Poradnik

SMILK

Znalezione produkty : 0
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
1 - 0 z 0 produktów

Mleka dla dzieci Smilk powstają zgodnie z najwyższymi standardami pod okiem doświadczonych biotechnologów, dzięki czemu odpowiadają potrzebom mam oraz ich pociech. Mleko matki jest naturalnym produktem, który dostarcza dziecku wszystkich niezbędnych składników odżywczych, wzmacnia jego odporność, zapewnia zdrowy rozwój. Nie zawsze jednak maluszek może być karmiony piersią. Zdarza się również, że konieczne jest jego dokarmianie. W takich sytuacjach troskliwi rodzice mogą sięgać po mleka dla dzieci Smilk, których formuły zawierają odpowiednio zbilansowane proporcje witamin, minerałów oraz innych składników, wspierających zdrowie maluchów.

Smilk – mleka dla dzieci

W Gemini znajdziesz sprawdzone produkty firmy, takie jak Smilk 2, Smilk 3 i Smilk 4 – mleka następne dla dzieci od 6 do 12, od 12 do 24 miesięcy oraz powyżej dwóch lat. Mleka dla dzieci Smilk zawierają m.in. wapń oraz witaminę D, korzystne dla rozwoju maluszków oraz błonnik, który wpływa na układ trawienny, a także wspomaga utrzymanie prawidłowej flory bakteryjnej jelit. W mleku dla dzieci Smilk 2 znajdują się immunoglobuliny G (IgG), czyli występujące również w mleku matki przeciwciała, cenne dla zdrowia niemowląt. Receptura mleka dla dzieci Smilk 2, 3 i 4 oparta jest o witaminy i minerały, których nie może zabraknąć w diecie najmłodszych.

Mleka dla dzieci Smilk Max charakteryzują się zawartością cennych immunoglobulin oraz błonnika i tłuszczu pochodzącego wyłącznie z mleka.

Smilk – kaszki dla dzieci

Pod marką Smilk kryją się również kaszki dla dzieci od 6 miesiąca życia: mleczno-ryżowa oraz mleczno-ryżowa z jabłkiem czy bezglutenowa. Kaszki dla dzieci Smilk są posiłkami, które stanowią element prawidłowo zbilansowanej diety najmłodszych.

Mleka dla dzieci Smilk w Gemini

W naszej ofercie znajdziesz mleka dla dzieci Smilk oraz kaszki mleczno-ryżowe. Za zakupione produkty możesz zapłacić online lub za pobraniem, odebrać je osobiście lub zamówić przesyłkę kurierską.

Dołącz do nas
Facebook logoInstagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki