Poradnik
Allergan

ALLERGAN

Znalezione produkty : 0
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
1 - 0 z 0 produktów

Allergan – wyroby medyczne do oczu

Allergan to irlandzka firma farmaceutyczna, która zajmuje się produkcją i dystrybucją wyrobów medycznych, produktów leczniczych i rozwiązań terapeutycznych dla pacjentów. W Gemini dostępne są ich wyroby w postaci kropel do oczu.

O Allegran

Allergan to producent funkcjonujący w modelu Growth Pharma. Prowadzi działalność w ponad 100 krajach. Firma współpracuje z pacjentami, lekarzami i przedstawicielami opieki zdrowotnej, dostarczając możliwości leczenia różnorodnych problemów zdrowotnych.

Portfolio firmy Allergan obejmuje produkty lecznicze, wyroby medyczne i rozwiązania terapeutyczne, które mają zaspokoić oczekiwania i potrzeby chorych w wielu obszarach.

Asortyment firmy przeznaczony jest do stosowania w schorzeniach częstych i tych, które występują nieco rzadziej. Są to m.in. choroby oczu, takie jak zespół suchego oka czy jaskra.

Allergan Sp. z o.o. funkcjonuje w modelu Open Science, co sprawia, że rolą firmy w systemie jest skupianie się na nowatorskich pomysłach i rozwiązaniach. Część produktów, opracowywanych w przedsiębiorstwie, powstało na skutek partnerskiej współpracy m.in. z ośrodkami akademickimi, firmami biotechnologicznymi lub innymi firmami farmaceutycznymi. Model Open Science pozwala organizacji osiągać kolejne cele w obszarze rozwoju i badań, poprzez produkcję nowych rozwiązań i metod terapeutycznych.

Preparaty okulistyczne firmy Allergan

W asortymencie Gemini dostępne są preparaty firmy Allergan. Produkty w postaci kropel i roztworów do oczu skierowane są do osób z problemami z narządem wzroku.

Krople do oczu Optive to środek o w działaniu. Smaruje powierzchnię oka i nawilżać jego komórki, przywracając naturalną równowagę osmotyczną. To wielodawkowy, jałowy roztwór z solą sodową karboksymetylocelulozy, lewokarniny, gliceryny, erytrytolu i substancją konserwującą PURITE, która ma rozkładać się do składników naturalnych łez na powierzchni oka. Krople mają zmniejszać objawy zespołu suchego oka oraz podrażnienia.

Na problemy z łzawieniem oczu odpowiedni może być Optive Plus, czyli krople do oczu z solą sodową karboksymetylocelulozy, gliceryną, olejem rycynowym, polisorbatem 80, lewokarnityną i erytrytolem oraz substancją konserwujacą. Preparat ma wzbogacić warstwę lipidową i wzmocnić zewnętrzną warstwę filmu łzowego, co może zapobiegać odparowywaniu łez. Ponadto, ma przywracać naturalną równowagę osmotyczną oka.

Krople Optive Fusion to połączenie kwasu hialuronowego HA oraz soli sodowej karboksymetylocelulozy. W składzie produktu znajduje się również gliceryna, erytrytol i substancja konserwująca PURITE. Ma nawilżać i niwelować objawy zespołu suchego oka.

W asortymencie Gemini dostępny jest również produkt Allergan Polska Refresh, który ma wykazywać działanie łagodzące i przynosić komfort osobom, które stosują soczewki kontaktowe. Krople mają łagodzić uczucie podrażnienia i suchości spowodowanych kurzem, pyłkami, zbyt długą pracą przy monitorze.

Produkty Optive, Optive Plus, Optive Fusion i Refresh to wyroby medyczne, oznaczone znakiem CE nr 0459.

Dołącz do nas
Facebook logoInstagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki