Poradnik
Abbott

ABBOTT

Znalezione produkty : 3
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Ensure, preparat odżywczy, proszek, smak waniliowy, 400 g - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Ensure, preparat odżywczy, proszek, smak waniliowy, 400 g
80,89 zł
Disnemar Baby, spray izotoniczny do nosa od 0 do 4 lat, 25 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Disnemar Baby, spray izotoniczny do nosa od 0 do 4 lat, 25 ml
28,69 zł
Panbio HIV Self Test, szybki test z krwi do wykrywania przeciwciał HIV-1 i HIV-2, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda- niedostępny
Panbio HIV Self Test, szybki test z krwi do wykrywania przeciwciał HIV-1 i HIV-2, 1 sztuka
74,09 zł
1 - 3 z 3 produktów

Abbott – preparaty żywieniowe i wyroby medyczne dla dzieci i dorosłych

Abbott Laboratories to amerykański koncern farmaceutyczny z siedzibą w miejscowości Lake Bluff w stanie Illinios w Stanach Zjednoczonych. Firma została założona w 1888 roku przez doktora Wallace C. Abbotta, lekarza i właściciela lokalnej apteki. Pierwszymi produktami firmy były alkaloidowe granulki dozymetryczne. W 1907 roku w Londynie powstało pierwsze biuro firmy poza USA. Kolejne lata przyniosły m.in. debiut na amerykańskiej giełdzie, poszerzanie oferty o nowe leki m.in. o działaniu antyseptycznym, znieczulającym i immunosupresyjnym, preparaty żywieniowe dla dzieci i dorosłych oraz rozszerzanie działalności biznesowej o szybkie testy w kierunki chorób zakaźnych. Firma Abbott działa także na rynku polskim (jej siedziba znajduje się w Warszawie). Obecnie działalność przedsiębiorstwa skupia się m.in. na diagnostyce i leczeniu chorób cywilizacyjnych, w tym układu krążenia oraz cukrzycy. Produkty Abbott docierają do ponad 150 krajów na całym świecie.

Specjalistyczne preparaty żywieniowe Abbott

Firma Abbott specjalizuje się w produkcji preparatów żywieniowych dla osób o szczególnych potrzebach stosowanych m.in. w poważnych chorobach układu pokarmowego np. żołądka, przełyku, wątroby, jelit czy trzustki, a także w schorzeniach neurologicznych np. w przypadku choroby Alzheimera czy Parkinsona. Preparaty żywieniowe Abbott zostały opracowane w taki sposób, aby zapewniały dostęp do niezbędnych składników odżywczych osobom z objawami niedożywienia, które nie są w stanie przyjmować pokarmów w innej formie. Ich użycie zawsze wymaga konsultacji z lekarzem.

Wyroby medyczne dla dzieci i dorosłych

W ofercie producenta można znaleźć wyroby medyczne dla dorosłych, dzieci i niemowląt, w tym donosowy roztwór fizjologiczny wody morskiej stosowany w celu utrzymania prawidłowej higieny nosa m.in. w przypadku nawracających nieżytów.

Dołącz do nas
Facebook logoInstagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki