Poradnik
Vaseline

VASELINE

Znalezione produkty : 1
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Vaseline Petroleum Jelly, wazelina kosmetyczna, 100 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda- niedostępny
Vaseline Petroleum Jelly, wazelina kosmetyczna, 100 ml
15,69 zł
1 - 1 z 1 produktów

O marce Vaseline

Vaseline to marka kosmetyków do skóry, bazujących na głównym składniku, jakim jest wazelina. W Gemini dostępny jest flagowy produkt marki, czyli wazelina kosmetyczna, którą można stosować do w celu natłuszczania skóry i ust w ramach łagodzenia podrażnień lub ochrony przed czynnikami zewnętrznymi, np. mrozem.

Marka Vaseline obecna jest na rynku od półtora wieku – pojawiła się w roku 1870, kiedy to Robert Chesebrough dał ludziom możliwość pielęgnacji suchej skóry oraz ochrony przed czynnikami zewnętrznymi za pomocą kosmetycznej wazeliny. Z biegiem czasu wazelina kosmetyczna przestała być jedynym produktem marki, bowiem do oferty zaczęły trafiać również inne kosmetyki Vaseline, których bazowym składnikiem jest wazelina.

Poznaj markę Vaseline

Marka Vaseline jest własnością przedsiębiorstwa Unilever, które trudni się produkcją zróżnicowanych rodzajów dóbr szybkozbywalnych. Firma kładzie nacisk na ograniczenie wpływu swojej działalności na środowisko naturalne, stąd też stawia na zrównoważony rozwój, a więc taką formę rozwoju biznesu, która nie odbywa się kosztem planety ani społeczeństwa.

Zwyczajowa nazwa wazeliny pochodzi właśnie od nazwy marki Vaseline.

Misja marki Vaseline

Nadrzędnym celem marki Vaseline jest dostarczenie wszystkim osobom, które tego potrzebują, kosmetyków pozwalających im radzić sobie z problemem suchej i podrażnionej skóry. Wazelina kosmetyczna pomaga utrzymywać w zdrowiu skórę, która stanowi barierę pomiędzy organizmem człowieka a światem zewnętrznym. Wazelina Vaseline wspomaga nawilżenie i natłuszczenie, co w znaczącym stopniu może podnieść samopoczucie i ogólny komfort życia.

W tym celu wazelina Vaseline oraz inne kosmetyki tej marki we współpracy producenta z organizacjami humanitarnymi dostarczane są do krajów dotkniętych ubóstwem, klęskami żywiołowymi lub innymi katastrofami, gdzie miliony osób borykają się z problemami przesuszonej skóry.

Marka Vaseline postawiła sobie również za cel uświadamianie ludzi na całym świecie na temat zdrowia skóry i tego, w jaki sposób można pielęgnować ją, aby zapobiegać jej przesuszaniu, a w efekcie dużemu dyskomfortowi, jaki towarzyszy suchej i spękanej skórze.

Wazelina kosmetyczna Vaseline – czym się charakteryzuje?

Wazelina jest tłustym emolientem, który nie wchłania się przez skórę człowieka ani błony śluzowe, nie podrażnia ich, w związku z czym stanowi skuteczną warstwę ochronną na suchej, spękanej lub zranionej skórze. Vaseline do ust można z powodzeniem stosować zimą, kiedy w efekcie niskich temperatur wargi wysychają i pierzchną.

Jak stosować wazelinę Vaseline? Wystarczy nanieść niewielką ilość emolientu bezpośrednio na skórę i delikatnie rozmasować. W razie potrzeby można używać jej nawet kilka razy dziennie.

Wazelina kosmetyczna Vaseline jest w Gemini dostępna w opakowaniach o pojemnościach 50 ml oraz 100 ml.

Dołącz do nas
Facebook logoInstagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki