Kategorie

WATERWIPES

Znalezione produkty: 8
Sortowanie:
Sortuj według
WaterWipes Soapberry Bio, chusteczki nawilżane, wodne z wyciągiem z orzechów mydlanych, od urodzenia, 4 x 60 sztuk  - miniaturka zdjęcia produktu

WaterWipes Soapberry Bio, chusteczki nawilżane, wodne z wyciągiem z orzechów mydlanych, od urodzenia, 4 x 60 sztuk

48,99 zł
WaterWipes Bio, chusteczki nawilżane, wodne, od urodzenia, 60 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu

WaterWipes Bio, chusteczki nawilżane, wodne, od urodzenia, 60 sztuk

12,29 zł
WaterWipes Bio, chusteczki nawilżane, wodne, od urodzenia, 4 x 60 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu

WaterWipes Bio, chusteczki nawilżane, wodne, od urodzenia, 4 x 60 sztuk

47,89 zł
WaterWipes Bio, chusteczki nawilżane, wodne, od urodzenia, 9 x 60 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu

WaterWipes Bio, chusteczki nawilżane, wodne, od urodzenia, 9 x 60 sztuk

99,99 zł
WaterWipes Bio, chusteczki nawilżane, wodne, od urodzenia, 28 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu

WaterWipes Bio, chusteczki nawilżane, wodne, od urodzenia, 28 sztuk

9,19 zł
WaterWipes Soapberry Bio, chusteczki nawilżane, wodne z wyciągiem z orzechów mydlanych, od urodzenia, 60 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu

WaterWipes Soapberry Bio, chusteczki nawilżane, wodne z wyciągiem z orzechów mydlanych, od urodzenia, 60 sztuk

12,39 zł
WaterWipes Soapberry, chusteczki nawilżane dla niemowląt, 60 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu

WaterWipes Soapberry, chusteczki nawilżane dla niemowląt, 60 sztuk

12,99 zł
WaterWipes, chusteczki nawilżane, 9 x 60 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu

WaterWipes, chusteczki nawilżane, 9 x 60 sztuk

81,09 zł

Poznaj markę Waterwipes

Chusteczki Waterwipes to produkty dedykowane niemowlętom i ich rodzicom, którzy pragną pielęgnować skórę dziecka produktami z naturalnym składem. Producentem marki jest firma Eco&More, której misją jest promowanie zdrowego stylu życia i stosowania kosmetyków bezpiecznych dla użytkowników i środowiska.

Naturalne chusteczki Waterwipes do pielęgnacji dzieci

Chusteczki Waterwipes stworzone zostały przez Edwarda McCloskey, który poszukiwał rozwiązania dla córki, cierpiącej na nawracające, odpieluszkowe zapalenie skóry. Nie udało mu się jednak odnaleźć produktu bez dodatku substancji chemicznych, które mogłyby podrażnić wrażliwą skórę malucha. Opracował więc własny – delikatne chusteczki dla niemowląt Waterwipes.

Marka istnieje na rynku produktów dla dzieci od 7 lat, bezustannie rozwijając formuły oferowanych produktów. Siedziba główna przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w Droghedzie w Irlandii, z oddziałami w różnych miejscach na świecie. Waterwipes to firma o zasięgu globalnym, której produkty znaleźć można w ponad 50 krajach.

Przedsiębiorstwo skupione jest na tworzeniu nowych produktów, które spełnią oczekiwania obecnych i przyszłych klientów. W procesie produkcyjnym Waterwipes wykorzystuje nowoczesne technologie i stale poszerza zakres umiejętności pracowników. Marka stawia na rozwiązania naturalne – opracowała proces nasączania chusteczek dla niemowląt wodą, bez stosowania jakichkolwiek konserwantów. Dzięki temu dba o bezpieczeństwo i zdrowie najmłodszych.

Misją marki Waterwipes było stworzenie produktów z prostym i krótkim składem, dlatego właściciel zdecydował się zastosować minimalną liczbę substancji. Ponadto, proces technologiczny, który pozwala wyprodukować chusteczki, przekształca strukturę wody, minimalizując jej cząsteczki. To sprawia, że produkty Waterwipes są w stanie skutecznie i bezpiecznie umyć dziecięcą skórę.

Jak podkreśla producent – wyroby marki są klinicznie sterylne, a ich skład pozbawiony jest chemicznych dodatków. Ich zawartością jest w 99,9% woda oraz ekstrakty roślinne — z pestek grejpfruta, które wykazują działanie odżywcze lub z wyciągiem z orzechów mydlanych.

Chusteczki Waterwipes dla dzieci nie były testowane na zwierzętach, nie zawierają w składzie produktów pochodzenia zwierzęcego. Produkty zostały zatwierdzone przez The Vegan Society.

Chusteczki nasączone wodą to produkt do stosowania nie tylko do pielęgnacji całego ciała, ale także buzi niemowlaka. Jak podaje producent – są czystsze niż waciki nasączone wodą. Nadają się do cienkiej i delikatnej skóry małego dziecka. Posiadają atest Północnoamerykańskiego Stowarzyszenia Atopowego Zapalenia Skóry. Dostępne są w aptece internetowej Gemini w opakowaniach różnej wielkości.

Filtry

Producent
Cena
-
Działanie
Rodzaj skóry
Kluczowy składnik
Dla kogo
Cecha specjalna
Wiek
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego