Poradnik

SPLAT

Znalezione produkty : 0
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
1 - 0 z 0 produktów

O marce Splat

Splat produkuje środki do higieny jamy ustnej, m.in. pasty do zębów, płyny do płukania jamy ustnej, nici dentystyczne i pianki czyszczące. Rodzinna firma powstała w 2001 roku i ma siedzibę w Rydze. Działalność marki zapoczątkowało marzenie o stworzeniu najlepszej pasty do zębów. Splat, korzystając z badań naukowców i innych ekspertów, nieustannie dąży do opracowywania produktów najwyższej jakości. Dzięki temu podejściu marka ma dostarczać skuteczne środki do higieny jamy ustnej dla całej rodziny.

Wszystkie produkty powstające w laboratoriach Splat mają wspierać rozwiązywanie problemów z zębami, dziąsłami czy świeżością oddechu. Łotewska firma współpracuje z szanowanymi stomatologami i innymi specjalistami, by móc zagwarantować najwyższą skuteczność oferowanych kosmetyków. Produkty Splat zawierają specjalne substancje bioaktywne pozwalające kompleksowo zadbać o jamę ustną. Ich składy komponowane są z dbałością o zdrowie użytkowników i maksymalną wygodę stosowania.

Higiena jamy ustnej Splat

Każda pasta do zębów Splat zawiera substancje pochodzenia naturalnego. Olejki eteryczne, minerały i wyciągi z roślin pomagają zadbać o zdrowie zębów i piękny uśmiech. Marka oferuje pasty bez fluoru, środki polecane posiadaczom wrażliwych dziąseł czy warianty hipoalergiczne. Ważną grupą produktów są produkty przeznaczone do wybielania zębów. W asortymencie firmy nie zabrakło też propozycji dla dzieci i kobiet w ciąży. W ofercie marki dostępna jest również pasta do zębów Splat zawierająca aż 98-99% składników pochodzenia naturalnego.

Producent dostarcza jednak nie tylko pasty, ale i wiele innych produktów. Jednym z nich jest płyn do płukania jamy ustnej Splat. Produkt, dostępny w kilku różnych wariantach, wspiera ochronę zębów przed próchnicą i ubytkami. Pomaga dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, uzupełniając codzienne zabiegi higieniczne. Marka oferuje też pianki do pielęgnacji jamy ustnej. Produkty o ciekawej konsystencji ekspresowo oczyszczają zęby i nie wymagają użycia szczoteczki. Firma tworzy również nici dentystyczne usuwające osad z powierzchni styku zębów.

Rodzaje past do zębów Splat

Pasty Splat to nowoczesne produkty do codziennej higieny jamy ustnej. Zostały stworzone w odpowiedzi na konkretne problemy użytkowników – przebarwienia szkliwa, krwawienie dziąseł, nadwrażliwość zębów, osłabione szkliwo, stany zapalne, nieświeży oddech czy postępującą próchnicę.

Żadna pasta do zębów Splat nie zawiera agresywnych składników ścierających, szkodliwych substancji słodzących, triklosanu, laurylosiarczanu sodu i chlorheksydyny.

Ppasta Splat Extreme White zawiera mikrogranulki nadtlenku karbamidu, fluorek sodu i ekstrakt z papai. Bezpiecznie wybiela i usuwa osad z zębów. Wzmacnia szkliwo i zabezpiecza je przed próchnicą oraz czyści i poleruje zęby, co może przyczynić się do wybielenia nawet o dwa odcienie.

Ciekawym połączeniem właściwości wybielających i remineralizujących jest z kolei Splat Biocalcium. Pasta delikatnie wybiela zęby i usuwa z nich przebarwienia. Produkt wzmacnia szkliwo i wspomaga odbudowę mikroubytków, chroni zęby przed próchnicą i pomaga zredukować nadwrażliwość.

Na uwagę w ofercie marki zasługuje także czarna pasta do zębów Splat. Nie tylko może ona wykazywać działanie wybielające, ale też dba o kondycję dziąseł i odświeża oddech. Cząsteczki węgla i krzemionki usuwają przebarwienia ze szkliwa. Pasta wspomaga też walkę z próchnicą i osadem, jak również pielęgnuje dziąsła.

Splat higiena jamy ustnej dla dzieci

Pasta Splat dla dzieci to produkt, który wspomaga prawidłowy rozwój zębów mlecznych i stałych. Zapewnia ochronę przed próchnicą i stanami zapalnymi dziąseł. Aby pociechy chętnie po nią sięgały, pasta Splat dla dzieci ma przyjemny smak, zachęcający do codziennego mycia zębów.

Kategorie powiązane z marką SPLAT
Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki