Poradnik
Silcontrol

Silcontrol

Znalezione produkty : 1
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Silcontrol 25 mg, 4 tabletki powlekane - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Produkt apteczny - niedostępny
Silcontrol 25 mg, 4 tabletki powlekane
17,99 zł
1 - 1 z 1 produktów

Produkty marki Silcontrol

Z zaburzeniami erekcji boryka się nawet 150 milionów mężczyzn na świecie, a w samej Polsce około 1,5 miliona. Przypadłość ta skutecznie utrudnia aktywność seksualną, co może wpływać również na obniżenie komfortu życia i satysfakcji z niego, a także może być źródłem problemów w związku. We wspomaganiu osiągania i utrzymywania erekcji pomocne mogą okazać się tabletki marki Silcontrol, które dostępne są w ofercie Gemini.

Tabletki na erekcję Silcontrol

Tabletki Silcontrol bez recepty to lek, który zawiera 25 miligramów sildenafilu, czyli substancji czynnej, wspomagającej rozkurcz naczyń krwionośnych w ciałach jamistych męskiego prącia, dzięki czemu członek odzyskuje zdolność do powiększania się i sztywnienia wskutek napływu krwi. W efekcie mężczyzna ma większe szanse na powodzenie w osiągnięciu erekcji i utrzymaniu jej na czas pozwalający odbyć stosunek płciowy.

Lek Silcontrol nie wywołuje natychmiastowej erekcji. Marka oferuje tabletki na bazie sildenafilu, który to pomaga w osiągnięciu wzwodu wskutek stymulacji seksualnej, tj. bodźców fizycznych – dostarczanych samodzielnie lub z pomocą partnera – albo emocjonalnych.

Silcontrol to łatwe do połknięcia powlekane tabletki, które można przyjmować na kilkanaście minut przed zbliżeniem.

Marka Silcontrol – poznaj ją bliżej

Marka Silcontrol należy do globalnej firmy farmaceutycznej Alvogen, której leki dostępne są dla pacjentów niemal na całym świecie. Właściciel jej podejmuje się misji podnoszenia komfortu życia swoich klientów poprzez pomoc w utrzymaniu zdrowia w wielu jego aspektach. W cele te niewątpliwie wpisuje się pomoc w osiąganiu erekcji – dzięki temu mężczyźni borykający się z problemami ze wzwodem mają większe szanse na prowadzenie satysfakcjonującego życia seksualnego.

Kiedy mówimy o zaburzeniach erekcji?

Lek Silcontrol jest przeznaczony do wspomagania leczenia problemów ze wzwodem w sytuacji, kiedy mężczyźni nie mogą osiągnąć erekcji lub utrzymać jej na czas potrzebny do odbycia stosunku seksualnego. Incydentalne niepowodzenie w osiągnięciu wzwodu nie powinno być powodem do podejmowania leczenia – dopiero w sytuacji, kiedy większość prób zbliżenia nie dochodzi do skutku, można podejrzewać występowanie zaburzeń, które warto skonsultować z lekarzem.

Jakie przyczyny mogą powodować zaburzenia erekcji?

Problemy z erekcją stają się coraz powszechniejsze wraz z wiekiem, jednak mogą dotyczyć także młodszych mężczyzn. Wpływa na to wiele czynników, m.in. choroby czy styl życia. Co najczęściej może powodować zaburzenia erekcji?

  • Choroby – problemy ze wzwodem mogą dotykać mężczyzn z chorobami układu krwionośnego i moczowo-płciowego. Ponadto zaburzenia erekcji wynikają także z chorób wątroby, tarczycy czy nerek. Oprócz tego przyczyną tego typu zaburzeń seksualnych mogą być nadwaga i otyłość.
  • Niski poziom testosteronu – hormon ten odpowiedzialny jest za libido, czyli popęd seksualny. Niskie libido jest przyczyną zaburzeń erekcji. Ilość testosteronu obniża się wraz z wiekiem lub wskutek zaburzeń hormonalnych.
  • Nieprawidłowy styl życia – używki, takie jak papierosy i alkohol, a także brak aktywności fizycznej i niezdrowa dieta również mogą obniżać szanse na osiąganie i utrzymywanie erekcji.
  • Stres i negatywne emocje – problemy ze wzwodem mogą mieć podłoże psychologiczne. Stres spowodowany inicjacją seksualną lub zbliżeniem z nową partnerką często sprawia trudności w osiągnięciu erekcji. Zaburzenia mogą wynikać też z emocji towarzyszących chorobom lub problemom w życiu osobistym.
  • Zmęczenie – problemy z erekcją mogą wynikać zarówno ze zmęczenia fizycznego, jak i psychicznego.
  • Przyzwyczajenia do bodźców – mężczyźni, którzy regularnie oglądają pornografię i masturbują się, mogą mieć problem z osiąganiem erekcji w czasie zbliżenia z partnerką z powodu przyzwyczajenia do pewnych bodźców.
Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo