Poradnik
SeptOral

SeptOral

Znalezione produkty : 5
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
SeptOral Profilactic, pasta do zębów, 100 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
SeptOral Profilactic, pasta do zębów, 100 ml
15,69 zł
SeptOral Med, koncentrat do sporządzania płynu do płukania jamy ustnej, 200 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
SeptOral Med, koncentrat do sporządzania płynu do płukania jamy ustnej, 200 ml
22,49 zł
SeptOral Profilactic, płyn do płukania jamy ustnej, 500 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
SeptOral Profilactic, płyn do płukania jamy ustnej, 500 ml
22,49 zł
SeptOral Med, żel stomatologiczny, 20 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
SeptOral Med, żel stomatologiczny, 20 ml
24,49 zł
SeptOral Med, stomatologiczny płyn do płukania jamy ustnej, 300 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
SeptOral Med, stomatologiczny płyn do płukania jamy ustnej, 300 ml
22,99 zł
1 - 5 z 5 produktów

Produkty marki SeptOral do pielęgnacji jamy ustnej

Problemy w jamie ustanej potrafią być mocno uciążliwe, a nieleczone prowadzić do poważniejszych powikłań. Dlatego jama ustna wymaga profilaktycznej higieny każdego dnia, a wszelkie problemy, takie jak afty, pleśniawki czy rany spowodowane zabiegami stomatologicznymi, powinny być leczone odpowiednimi lekami bądź wyrobami medycznymi. W celu profilaktyki problemów jamy ustnej można stosować produkty stomatologiczne SeptOral dostępne w Gemini.

O marce SeptOral

Marka SeptOral należy do polskiej firmy farmaceutycznej Avec Pharma Sp. z o.o., która powstała w 2010 roku i od tamtej pory wprowadza na rynek wyroby medyczne, kosmetyki oraz suplementy diety.

Właściciel marki SeptOral deklaruje, że na pierwszym miejscu jego działalności zawsze są pacjenci, dlatego do wytwarzania swoich produktów stomatologicznych wykorzystuje wysokiej jakości surowce, które przetwarzane są w nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie procesach produkcyjnych. Firma dąży do osiągania coraz wyższej jakości, która pomoże pacjentom z różnymi problemami stomatologicznymi zadbać zdrowie i poprawić komfort życia.

W ofercie SpetOral dostępne są produkty z serii Profilactic oraz Med. Te pierwsze przeznaczone są do codziennej pielęgnacji i higieny jamy ustnej w celu zapobiegania chorobom zębów i dziąseł. Z kolei produkty z serii Med dedykowane są do stosowania w razie pojawienia się problemów, takich jak afty, pleśniawki, nadwrażliwość zębów czy krwawienie dziąseł.

Składniki aktywne w produktach SeptOral

W produktach SeptOral stosowane są składniki, które pomagają zapobiegać problemom w jamie ustnej, a także, przynosić ulgę podnosząc komfort codziennego funkcjonowania.

 • Chlorheksydyna – wykazuje działanie przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze. Dzięki temu zwalcza drobnoustroje, które gromadzą się w przyzębiu, spowalnia powstawanie płytki nazębnej.
 • Kwas hialuronowy – bierze udział w procesie gojenia i regeneracji dziąseł oraz błony śluzowej jamy ustnej. Wspomaga proces tworzenia tkanki dziąseł.
 • Tauryna – przeciwdziała wolnym rodnikom i powstrzymuje stany zapalne, które dotyczą dziąseł.
 • Ekstrakt z propolisu – działa przeciwbakteryjnie, przeciwgrzybiczo i przeciwzapalnie. Wspomaga regenerację i gojenie się uszkodzeń tkanki obejmującej jamę ustną.
 • Fluorek sodu – jest ważnym składnikiem produktów stomatologicznych, ponieważ wzmacnia szkliwo zębów i zapobiega powstawaniu próchnicy.
 • Związki glinu – dzięki właściwościom ściągającym i przeciwzapalnym wspomagają gojenie się błony śluzowej w jamie ustnej. Pomagają zredukować krwawienie dziąseł i zapobiegają tworzeniu się kamienia nazębnego. Produkty stomatologiczne ze związkami glinu stosuje się w razie występowania podrażnień i zapalnych na dziąsłach, języku czy wewnętrznych ścianach jamy ustnej. Pomagają także w zwalczaniu aft i łagodzeniu urazów.
 • Cytrynian sodowy – hamuje przewodzenie impulsów nerwowych wewnątrz miazgi zęba, dzięki czemu łagodzi ból towarzyszący nadwrażliwości zębów.
 • Cytrynian cynku – pomaga zwalczać kamień nazębny, zapobiegając w ten sposób rozwojowi paradontozy.

Produkty SeptOral Profilactic

Seria SeptOral Profilactic obejmuje produkty, które można stosować codziennie w celu poprawy zdrowia jamy ustnej i wsparciu zapobiegania rozwojowi chorób zębów i dziąseł czy stanów zapalnych.

 • SeptOral pasta do zębów – zawiera związki glinu, taurynę, kwas hialuronowy oraz chlorheksydynę, dzięki którym, stosowana na co dzień, zapobiega paradontozie, rozwojowi próchnicy, powstawaniu kamienia nazębnego i krwawieniom dziąseł, a także łagodzi stany zapalne jamy ustnej. Zawartość fluoru pomaga wzmacniać szkliwo.
 • Płyn do płukania jamy ustnej SeptOral – służy do płukania jamy ustnej w celu odświeżenia, który ma wspomóc ochronę przed negatywnymi skutkami chorób dziąseł i zębów.

Produkty SeptOral Med

W serii SeptOral Med dostępne są:

 • SeptOral żel do stosowania miejscowego na afty, pleśniawki lub inne problemy w jamie ustnej;
 • SeptOral Med płyn do płukania jamy ustnej przed i po zabiegach stomatologicznych oraz do profilaktyki jamy ustnej z koronami, mostkami i implantami, a także przy leczeniu ortodontycznym.
Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo