Poradnik
Nutrison

NUTRISON

Znalezione produkty : 6
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Nutrison Multi Fibre, 500 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Nutrison Multi Fibre, 500 ml
13,29 zł
Nutrison Energy, 500 ml KRÓTKA DATA - miniaturka zdjęcia produktu
Krótka data
Zdrowie i uroda
Nutrison Energy, 500 ml KRÓTKA DATA
9,59 zł 13,99 zł
Najniższa cena z 30 dni
Nutrison Protein Plus, preparat odżywczy, 1000 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Nutrison Protein Plus, preparat odżywczy, 1000 ml
26,49 zł
Nutrison Energy, 500 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Nutrison Energy, 500 ml
13,99 zł
Nutrison Powder, 430 g - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Nutrison Powder, 430 g
45,99 zł
Nutrison Advanced Cubison, preparat odżywczy, 1000 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Nutrison Advanced Cubison, preparat odżywczy, 1000 ml
26,49 zł
1 - 6 z 6 produktów

O marce Nutrison

Właścicielem marki Nutrison jest Nutricia, czyli lider w sprzedaży żywności specjalnego przeznaczenia medycznego dla osób potrzebujących specjalnej i małych dzieci. Firma wprowadza na rynek wyroby wspomagające jakość życia. Stale podkreśla rolę, jaką odgrywa żywienie w poprawie stanu osób chorych i starszych oraz w rozwoju najmłodszych.

Produkty marki Nutrison to rozwiązania żywieniowe, które mają korzystnie wpływać na zdrowie i samopoczucie. Jak podaje producent, tworzone są z wykorzystaniem najnowszych doniesień naukowych i z uwzględnieniem specyficznych potrzeb chorych pacjentów. Wyroby Nutrison stanowią kompletną pod względem odżywczym i gotową do użycia dietę. Nie zawierają błonnika, glutenu ani laktozy. Skład preparatów żywieniowych został za to wzbogacony o kwasy DHA/EPA i mieszankę białek spełniających wytyczne WHO.

Produkty Nutrison przeznaczone są do postępowania dietetycznego przy niedożywieniu związanym z chorobą u pacjentów wymagających żywienia dojelitowego przez dostęp sztuczny. Mogą być także rozwiązaniem dla chorych z dysfagią, demencją, anoreksją, nieprzytomnych oraz po zabiegach chirurgicznych głowy i szyi. Preparaty mogą stanowić jedyne źródło pożywienia (co należy skonsultować z lekarzem), dostarczając wszystkich składników niezbędnych organizmowi.

Preparaty odżywcze Nutrison

Żywienie takimi produktami stanowi integralną część opieki nad chorymi. Z myślą o nim opracowano preparaty dla pacjentów, którzy z powodu choroby nie są w stanie dostarczyć organizmowi odpowiedniej ilości energii i składników odżywczych wraz z codzienną dietą. Stosowanie środków specjalnego przeznaczenia medycznego zwiększa szansę na utrzymanie właściwego stanu odżywienia pacjenta. Wspiera to proces leczenia i powrotu do zdrowia, a także poprawia samopoczucie. Nutrison oferuje produkty doustne oraz stosowane przez zgłębnik. Wśród nich dostępne są produkty opracowane z myślą o szczególnych potrzebach chorych.

Nutrison Protein Plus to dieta gotowa i kompletna pod względem odżywczym. Zawiera białko roślinne i białka mleka oraz DHA/EPA. To dieta bezresztkowa i przeznaczona do stosowania przez zgłębnik.

Nutrison Powder zawiera kwasy tłuszczowe, białko mleka krowiego, łatwo przyswajalne cukry, składniki mineralne oraz witaminy. Wspomaga dobre trawienie i wykorzystanie zawartych w nim składników. Może być dodatkiem do innych pokarmów albo stanowić oddzielny posiłek. Może być stosowany w długotrwałym leczeniu albo w okresie adaptacji układu pokarmowego do prawidłowego funkcjonowania.

Nutrison Energy jest odpowiedni do stosowania w diecie wysokoenergetycznej. Przeznaczony do stosowania przez zgłębnik, może być źródłem odżywiania pacjentów o wysokim zapotrzebowaniu białkowym i energetycznym. Jest przeznaczony dla pacjentów niedożywionych i zagrożonych niedożywieniem.

Nutrison Peptisorb to dieta peptydowa. Jest kompletna pod względem odżywczym, bezresztkowa i niskotłuszczowa. Nutrison Advanced opiera się na krótkołańcuchowych peptydach. Jest przeznaczony do podawania doustnie albo przez zgłębnik. To dieta niskotłuszczowa i bezresztkowa, normokaloryczna, gdzie 1 ml to 1 kcal.

Kategorie powiązane z marką NUTRISON
Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo