Poradnik
Artifex

ARTIFEX

Znalezione produkty : 5
Pozycjonowanie produktów
Happy Bobo Herbatka z maliną Bio, Malinowy Raj, 1,75 g x 20 saszetek - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
Happy Bobo Herbatka z maliną Bio, Malinowy Raj, 1,75 g x 20 saszetek
6,43 zł
Happy Bobo Herbatka wspomagająca trawienie Bio, 1,3 g x 20 saszetek - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
Happy Bobo Herbatka wspomagająca trawienie Bio, 1,3 g x 20 saszetek
6,34 zł
Happy Bobo Spokój i Ukojenie, herbatka ziołowa Bio, dla dzieci i dorosłych, 1,3 g x 20 saszetek - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
Happy Bobo Spokój i Ukojenie, herbatka ziołowa Bio, dla dzieci i dorosłych, 1,3 g x 20 saszetek
6,34 zł
Happy Bobo Herbatka wieloowocowa Bio, Owocowa magia, 20 saszetek - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
Happy Bobo Herbatka wieloowocowa Bio, Owocowa magia, 20 saszetek
6,34 zł
Happy Bobo Herbatka z koprem włoskim Bio, Mój brzuszek, 20 saszetek - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
Happy Bobo Herbatka z koprem włoskim Bio, Mój brzuszek, 20 saszetek
6,34 zł
1 - 5 z 5 produktów

Producent Artifex

Artifex to producent herbat, herbat ziołowych i owocowych oraz innych produktów spożywczych. W asortymencie Gemini dostępne są herbaty BIO dla dzieci i dorosłych w różnych smakach.

O firmie Artifex

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ARTIFEX to rodzinna firma, która powstała w 1990 roku. Prowadzi działalność usługowo-produkcyjną w sektorze spożywczym. Zajmuje się produkcją głównie herbat czarnych, aromatyzowanych, ziołowych i owocowych, jak również herbat rozpuszczalnych, napojów kawowych, kakaowych i syropów. Firma produkuje wyroby własne, a ponadto – świadczy usługi konfekcjonowania produktów.

Producent herbat Artifex posiada własny dział technologiczny oraz laboratorium kontroli jakości. To właśnie tam surowce, półfabrykaty i produkty gotowe poddawane są ocenie. Firma wprowadziła system HACCP, posiada także certyfikaty ISO 22000, IFS, EKO, UTZ, a także Certyfikat Zgodności BIO nr PL-EKO-01-004266. W 2005 roku otrzymała wyróżnienie „Najwyższa jakość” od Wielkopolskiego Stowarzyszenia Badań nad Jakością i jest laureatem V edycji konkursu Najlepsza Polska Jakość.

Rodzaje herbat

W asortymencie Gemini dostępne są produkty Artifex z linii BIO, dedykowane dzieciom i całym rodzinom. Herbatki posiadają certyfikat produkcji żywności ekologicznej – Ekogwarancję PTRE.

Happy Bobo Herbatka wspomagająca trawienie to kompozycja ziół, która łączy pięć składników naturalnych z rolnictwa ekologicznego: kminek, koper włoski, rumianek, anyż i miętę pieprzową.

Happy Bobo Spokojny maluszek to herbata Artifex, która łączy składniki roślinne w postaci kopru włoskiego, rumianku, lawendy, melisy i lipy. Koper ma eliminować ogólne dolegliwości trawienne, np. wzdęcia i gazy, a rumianek – wpływać pozytywnie na pracę układu pokarmowego i działać uspokajająco.

Happy Bobo Na dobranoc to herbatka z melisy, która może wspomóc funkcjonowanie układu pokarmowego, a co najważniejsze – umożliwić szybsze zaśnięcie. Wykazuje działanie odprężające i relaksacyjne.

Happy Bobo Herbatka wieloowocowa to kompozycja owocowa z naturalnych składników, takich jak jabłko, hibiskus, dzika róża, burak czerwony, kwiat czarnego bzu, skórka z pomarańczy. W ofercie Gemini dostępna jest również herbatka Malinowy Raj z dzikiej róży, jabłka, hibiskusa, buraka czerwonego i owocu maliny.

Happy Bobo Herbatka rumiankowa to łagodny napój, zamknięty w saszetkach do zaparzania. Oprócz wyżej wymienionych właściwości składnik ten wykazuje również działanie odprężające.

Happy Bobo Herbatka z koprem włoskim, oprócz kopru zawiera w składzie rumianek. Suszone owoce kopru włoskiego mają wspomagać trawienie i apetyt, ponadto – wraz z rumiankiem – pomagają w poprawie funkcjonowania układu pokarmowego. Herbatka ma zapobiegać wzdęciom i kolkom.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo