Poradnik
Active Life Europe

ACTIVE LIFE EUROPE

Znalezione produkty : 8
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
5E, bandaż kohezyjny Non-Woven Economic, lateksowy, ciemnozielony, 5 cm x 4,5 m - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
5E, bandaż kohezyjny Non-Woven Economic, lateksowy, ciemnozielony, 5 cm x 4,5 m
6,09 zł
5E, bandaż kohezyjny Non-Woven Economic, lateksowy, czarny, 5 cm x 4,5 m - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
5E, bandaż kohezyjny Non-Woven Economic, lateksowy, czarny, 5 cm x 4,5 m
6,09 zł
5E, bandaż kohezyjny Non-Woven Economic, lateksowy, czerwony, 7,5 cm x 4,5 m - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
5E, bandaż kohezyjny Non-Woven Economic, lateksowy, czerwony, 7,5 cm x 4,5 m
5,54 zł
5E, bandaż kohezyjny Non-Woven Premium, lateksowy, różowy, 5 cm x 4,5 m - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
5E, bandaż kohezyjny Non-Woven Premium, lateksowy, różowy, 5 cm x 4,5 m
6,09 zł
5E, taśma kinezjologiczna Action Premium, syntetyczna, pomarańczowa, 5 cm x 5 m - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
5E, taśma kinezjologiczna Action Premium, syntetyczna, pomarańczowa, 5 cm x 5 m
30,49 zł
5E, bandaż kohezyjny Non-Woven Economic, lateksowy, beżowy, 7,5 cm x 4,5 m - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
5E, bandaż kohezyjny Non-Woven Economic, lateksowy, beżowy, 7,5 cm x 4,5 m
5,54 zł
5E, bandaż kohezyjny Non-Woven Economic, lateksowy, niebieski, 7,5 cm x 4,5 m - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
5E, bandaż kohezyjny Non-Woven Economic, lateksowy, niebieski, 7,5 cm x 4,5 m
4,43 zł 5,54 zł
Najniższa cena z 30 dni
5E, taśma kinezjologiczna Speed Economic, bawełniana, niebieska, 5 cm x 5 m - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
5E, taśma kinezjologiczna Speed Economic, bawełniana, niebieska, 5 cm x 5 m
22,49 zł
1 - 8 z 8 produktów

Producent Active Life Europe

Active Life Europe (5elementum) to dystrybutor sprzętu wspomagającego rehabilitację i treningi. W ofercie Gemini dostępne są ich produkty w postaci taśm kinezjologicznych i bandaży kohezyjnych.

Firma Active Life Europe

Firma Active Life Europe Sp. z o.o. sp. k. to przedsiębiorstwo, które poszukuje rozwiązań dla osób pragnących zadbać o zdrowie ciało i odpowiednią dawkę ruchu. Misją firmy jest pomoc w osiągnięciu zdrowego poziomu aktywności fizycznej, natomiast celem – odbudowa witalności i pewności siebie oraz odnalezienie pasji życia na nowo. Obecnie przedsiębiorstwo funkcjonuje pod nazwą 5elementum.

Active Life Europe współpracuje ze specjalistami w dziedzinie sportu i medycyny, aby móc zapewnić klientom produkty niezawodne, przebadane, które mogą przynieść oczekiwane rezultaty. Dokłada wszelkich starań, aby zapewnić konsumentom wysoką jakość obsługi, m.in. dostarczając szczegółowych informacji na temat produktów, ich wykorzystania i zastosowania. „Piąty element”, obecny w logo i w nazwie, oznacza czynnik ludzki – który firma uważa za warunek konieczny do osiągnięcia sukcesu podczas terapii.

Active Live Europe Sp. z o.o. sp. k. (5elementum) łączy medyczną tradycję z nowoczesnymi rozwiązaniami. Korzysta z metod sprawdzonych, stale poszukując innowacyjnych pomysłów, które pozwolą na dalsze tworzenie skutecznych produktów terapeutycznych.

W ofercie firmy znajdują się produkty dedykowane sportowcom, trenerom sportowym, osobistym, fizjoterapeutom i tym, którzy pragną poprawić stan własnego zdrowia.

Bandaże i taśmy Active Life Europe

W asortymencie Gemini dostępne są wyroby farmaceutyczne Active Life Europe (5elementum) w postaci taśm kinezjologicznych i bandaży kohezyjnych.

Taśmy kinezjologiczne to plastry terapeutyczne, stosowane głównie przez sportowców. To wsparcie leczenia schorzeń powięzi, ścięgien, nerwowo-mięśniowych, a także pomoc w osiągnięciu wyższej skuteczności terapii poprzez stymulację receptorów. Taśma ma poszerzyć przestrzeń międzytkankową wokół mięśni, ułatwiać cyrkulację krwi i limfy, co zmniejsza nacisk na receptory bólowe i redukuje dokuczliwe objawy. Ponadto ma sprawić, że tkanki kurczliwe będą wolniej ulegać zmęczeniu, a zakres ruchu się zwiększy.

Taśmy kinezjologiczne wykonane są z materiału hipoalergicznego, lekkiego i miękkiego, który nie podrażnia skóry, ma nie wywoływać uczuleń i nie krępować ruchu. Produkt jest wodoodporny, dobrze przylega do powierzchni ciała i nie strzępi podczas użytkowania. Taśmy mają łagodzić odczucie bólu od momentu założenia, zmniejszać obrzęki i redukować wrażenie ciężkości ciała. Ich zadaniem jest poprawa stabilności stawowej, zwiększenie zakresu ruchomości, łagodzenie napięć i wspomaganie osłabionych mięśni. Mają również wspierać proces regeneracji. Dostępne są w różnych rozmiarach i kolorach.

Bandaże kohezyjne, dostępne w Gemini, to opatrunki, które mają sprawdzić się w przypadku urazów i kontuzji, a także w miejscach wymagających kompresji. Można używać ich jako opasek na nadgarstek, łokieć, kolano lub stopę, do częściowego unieruchomienia w momencie skręcenia, zamocowania szyn lub opatrunków.

Bandaże kohezyjne utrzymują stały poziom napięcia bez konieczności nadmiernego naciągania. Produkt po zdjęciu nie traci swoich właściwości przylepnych, a co za tym idzie, może być użyty ponownie przy danym urazie. Może sprawdzić się również w miejscach narażonych na zginanie i dopasowuje się do powierzchni nieregularnych. Produkt tego typu nie powoduje dyskomfortu. Jak podaje producent – jest przewiewny i pozwala skórze oddychać. Bandaż kohezyjny nie pozostawia śladów po zdjęciu i może być stosowany przez osoby wrażliwe na nadmierny ucisk. Dedykowany jest zarówno amatorom ruchu, jak i sportowcom.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo