Poradnik
Vitter Herbs

VITTER HERBS

Znalezione produkty : 1
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Vitter Herbs Miłorząb z lecytyną, 60 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
Vitter Herbs Miłorząb z lecytyną, 60 tabletek
11,02 zł
1 - 1 z 1 produktów

Vitter Herbs suplementy diety

Marka Vitter Herbs należy do firmy Diagnosis S.A., która rozpoczęła swoją działalność w połowie 2002 roku. Produkty producenta posiadają wszystkie certyfikaty i dopuszczenia wymagane przez Unię Europejską.

Marka Vitter Herbs to gama suplementów diety bogata w składniki zawarte w poszczególnych produktach. Są to np. Karczoch na trawienie, Melatonina z ziołami, Miłorząb z lecytyną, Tymianek z podbiałem + witamina C i cynk.

Vitter Herbs Miłorząb z lecytyną

W jednej tabletce miłorzębu z lecytyną Vitter Herbs znajduje się 600mg lecytyny słonecznikowej oraz 80mg wyciągu z liści miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba). Lecytyna ma przyczyniać się do poprawy koncentracji, chronić wątrobę i obniżać cholesterol. Ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego zastosowano ze względu na jego właściwości wspomagające funkcje poznawcze i pamięć. Magnez i witamina B6 mają wspierać w przekazywanie sygnałów i prawidłowej pracy układu nerwowego oraz w zachowaniu prawidłowych funkcji psychologicznych. Ponadto, magnez pozwala utrzymać odpowiednie ciśnienie krwi oraz stanowi istotny budulec tkanki kostnej.

Vitter Herbs Melatonina z ziołami

Melatonina zawarta w tym suplemencie diety ma pomagać w skróceniu czasu potrzebnego na zaśnięcie. Ekstrakt z liści melisy (Melissa Officinalis L.) został zastosowany w produkcie, by wspomagać zasypianie i spokojny sen. Lawenda (Lavandula angustifolia mill) ma wpływać relaksująco. Formuła wzbogacona też została o ekstrakt z szyszek chmielu (Humulus Iupulus L.), którego celem jest wspomagać prawidłowe funkcjonowanie systemu nerwowego, co wpływa na poprawę jakości snu.

Melatonina może też łagodzić subiektywne odczucia zespołu nagłej zmiany strefy czasowej. Korzystnego działania można się spodziewać w przypadku spożywania 0,5 mg melatoniny pierwszego dnia podróży krótko przed snem i przez kolejnych kilka dni.

Vitter Herbs Karczoch na trawienie

Wyciąg z liści karczocha (Cynara scolymus L.) zawarty w składzie produktu ma za zadanie wspomagać prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego, wspierać prawidłową pracę wątroby i procesy trawienne, oddziaływać na poziom cholesterolu oraz przyczyniać się do prawidłowego utrzymania masy ciała. Ekstrakt z karczocha zawiera też flawonoidy wykazujące właściwości antyoksydacyjne.

Vitter Herbs Tymianek z podbiałem + witamina C i cynk

Produkt ten to pastylki do ssania o ziołowym, łagodnym smaku. Posiada składniki aktywne, takie jak tymianek (Thymus vulgaris L.), który ma wspomagać prawidłowe funkcjonowanie górnych dróg oddechowych. Witamina C (kwas L-askorbinowy) oraz cynk mają za zadanie wspierać prawidłowe funkcjonowanie systemu odpornościowego. Podbiał (Tussilago farfara L.) może łagodzić przebieg i zapobiegać infekcji górnych dróg oddechowych, kiedy dokuczają takie dolegliwości, jak przewlekły, suchy kaszel, mokry kaszel z zalegająca wydzieliną, zapalenie krtani czy ból gardła.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo