Poradnik

VERDIN

Znalezione produkty : 12
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Verdin Fix z Earl Grey, 20 saszetek - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Verdin Fix z Earl Grey, 20 saszetek
9,39 zł
Verdin Fix, 20 saszetek - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Verdin Fix, 20 saszetek
9,09 zł
Verdin Fix z owocami leśnymi, 20 saszetek - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Verdin Fix z owocami leśnymi, 20 saszetek
8,59 zł
Verdin Fix z maliną, 20 saszetek - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Verdin Fix z maliną, 20 saszetek
8,79 zł
Verdin Fix, 40 saszetek - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Verdin Fix, 40 saszetek
11,69 zł
Verdin Fix z zieloną herbatą, 20 saszetek - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Verdin Fix z zieloną herbatą, 20 saszetek
9,09 zł
Verdin Complexx, krople trawienne, bez alkoholu, 40 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Verdin Complexx, krople trawienne, bez alkoholu, 40 ml
10,59 zł
Verdin Fix z cytrusami, 20 saszetek - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Verdin Fix z cytrusami, 20 saszetek
8,79 zł
Verdin Max, 15 kapsułek miękkich - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Verdin Max, 15 kapsułek miękkich
19,99 zł
Verdin Complexx, 30 tabletek powlekanych - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Verdin Complexx, 30 tabletek powlekanych
18,19 zł
Verdin Fix, mieszanka ziołowa z czarną herbatą, 20 saszetek - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
Verdin Fix, mieszanka ziołowa z czarną herbatą, 20 saszetek
9,09 zł
Verdin Complexx, 2 x 30 tabletek powlekanych - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
Verdin Complexx, 2 x 30 tabletek powlekanych
22,49 zł
1 - 12 z 12 produktów

O marce Verdin

Marka Verdin należy do firmy USP Zdrowie, która powstała w 1992 roku w Stanach Zjednoczonych z inicjatywy Voitka Napiórkowskiego, i jest dzisiaj jednym z producentów leków bez recepty na polskim rynku. Spółka zatrudnia obecnie pracowników w Warszawie, na Litwie, Bułgarii, Ukrainie i Stanach Zjednoczonych oraz posiada Wytwórnię leków US Pharmacia we Wrocławiu. Producent stawia człowieka i jego potrzeby w centrum swoich działań.

Marka Verdin obejmuje suplementy diety będące kompozycją wyciągów roślinnych o wysokiej biodostępności, wspomagające pracę układu trawiennego. W jej ofercie znajdziemy preparaty: Verdin Complexx (tabletki oraz krople) oraz herbata Verdin Fix. Suplementy diety Verdin dostępne są bez recepty.

Herbata ziołowa Verdin

Jednym z flagowych produktów firmy są herbaty ziołowe wspomagające trawienie. Wśród nich znajdują się: Verdin Fix, Verdin Fix Earl Grey, Verdin Fix z zieloną herbatą, Verdin Fix z czarną herbatą.

Verdin Fix to przemyślana kompozycja 6 ziół znanych z prozdrowotnych właściwości. Ziele mięty pieprzowej wspomaga prawidłową pracę żołądka, owoc kolendry zaś - trawienie, a owoc kminu sprzyja naturalnej pracy jelit. Oprócz tego herbata zawiera również: owoc dzikiej róży, korzeń lukrecji gładkiej i korzeń mniszka lekarskiego.

Na co pomaga Verdin Fix?

Ta mieszanka ziołowa wspiera pracę żołądka, jelit i procesów trawiennych. Pomaga w walce z niestrawnością i brakiem apetytu oraz sprzyja prawidłowej pracy błon śluzowych żołądka i jelit.

Jak stosować Verdin Fix?

Herbaty Verdin Fix są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych do codziennego stosowania. Można je wypijać przed posiłkiem, w jego trakcie lub po zjedzeniu. Zaleca się wypijanie maksymalnie 4 filiżanek naparu ziołowego dziennie. Produkt nie powinien być stosowany jako zamiennik diety, nie zaleca się również stosowania preparatu przez kobiety w ciąży lub karmiące piersią oraz tych, którzy cierpią na nadciśnienie.

Verdin Complexx krople trawienne

Preparat to suplement diety, który ma za zadanie kompleksowo wspierać trawienie. Został opracowany z myślą o osobach, które cierpią na dolegliwości wynikające z nadmiernego obciążenia układu pokarmowego. Verdin Complexx krople wspiera zwalczanie problemów trawiennych takie, jak uczucie pełności, ciężkości po posiłku, dyskomfort w nadbrzuszu, ucisk w brzuchu, skłonności do odbijania i wzdęć. Preparat został stworzony bez udziału alkoholu, dlatego można go bezpiecznie używać podczas kierowania pojazdami, w pracy oraz stanach wzmożonej koncentracji. Verdin Complexx krople trawienne zawierają cynarynę - substancję zawartą w ekstrakcie z karczocha oraz mentol, mający odświeżające działanie. To właśnie ten pierwszy składnik wspomaga utrzymać zdrowie wątroby.

Verdin Complexx tabletki powlekane

Składniki aktywne w tym suplemencie pozwalają wspomóc zwalczanie szeregu dolegliwości trawiennych, takich jak: ciężkość po posiłku, dyskomfort w nadbrzuszu, skłonności do wzdęć. Skład bazuje na standaryzowanych ekstraktach roślinnych i zawiera: ekstrakt z karczocha – wspomnianą już cynarynę, kurkumę (poprawia pracę wątroby, krążenie krwi i pracę serca) oraz kwas rozmarynowy (usprawnia drenaż w wątrobie i drogach żółciowych, pomaga w trawieniu tłuszczów, wspiera układ odpornościowy). Preparat jest przeznaczony wyłącznie dla dorosłych, zalecane spożycie to 1-4 tabletki dziennie przed lub po posiłku.

Kategorie powiązane z marką VERDIN
Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki