Kategorie

SMILK

Znalezione produkty: 4
Sortowanie:
Sortuj według
Smilk, Colostrum Liofilizowane, naturalny skład siary bydlęcej, Proszek, 200 g - miniaturka zdjęcia produktu

Smilk, Colostrum Liofilizowane, naturalny skład siary bydlęcej, Proszek, 200 g

88,29 zł
Smilk Colostrum Bez Laktozy, koncentrat białek immunoglobulinowych, 200 g - miniaturka zdjęcia produktu

Smilk Colostrum Bez Laktozy, koncentrat białek immunoglobulinowych, 200 g

88,29 zł
Smilk Colostrum Śmietankowe, 200 g - miniaturka zdjęcia produktu

Smilk Colostrum Śmietankowe, 200 g

88,29 zł
Smilk Kaszka mleczno-ryżowa z jabłkiem, bezglutenowa, od 6 miesiąca, 350 g - miniaturka zdjęcia produktu

Smilk Kaszka mleczno-ryżowa z jabłkiem, bezglutenowa, od 6 miesiąca, 350 g

15,19 zł

Mleka dla dzieci Smilk powstają zgodnie z najwyższymi standardami pod okiem doświadczonych biotechnologów, dzięki czemu odpowiadają potrzebom mam oraz ich pociech. Mleko matki jest naturalnym produktem, który dostarcza dziecku wszystkich niezbędnych składników odżywczych, wzmacnia jego odporność, zapewnia zdrowy rozwój. Nie zawsze jednak maluszek może być karmiony piersią. Zdarza się również, że konieczne jest jego dokarmianie. W takich sytuacjach troskliwi rodzice mogą sięgać po mleka dla dzieci Smilk, których formuły zawierają odpowiednio zbilansowane proporcje witamin, minerałów oraz innych składników, wspierających zdrowie maluchów.

Smilk – mleka dla dzieci

W naszej Aptece znajdziesz sprawdzone produkty firmy, takie jak Smilk 2, Smilk 3 i Smilk 4 – mleka następne dla dzieci od 6 do 12, od 12 do 24 miesięcy oraz powyżej dwóch lat. Mleka dla dzieci Smilk zawierają m.in. wapń oraz witaminę D, korzystne dla rozwoju maluszków oraz błonnik, który wpływa na układ trawienny, a także wspomaga utrzymanie prawidłowej flory bakteryjnej jelit. W mleku dla dzieci Smilk 2 znajdują się immunoglobuliny G (IgG), czyli występujące również w mleku matki przeciwciała, cenne dla zdrowia niemowląt. Receptura mleka dla dzieci Smilk 2, 3 i 4 oparta jest o witaminy i minerały, których nie może zabraknąć w diecie najmłodszych.

Mleka dla dzieci Smilk Max charakteryzują się zawartością cennych immunoglobulin oraz błonnika i tłuszczu pochodzącego wyłącznie z mleka.

Smilk – kaszki dla dzieci

Pod marką Smilk kryją się również kaszki dla dzieci od 6 miesiąca życia: mleczno-ryżowa oraz mleczno-ryżowa z jabłkiem czy bezglutenowa. Kaszki dla dzieci Smilk są posiłkami, które stanowią element prawidłowo zbilansowanej diety najmłodszych.

Mleka dla dzieci Smilk w Aptece Gemini

W naszej ofercie znajdziesz mleka dla dzieci Smilk oraz kaszki mleczno-ryżowe. Za zakupione produkty możesz zapłacić online lub za pobraniem, odebrać je osobiście lub zamówić przesyłkę kurierską.

Filtry

Producent
Cena
-
Działanie
Postać
Smak
Kluczowy składnik
Cecha specjalna
Wiek
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego