Pneumovit, żel do wcierań i inhalacji, 200 ml

Pneumovit, żel do wcierań i inhalacji, 200 ml

Kategorie

Pneumovit, żel do wcierań i inhalacji, 200 ml

Cena jednostkowa: 7,70 zł za 100 mililitrów

Cena
15,39 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
  • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
  • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup, Punkt Odbioru Gemini lub Cool Point)

Opis produktu

Pneumovit żel z olejkami eterycznymi udrażnia zatkany nos i zatoki  przez co ułatwia oddychanie. Wyrób pomaga łagodzić objawy występujące w okresie przeziębienia takie jak: katar, gorączka oraz ból głowy. Działa wykrztuśnie jako środek pobudzający czynność wydzielniczą dróg oddechowych, wykazuje właściwości przeciwastmatyczne, antyseptyczne i przeciwbólowe. Jest pomocny w stanach wzmożonego napięcia mięśniowego, przynosi ulgę w reumatyzmie, artretyzmie, nerwobólach i bólach mięśniowych różnego pochodzenia. Masaż przy użyciu żelu usuwa objawy zmęczenia, pomaga przy depresji i złym samopoczuciu u osób wrażliwych na zmiany pogody. Dodatkowo chłodzi miejscowo skórę w przypadku zastosowania do nacierań i masażu. Może być stosowany w każdym wieku zarówno u dzieci od 2. roku życia, jak i dorosłych oraz osób starszych.

Inne wersje tego produktu

Zastosowanie

Przy pierwszych objawach infekcji grypowych, przemarznięciach i przeziębieniach; przy infekcjach górnych dróg oddechowych; przy zapaleniu zatok; jako żel do masażu usuwający objawy zmęczenia i bólu głowy spowodowane gorączka; w profilaktyce powikłań układu oddechowego u osób obłożnie chorych do masażu i oklepywania.

Sposób użycia

Stosować zewnętrznie kilka razy dziennie lub w zależności od potrzeb nanieść cienką warstwę żelu np: na kark, klatkę piersiową, czoło, skronie i pozostawić do do wchłonięcia.

Składniki

Modyfikowany roztwór leczniczej wody: wodorowęglanowo-chlorkowo-sodowej–bromkowo–jodkowo–borowej z Uzdrowiska Rabka oraz substancje pomocnicze.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu. Nie stosować na podrażnioną lub uszkodzona skórę.

Ważne wskazówki

Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi.
U dzieci wyrób może być stosowany tylko pod nadzorem dorosłych.

Producent

P.P.U.H "GORVITA"
Szczawa 106
34-607 Szczawa.

  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego