Kategorie

ZASPA

Znalezione produkty: 4
Sortowanie:
Sortuj według
Zaspa, krem pieluszkowy od 1 dnia życia, 50 g - miniaturka zdjęcia produktu

Zaspa, krem pieluszkowy od 1 dnia życia, 50 g

28,49 zł
Zaspa, krem hipoalergiczny, skóra wrażliwa i alergiczna, 50 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Zaspa, krem hipoalergiczny, skóra wrażliwa i alergiczna, 50 ml

34,99 zł
Zaspa, krem soft skin hipoalergiczny, skóra sucha i podrażniona, 50 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Zaspa, krem soft skin hipoalergiczny, skóra sucha i podrażniona, 50 ml

37,99 zł
Zaspa, krem active, 50 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Zaspa, krem active, 50 ml

34,49 zł

Poznaj markę Zaspa

Krem Zaspa na odparzenia pieluszkowe oraz na podrażnioną skórę to naturalny polski kosmetyk przeznaczony dla niemowląt już od pierwszego dnia ich życia, a także dla osób dorosłych, które wykazują różne potrzeby związane z pielęgnacją wrażliwej, podrażnionej lub atopowej skóry.

Historia polskiej marki Zaspa

Kremy Zaspa wzięły swoją nazwę od szpitala na gdańskiej Zaspie, w którym przez wiele lat pracowała farmaceutka Stefania Stachowska, sporządzająca na potrzeby placówki maść na odparzenia. Kiedy decyzją władz szpitala produkcja została ograniczona do niezbędnego minimum, a pacjenci – w szczególności kobiety po urodzeniu dziecka – dopytywali o jej dostępność, farmaceutka zdecydowała wspólnie z synem i córką uruchomić rodzinne przedsiębiorstwo, które trudnić się będzie produkcją kremów na odparzenia i podrażnienia skóry. Receptura kremu była udoskonalana przez 40 lat.

Czym wyróżnia się krem pieluszkowy Zaspa?

Produkty Zaspa powstały w oparciu o wiedzę i doświadczenie farmaceutki, która przez cztery dekady wykorzystywała swoją wiedzę w praktyce. Wszystkie kremy Zaspa posiadają niezbędną certyfikację, która dopuszcza je do dystrybucji za pośrednictwem aptek, a także potwierdza ich działanie i bezpieczeństwo dla nawet najwrażliwszych rodzajów skóry. Skład kosmetyków jest naturalny, a brak konserwantów pozwala zapobiegać podrażnieniom i reakcjom alergicznym. Jakie składniki wykorzystywane są przy sporządzaniu kremów Zaspa?

  • Lanolina – jest najważniejszym składnikiem kremów Zaspa. Jej właściwości są bardzo zbliżone do naturalnego ludzkiego sebum, czyli wydzieliny skórnej, która w odpowiednich ilościach zapewnia odporność bakteryjną i grzybiczą, a także nadaje skórze odpowiednią miękkość. Lanolina we właściwy sposób nawilża skórę, zapobiega odparowywaniu wody i pomaga tworzyć prawidłową warstwę lipidową. Jest to składnik naturalny, pozyskiwany w czasie wyczesywania wełny owczej.
  • Wazelina – jest to emolient o właściwościach natłuszczających, który nie wsiąka w naskórek, zapobiegając w ten sposób odparowywaniu wody. Ponadto chroni także skórę przed szkodliwym działaniem promieni UV.
  • Parafina – jest tłustym emolientem, który wytwarza na skórze ochronny filtr o właściwościach zmiękczających, wygładzających i nabłyszczających, chroniąc przed działaniem czynników zewnętrznych. Ponadto poprawia krążenie, czego efektem jest rozluźnienie i ogrzanie mięśni.

Produkty Zaspa dostępne w aptece internetowej Gemini

W naszej ofercie dostępne są wszystkie cztery rodzaje kremów Zaspa. Ich przeznaczenie zależy od procentowego udziału zastosowanych składników.

Krem pieluszkowy Zaspa

Przeznaczony jest do aplikacji na skórę niemowlęcia podczas każdorazowej zmiany pieluszki. Można stosować go w celu zapobiegania odparzeniom pieluszkowym lub innym podrażnieniom, a także w celu łagodzenia ich. Może być stosowany od pierwszego dnia życia.

Krem Zaspa Active

Ten rodzaj kremu Zaspa przeznaczony jest do wspomagania regeneracji naskórka w wyniku podrażnień, skaleczeń i otarć. Pomaga również utrzymać jego właściwy stan w przypadku wysokich temperatur. Może być to odpowiedni wybór dla osób prowadzących aktywny tryb życia.

Krem Zaspa hipoalergiczny

Jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry ze skłonnością do atopii. Można stosować go zarówno w celach profilaktycznych, jak i w łagodzeniu podrażnień czy zaczerwienienia.

Krem Zaspa Soft Skin

Jest to krem przeznaczony do regeneracji naskórka w miejscach wystąpienia różnych problemów, takich jak otarcia, wypryski, stwardnienia, zgrubienia lub podrażnienia. Może być odpowiednim wyborem dla osób, które potrzebują pielęgnacji skóry po zabiegu kosmetycznym lub wykonaniu tatuażu.

Filtry

Producent
Cena
-
Działanie
Postać
Rodzaj skóry
Problem
Kluczowy składnik
Dla kogo
Cecha specjalna
Wiek
Typ produktu
Trendy
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego