Poradnik
Ulica Sezamkowa

ULICA SEZAMKOWA

Znalezione produkty : 0
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
1 - 0 z 0 produktów

Ulica Sezamkowa

Ulica Sezamkowa to marka, która jest znana na całym świecie – i to już od ponad 40 lat. Firma Brand and Vision GMB, założona w 2006 r. produkuje organiczną żywność dla dzieci i niemowląt, sprzedawaną właśnie pod marką Ulicy Sezamkowej. Szeroki wybór zdrowych przekąsek zyskuje uznanie także na polskim rynku.

Zdrowa żywność w innowacyjnych opakowaniach

Ulica Sezamkowa to marka stawiająca na zdrową, organiczną żywność sprzedawaną w opakowaniach, które sprzyjają zabieraniu produktów w podróż. Musy i desery są przystosowane do zabierania je na codzienne spacery, co umożliwia spożycie posiłku przez maluchy także poza domem. Firma oferuje głównie owocowe i owocowo-warzywne musy, które są pakowane w wygodne, kolorowe i atrakcyjne dla małych dzieci tubki, ozdobione wizerunkami ulubionych postaci z Ulicy Sezamkowej. Opakowania są zakręcane, także można mieć pewność, że z tubki nic się nie wyleje, a dziecko się nie pobrudzi. Musy są produkowane z najwyższej jakości składników ekologicznych. Nie zawierają też cukru, aromatów, glutenu i laktozy, dlatego mogą być bezpiecznie podawane niemal wszystkim dzieciom, ponieważ nie zawierają składników, które dla części dzieci (jak i dorosłych) są alergenami lub negatywnie wpływają na układ trawienny.

Ulica Sezamkowa - pożywna przekąska dla dziecka

Ulica Sezamkowa to nie tylko musy, ale także batony, ciasteczka czy wafelki, czyli szeroki wybór smakołyków uwielbianych przez najmłodszych. Podobnie jak przeciery owocowe czy purée są wyprodukowane ze składników, które pochodzą z upraw ekologicznych. Są też w pełni wartościowe i mogą stanowić pożywną przekąskę nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych. Podobnie jak musy, nie zawierają cukru. Oprócz przekąsek Ulica Sezamkowa oferuje także produkty żywnościowe, które mogą być podstawą obiadu – przykładem może być makaron. To atrakcyjne przekąski dla małych dzieci, a przede wszystkim wartościowe urozmaicenie codziennych posiłków.

Ekologia i dbałość o środowisko

Ulica Sezamkowa to jednak nie tylko zdrowa żywność produkowana głównie z myślą o dzieciach. Firmie bliskie jest także dbanie o środowisko naturalne. Z tego względu nakrętki, dzięki którym możliwe jest zakręcenie tubek z musem, mają zapewnione „drugie życie”. Wszystkie zakrętki mogą posłużyć po użyciu i wyczyszczeniu jako zabawki dla dzieci. Dzięki zastosowaniu prostego mechanizmu plug-in zakrętki mogą być łączone, a następnie demontowane zgodnie z wolą dziecka. To innowacyjne rozwiązanie także zachęca maluchy do spożywania zdrowych deserów!

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo