Kategorie

NUTRISON

Znalezione produkty: 10
Sortowanie:
Sortuj według
Nutrison, 1500 ml KRÓTKA DATA - miniaturka zdjęcia produktu
Krótka data

Nutrison, 1500 ml KRÓTKA DATA

27,99 zł
Nutrison Advanced Peptisorb, 500 ml KRÓTKA DATA - miniaturka zdjęcia produktu
Krótka data

Nutrison Advanced Peptisorb, 500 ml KRÓTKA DATA

13,99 zł
Nutrison Powder, 430 g - miniaturka zdjęcia produktu

Nutrison Powder, 430 g

31,49 zł
Nutrison Multi Fibre, 500 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Nutrison Multi Fibre, 500 ml

11,59 zł
Nutrison Advanced Diason, 1000 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Nutrison Advanced Diason, 1000 ml

33,99 zł
Nutrison Energy, 500 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Nutrison Energy, 500 ml

12,89 zł
Nutrison Multi Fibre, 1000 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Nutrison Multi Fibre, 1000 ml

23,49 zł
Nutrison Energy, 1000 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Nutrison Energy, 1000 ml

24,49 zł
Nutrison, 1500 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Nutrison, 1500 ml

29,49 zł
Nutrison Advanced Peptisorb, 500 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Nutrison Advanced Peptisorb, 500 ml

15,29 zł

O marce Nutrison

Właścicielem marki Nutrison jest Nutricia, czyli lider w sprzedaży żywności specjalnego przeznaczenia medycznego dla osób potrzebujących specjalnej i małych dzieci. Firma wprowadza na rynek wyroby wspomagające jakość życia. Stale podkreśla rolę, jaką odgrywa żywienie w poprawie stanu osób chorych i starszych oraz w rozwoju najmłodszych.

Produkty marki Nutrison to rozwiązania żywieniowe, które mają korzystnie wpływać na zdrowie i samopoczucie. Jak podaje producent, tworzone są z wykorzystaniem najnowszych doniesień naukowych i z uwzględnieniem specyficznych potrzeb chorych pacjentów. Wyroby Nutrison stanowią kompletną pod względem odżywczym i gotową do użycia dietę. Nie zawierają błonnika, glutenu ani laktozy. Skład preparatów żywieniowych został za to wzbogacony o kwasy DHA/EPA i mieszankę białek spełniających wytyczne WHO.

Produkty Nutrison przeznaczone są do postępowania dietetycznego przy niedożywieniu związanym z chorobą u pacjentów wymagających żywienia dojelitowego przez dostęp sztuczny. Mogą być także rozwiązaniem dla chorych z dysfagią, demencją, anoreksją, nieprzytomnych oraz po zabiegach chirurgicznych głowy i szyi. Preparaty mogą stanowić jedyne źródło pożywienia (co należy skonsultować z lekarzem), dostarczając wszystkich składników niezbędnych organizmowi.

Preparaty odżywcze Nutrison

Żywienie takimi produktami stanowi integralną część opieki nad chorymi. Z myślą o nim opracowano preparaty dla pacjentów, którzy z powodu choroby nie są w stanie dostarczyć organizmowi odpowiedniej ilości energii i składników odżywczych wraz z codzienną dietą. Stosowanie środków specjalnego przeznaczenia medycznego zwiększa szansę na utrzymanie właściwego stanu odżywienia pacjenta. Wspiera to proces leczenia i powrotu do zdrowia, a także poprawia samopoczucie. Nutrison oferuje produkty doustne oraz stosowane przez zgłębnik. Wśród nich dostępne są produkty opracowane z myślą o szczególnych potrzebach chorych.

Nutrison Protein Plus to dieta gotowa i kompletna pod względem odżywczym. Zawiera białko roślinne i białka mleka oraz DHA/EPA. To dieta bezresztkowa i przeznaczona do stosowania przez zgłębnik.

Nutrison Powder zawiera kwasy tłuszczowe, białko mleka krowiego, łatwo przyswajalne cukry, składniki mineralne oraz witaminy. Wspomaga dobre trawienie i wykorzystanie zawartych w nim składników. Może być dodatkiem do innych pokarmów albo stanowić oddzielny posiłek. Może być stosowany w długotrwałym leczeniu albo w okresie adaptacji układu pokarmowego do prawidłowego funkcjonowania.

Nutrison Energy jest odpowiedni do stosowania w diecie wysokoenergetycznej. Przeznaczony do stosowania przez zgłębnik, może być źródłem odżywiania pacjentów o wysokim zapotrzebowaniu białkowym i energetycznym. Jest przeznaczony dla pacjentów niedożywionych i zagrożonych niedożywieniem.

Nutrison Peptisorb to dieta peptydowa. Jest kompletna pod względem odżywczym, bezresztkowa i niskotłuszczowa. Nutrison Advanced opiera się na krótkołańcuchowych peptydach. Jest przeznaczony do podawania doustnie albo przez zgłębnik. To dieta niskotłuszczowa i bezresztkowa, normokaloryczna, gdzie 1 ml to 1 kcal.

Filtry

Specjalne oferty
Producent
Cena
-
Działanie
Postać
Smak
Problem
Dla kogo
Cecha specjalna
Wiek
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego