Jakie wartości posiada marka Nutka?

W dzisiejszych czasach narażeni jesteśmy na wiele stresogennych czynników zewnętrznych, które mogą negatywnie wpływać na naszą skórę. Kosmetyki Nutka przygotowane są z łatwo przyswajalnych składników aktywnych, aby nie powodować podrażnień i dodatkowo nie obciążać skóry. Produkty tej marki cechują wartości, takie jak: harmonia (pomiędzy tym, co jest naturalne a szukaniem przyjemności w stosowaniu kosmetyków), balans między innowacjami technologicznymi a troską o środowisko naturalne, bezpieczeństwo, naturalność (receptury bez surowców ropopochodnych, SLES, ekstrakty i oleje roślinne, łagodne składniki myjące pochodzenia naturalnego), delikatność (niskodrażniące składniki aktywne), zapach (bukiety skomponowane przez europejskich perfumiarzy), wybór (linie kosmetyczne dopasowane do potrzeb różnych typów skóry).

Co to są fitokosmetyki?

Fitokosmetyki to odpowiedź firm farmaceutycznych na potrzeby najbardziej wymagających klientów, poszukujących kosmetyków naturalnych, łagodnych dla skóry, a jednocześnie przyjaznych dla środowiska. Zadaniem fitokosmetyków jest także działać nieinwazyjnie, dlatego w ich składach znajdziemy składniki pochodzenia naturalnego. Ich receptury zawierają surowce organiczne, takie jak wyciągi z ziół i nektaru kwiatów, olejki eteryczne, aromaty, oleje roślinne, woski, tłuszcze mogące pochodzić z kontrolowanych upraw biologicznych. Na plantacjach tego typu korzysta się z naturalnego systemu rekultywacji gleby przez owady, krety i robaki. Umiejscowienie takiej uprawy również nie jest przypadkowe - w promieniu 30 kilometrów od niej nie powinien się mieścić żaden przemysłowy obiekt. Ważna jest też tak zwana tolerancja ekologiczna produktu, czyli przyjazny środowisku proces produkcji i rozpadu (np. ekologiczne opakowania, które można poddać recyklingowi).

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo