Kategorie

ASA

Znalezione produkty: 14
Sortowanie:
Sortuj według
Asa ProUro, 30 kapsułek USZKODZONE OPAKOWANIE - miniaturka zdjęcia produktu
Ostatnie sztuki

Asa ProUro, 30 kapsułek USZKODZONE OPAKOWANIE

16,09 zł
Asa Osteovit 1000, 100 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu

Asa Osteovit 1000, 100 tabletek

18,79 zł
Asa Laktoferyna 100, 15 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu

Asa Laktoferyna 100, 15 kapsułek

17,39 zł
Asa Hepason Complex, 30 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu

Asa Hepason Complex, 30 kapsułek

9,89 zł
Asa Osteovit D3 Forte, 100 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu

Asa Osteovit D3 Forte, 100 tabletek

19,59 zł
Novocardia, 40 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu

Novocardia, 40 kapsułek

17,39 zł
Epikrem, krem pielęgnacyjny, 50 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Epikrem, krem pielęgnacyjny, 50 ml

12,59 zł
Asa Feministic, 60 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu

Asa Feministic, 60 kapsułek

19,69 zł
PlusMag B6, magnez i witamina B6, 60 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu

PlusMag B6, magnez i witamina B6, 60 tabletek

9,99 zł
Sterolea, 30 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu

Sterolea, 30 tabletek

22,99 zł
MaxiVision Total, 30 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu

MaxiVision Total, 30 kapsułek

26,49 zł
Acnefan, krem do pielęgnacji cery trądzikowej, 25 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Acnefan, krem do pielęgnacji cery trądzikowej, 25 ml

12,19 zł
Asa ProUro, 30 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu

Asa ProUro, 30 kapsułek

17,29 zł
Pentacrem, krem pielęgnacyjno-ochronny, pieluszkowe podrażnienie skóry, odparzenia, odleżyny, 50 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Pentacrem, krem pielęgnacyjno-ochronny, pieluszkowe podrażnienie skóry, odparzenia, odleżyny, 50 ml

13,09 zł

ASA

Firma ASA Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 1999 roku. W tym samym roku został uruchomiony zakład produkcyjny. Jest to firma opierająca swoją działalność na profilaktyce zdrowia, dążeniu do tworzenia naturalnych kuracji, jak i propagująca nowoczesną formę profilaktyki. Zajmuje swoje miejsce pośród czołowych krajowych wytwórców suplementów diety i dermokosmetyków.

ASA – proponowane preparaty

Z taśm produkcyjnych ASA schodzą preparaty, których zadaniem jest profilaktyczne działanie celem poprawy zdrowia osób z nich korzystających. W grę wchodzi także wspomaganie powrotu do zdrowia, poprawianie samopoczucia oraz uzupełnianie konwencjonalnej terapii. Firma, stawiając od początku na doświadczoną i wykształconą kadrę, jasno określoną strategię rozwoju, a także pracę w zakładzie, który spełnia najwyższe standardy sanitarne, może pochwalić się dużą konkurencyjnością na rynku suplementów diety i dermokosmetyków. ASA współpracuje z renomowanymi na całym świecie firmami, które zajmują się dostarczaniem surowców i nowych technologii.

Historia rok po roku

Zaledwie rok po powstaniu firmy i uruchomieniu zakładu produkcyjnego na rynek zostały wprowadzone dwa pierwsze dermokosmetyki. Dietetyczne produkty spożywcze, które stworzyła firma ASA, zadebiutowały zaś w 2001 roku. Kolejny rok przyniósł rynkowi czołowe marki od ASA, czyli Artresan i Menoplant. Następnie, dla podniesienia rzetelności, jakości prowadzonych działań i ze względu na ciągły rozwój, zakład przeszedł przez wdrożenie i certyfikację systemu HACCP oraz norm ISO 9001:2000.

W plebiscycie „Świata farmacji” Artresan uplasował się na pozycji Produktu Roku 2004, zostając wybranym przez farmaceutów. Sama firma zaś doczekała się niebawem tytułu „Gazeli Biznesu 2005” w rankingu najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw, organizowanym przez „Puls Biznesu”. Kolejne lata przyniosły szereg nagród, w tym: Złoty OTIS 2006 dla Artresanu oraz „Laur Konsumenta 2006” dla Menoplant Soy-a 40+ – złote godło w kategorii „Farmaceutyki dla kobiet dojrzałych”. „Laur Konsumenta 2007 – Odkrycie roku 2007” przypadło LaciBios Femina, a w 2008 roku ASA stała się laureatem III edycji Ogólnopolskiego Programu Jakości w Polskich Przedsiębiorstwach.

Kolejne nagrody przypadły w udziale produktom MaxiVision, ponownie LaciBios Femina, Novocardii, Artresan, Sterolea, Immunosan i Moenoplant Soy-a 40+, który doczekał się kilku tytułów. Sama firma zaś dziś może chwalić się nagrodami, takimi jak wyróżnienie „Gali Biznesu 2011” czy też znalezienie się w elitarnym gronie Diamentów Forbesa 2009.

ASA – nowoczesne przedsiębiorstwo

Obecnie ASA nieustannie poszerza dostępny asortyment, by wychodzić naprzeciw oczekiwaniom konsumentów. Może mówić o sobie jako o przedsiębiorstwie nie tylko nowoczesnym, ale i prospołecznym oraz odpowiedzialnym, wyznającym filozofię, że najważniejsza jest profilaktyka i stosowanie naturalnych składników. ASA dba ponadto o wdrażanie nowych projektów i inwestycje w działania edukacyjne.

Filtry

Specjalne oferty
Cena
-
Działanie
Postać
Sposób aplikacji
Rodzaj skóry
Pora stosowania
Problem
Kluczowy składnik
Dla kogo
Cecha specjalna
Wiek
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego