Poradnik
Revalid

REVALID

Znalezione produkty : 1
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Revalid Hair Complex, 60 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Revalid Hair Complex, 60 kapsułek
55,29 zł
1 - 1 z 1 produktów

O marce Revalid

Revalid to marka profesjonalnych produktów, których działanie ma wzmacniać i odbudowywać zniszczone włosy i paznokcie. Intencją producenta jest, by wszystkie produkty tej marki, stosowane w ramach kuracji odżywczo-regenerującej, stanowiły uzupełniające źródło zdrowia i urody paznokci oraz włosów.

Historia marki Revalid

Revalid to szwajcarska marka, której produkty zostały opracowane w 1992 roku. Marka należy do firmy Ewopharma, od wielu lat zgłębiającej wiedzę i prowadzącej badania naukowe na temat zdrowia włosów i paznokci. Właściciel marki Revalid może pochwalić się sporym doświadczeniem w produkcji preparatów wspierających zdrowie i regenerację produktów skórnych, jakimi są właśnie paznokcie i włosy. Owo doświadczenie oraz wiedza marki opierają się o ścisłą współpracę z dermatologami, oraz niezależnymi instytutami badawczymi, których zakres prowadzonych badań dotyczy zdrowia i pielęgnacji włosów i paznokci.

Wszystkie badania nad produktami Revalid do włosów i paznokci mają miejsce w Szwajcarii.

Misja marki Revalid

Misją marki jest opracowywanie i produkowanie preparatów Revalid do włosów i paznokci, których receptury oraz działanie są w pełni oparte o wiedzę naukową, oraz potwierdzające ich skuteczność badania kliniczne. Marka pragnie również wspierać wszystkie osoby, które mają problemy z włosami i paznokciami, ponieważ wierzy, że ich zdrowie wpływa również na ich urodę. A ta z kolei może pomóc w budowaniu pewności siebie i poczuciu własnej wartości.

Revalid – filozofia marki

Właściciel marki Revalid wierzy w to, że każdy człowiek jest wyjątkowy, a jego włosy i paznokcie są nieodłącznym elementem naszego wizerunku. Dlatego, w celu wydobycia zarówno zewnętrznego, jak i wewnętrznego piękna, marka stawia na pełne zaangażowanie w badania i pracę nad stworzeniem bezpiecznych, profesjonalnych i skutecznych produktów Revalid do włosów i paznokci.

Firma zdaje sobie sprawę z renomy, jaką wypracowały sobie na całym świecie szwajcarskie produkty. Dlatego też wkłada ogromne siły w to, by nie zawieść oczekiwań swoich konsumentów i zagwarantować im produkty o najwyższej jakości.

Revalid stawia sobie również za cel uświadamianie swoich konsumentów na temat zdrowia włosów i paznokci. Dlatego na swojej stronie publikuje informacje niezbędne w celu dbania o ich dobrą kondycję i wygląd.

Kapsułki Revalid na schorzenia włosów i paznokci

Kapsułki mają być wsparciem w leczeniu schorzeń włosów i paznokci, wynikających z niedoborów witamin i aminokwasów siarkowych – mają wzmacniać je od środka, przyczyniając się do intensyfikacji wytwarzania przez organizm keratyny, czyli podstawowego budulca produktów skórnych.

Kapsułki Revalid – zawartość

Skład kapsułek Revalid jest bogaty w witaminy i minerały, które mają kluczowe znaczenie dla zdrowia skóry. Wśród nich znajdują się między innymi: witaminy z grupy B, cynk, miedź.

Zasadniczą funkcję pełnią aminokwasy DL-metionina i L-cystyna, które są odpowiedzialne za wytwarzania keratyny. W kapsułkach Revalid znajdują się również:

  • wyciąg z prosa - zawierający prowitaminę A, która pomaga zachować zdrową skórę;
  • drożdże piwne - źródło witamin z grupy B (m.in. witamina B12, która odpowiada za utrzymanie w zdrowiu skóry i paznokci);
  • wyciąg z kiełków pszenicy, bogatych w witaminy: A, C, E i z grupy B. Witamina C wspiera prawidłową produkcję kolagenu w skórze, a witamina E to przeciwutleniacz, który hamuje powstanie wolnych rodników odpowiedzialnych za proces starzenia.

Revalid – jak przyjmować?

Kapsułki Revalid należy przyjmować doustnie, trzy razy dziennie po jednej. Najlepiej spożywać je po posiłku i popijać wodą lub innym płynem. Kuracja powinna trwać co najmniej trzy miesiące, planowo bowiem po tym czasie w organizmie ma znaleźć się odpowiednia ilość substancji wspomagających regenerację włosów.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki