Poradnik

ALCON

Znalezione produkty : 10
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Systane Ultra, krople do oczu, 30x0,7 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Systane Ultra, krople do oczu, 30x0,7 ml
43,99 zł
Systane Gel Drops, nawilżające krople żelowe do oczu, 10 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Systane Gel Drops, nawilżające krople żelowe do oczu, 10 ml
45,49 zł
Systane Hydration, nawilżające krople do oczu, bez konserwantów, 10 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Systane Hydration, nawilżające krople do oczu, bez konserwantów, 10 ml
49,49 zł
Systane Balance, nawilżające krople do oczu, 10 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Systane Balance, nawilżające krople do oczu, 10 ml
44,99 zł
Tears Naturale II (3 mg + 1 mg)/ ml, krople do oczu, roztwór, 15 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Tears Naturale II (3 mg + 1 mg)/ ml, krople do oczu, roztwór, 15 ml
23,99 zł
Opti-Free Replenish, płyn do soczewek, 120 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Opti-Free Replenish, płyn do soczewek, 120 ml
22,49 zł
Systane Original, nawilżające krople do oczu, 10 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Systane Original, nawilżające krople do oczu, 10 ml
15,19 zł
Opti-Free Replenish, płyn do soczewek, 300 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Opti-Free Replenish, płyn do soczewek, 300 ml
27,59 zł
Systane Ultra, nawilżające krople do oczu, 10 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Systane Ultra, nawilżające krople do oczu, 10 ml
24,79 zł
Opti-Free Express, wielofunkcyjny dezynfekcyjny płyn do soczewek, 355 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Opti-Free Express, wielofunkcyjny dezynfekcyjny płyn do soczewek, 355 ml
21,46 zł
1 - 10 z 10 produktów

Produkty do oczu Alcon Laboratories

Alcon Laboratories to amerykański producent wyrobów medycznych dla sektora okulistyki. W Gemini dostępne są ich preparaty w postaci kropli do oczu i płynów do soczewek.

Amerykańsko-szwajcarska firma Alcon Laboratories

Firma Alcon Laboratories została założona w 1945 roku w Fort Worth w Teksasie. Rozpoczęła działalność jako niewielka apteka w tej miejscowości. Jej nazwa pochodzi od pierwszych liter nazwisk właścicieli – Roberta Alexandra i Williama Connera. Założyciele skupili się na wytwarzaniu sterylnych wyrobów okulistycznych.

W 1950 roku Alcon wprowadził swoje pierwsze dwa produkty: OphthalzinTM na drobne infekcje i Zincfrin® na zaczerwienione, swędzące oczy. Trzy lata później Robert Alexander wraz z lokalnym lekarzem opracowali butelkę do dozowania kropli do oczu DROPTAINERO, która do chwili obecnej jest standardem w preparatach do pielęgnacji oczu.

Firma Alcon Laboratories wprowadziła na rynek pierwszą miękką soczewkę kontaktową do wymiany cyklicznej, a następnie soczewki wieloogniskowe. Opracowała także zaawansowaną technologię planowania chirurgicznego i obrazowania, zaprojektowaną w celu zapewnienia większej wydajności i dokładności podczas operacji zaćmy.

W 1977 roku Alcon został wykupiony przez Nestlé i rozszerzył swoje możliwości produkcyjne o kolejne zakłady w Europie i Ameryce Południowej. Dwa lata później przedsiębiorstwo stało się właścicielem Texas Pharmacal Company.

Z czasem firma powiększyła swój asortyment o produkty stosowane w chirurgii. Obecnie prowadzi działalność w 75 krajach, a ich wyroby sprzedawane są w ponad 180 państwach.

Alcon Laboratories od 70 lat angażuje się w inicjatywy środowiskowe, społeczne i rządowe. Współpracuje z organizacjami i programami wsparcia, które pomagają zwiększyć dostęp do opieki okulistycznej dla pacjentów w różnych krajach. Dzięki fundacjom Alcon i Alcon Cares przedsiębiorstwo współpracuje z organizacjami charytatywnymi i przekazuje produkty oraz sprzęt, które mają umożliwić diagnozowanie i leczenie problemów ze wzrokiem.

Alcon Laboratories to producent soczewek kontaktowych i produktów do pielęgnacji soczewek. Oferta Vision Care obejmuje jednorazowe, wielorazowe i kolorowe soczewki kontaktowe. Gama produktów daje możliwość korekcji różnych wad wzroku, w tym prezbiopii i astygmatyzmu. Klienci mogą dopasować typ soczewek do trybu życia i potrzeb.

Produkty do pielęgnacji oczu Alcon Laboratories

W asortymencie Gemini dostępne są produkty Alcon Laboratories w postaci kropel do oczu i płynów do soczewek.

SYSTANE® BALANCE to produkt, który ma pomóc w walce z objawami suchego oka: kłuciem i uczuciem ciała obcego. Sprzyja zapobieganiu parowania łez. Może być wsparciem dla osób z problemem z gruczołami Meiboma.

SYSTANE® HYDRATION to krople do oczu Alcon, które mogą pomóc w zwalczaniu objawów takich jak uczucie piasku pod powiekami oraz pieczenie. Mają współdziałać z naturalnymi łzami i tworzyć żelową ochronę na powierzchni oka.

Krople nawilżające Alcon SYSTANE® ULTRA mają przynieść ulgę przy uczuciu podrażnienia i swędzenia. Ich zadaniem jest przywrócenie wilgotności soczewek kontaktowych i zmniejszenie dyskomfortu, wynikającego z ich noszenia.

SYSTANE® GEL DROPS to produkt, który ma pomóc w walce z objawami suchego oka. To preparat nawilżający w postaci żelu – krople długo pozostają na powierzchni oka.

W ofercie Gemini dostępne są również płyny do soczewek miękkich, również silikonowo-hydrożelowych. Część z nich bazuje na systemie Tearglyde, który pozwala na regenerację i utrzymanie prawidłowej wilgotności soczewek. Produkty tego typu usuwają bakterie i osady białkowe z ich powierzchni oraz dezynfekuje. Soczewki nie wymagają czyszczenia mechanicznego, co ułatwia ich pielęgnację. Ich działanie jest delikatne – mogą być stosowane przy oczach wrażliwych.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo