Kategorie

ODABAN

Znalezione produkty: 2
Sortowanie:
Sortuj według
Odaban, antyperspirant w sprayu, 30 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Odaban, antyperspirant w sprayu, 30 ml

59,99 zł
Odaban, antyperspiracyjny puder do stóp i butów, 50 g - miniaturka zdjęcia produktu

Odaban, antyperspiracyjny puder do stóp i butów, 50 g

57,99 zł

O marce Odaban

Odaban to marka antyperspirantów produkowanych przez niemiecką firmę MDM Healthcare Deutschland GMBH. W ofercie dostępne są preparaty przeciwpotne, które przeznaczone są dla kobiet i mężczyzn borykających się nadmierną potliwością w różnych częściach ciała.

Preparaty przeciwpotne Odaban

Nadmierna potliwość może powodować pewien dyskomfort, który może się nasilać szczególnie latem, bądź w sytuacjach stresogennych. Powodem tego może być nieprzyjemny zapach, który to powstaje poprzez połączenie z bakteriami znajdującymi się naturalnie na skórze.

Nadmierna potliwość nie dotyczy jedynie pach. Problem może występować także w obrębie pachwin czy stóp.

Nadmierna potliwość – Odaban jako produkt dermatologiczny

Właściciel marki Odaban podkreśla, że pocenie się jest naturalnym procesem zachodzącym w organizmie i nie stanowi sam w sobie zagrożenia dla zdrowia. Jednakże firma chce wychodzić naprzeciw oczekiwaniom osób, które chcą zmniejszyć nadmierną potliwość, jakiej doświadczają. Producent powołuje się na swoje pięćdziesięcioletnie doświadczenie w produkcji antyprespirantów, które posiada.

Jak działają antyperspiranty Odaban?

W zachowaniu suchości newralgicznych, narażonych na nadmierne pocenie się miejsc, służą antyperspiranty Odaban – należy zapoznać się z każdym z dostępnych produktów, i w zależności od jego postaci, dowiemy się, jakie zawierają składniki aktywne, które pomagają w zmniejszeniu wydzielania potu.

Firma utrzymuje, że działanie chlorku glinu pozostaje bezpieczne, bowiem składnik ten nie przedostaje się do krwiobiegu, dlatego też antyperspiranty Obadan mogą być stosowane długotrwale, a także przez kobiety w ciąży.

Poznaj antyperspiranty Odaban dla mężczyzn i kobiet

Antyperspiranty Odaban charakteryzują się neutralnym zapachem, dlatego też mogą swobodnie korzystać z nich kobiety i mężczyźni. W ofercie apteki internetowej Gemini dostępne są następujące produkty Odaban:

  • Odaban antyperspirant w kremie do rąk – pomaga on obniżyć wilgotność w dłoni w różnych sytuacjach, kiedy są one narażona na nadmierną potliwość, np. w pracy czy podczas uprawiania sportu. Antyperspirant w kremie Odaban może być stosowany codziennie, także przed założeniem rękawic ochronnych.
  • Odaban spray antyperspiracyjny – ten produkt przeznaczony jest do ochrony skóry na całym ciele przed nadmiernym poceniem się. Produkt może być stosowany w wielu częściach ciała, m.in. pod pachami, w pachwinach, na plecach, dłoniach, stopach oraz twarzy. Antyperspirant należy stosować na noc, na oczyszczoną i osuszoną skórę. Po przebudzeniu się ciało można umyć bez ryzyka zmycia preparatu. W początkowym okresie antyperspirant należy stosować codziennie, a po ustabilizowaniu potliwości 1-2 razy w tygodniu.
  • Antyperspiracyjny puder do stóp – produkt ten został stworzony z myślą o obniżeniu potliwości stóp oraz redukowaniu nieprzyjemnego zapachu, który jest następstwem pocenia się. Puder należy zaaplikować do obuwia w celu ochrony stóp przed bakteriami i grzybami, które są odpowiedzialne za pojawianie się nieprzyjemnego zapachu.

Filtry

Producent
Cena
-
Rodzaj produktu
Działanie
Postać
Problem
Kluczowy składnik
Cecha specjalna
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego