Poradnik
Becton Dickinson

BECTON DICKINSON

Znalezione produkty : 6
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
BD Micro-Fine Plus, strzykawka insulinowa, 0,5 ml, U-100, z igłą 30G, 0,3 x 8 mm, 100 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
BD Micro-Fine Plus, strzykawka insulinowa, 0,5 ml, U-100, z igłą 30G, 0,3 x 8 mm, 100 sztuk
55,99 zł
BD Micro-Fine Plus, strzykawka insulinowa, 1 ml, U-100, z igłą 29G, 0,33 x 12,7 mm, 100 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
BD Micro-Fine Plus, strzykawka insulinowa, 1 ml, U-100, z igłą 29G, 0,33 x 12,7 mm, 100 sztuk
56,99 zł
Igła iniekcyjna 0,7 x 30 mm, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda- niedostępny
Igła iniekcyjna 0,7 x 30 mm, 1 sztuka
0,32 zł
BD Micro-Fine Plus, igły do penów insulinowych 31G (0,25 mm) x 5 mm, 100 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Produkt apteczny- niedostępny
BD Micro-Fine Plus, igły do penów insulinowych 31G (0,25 mm) x 5 mm, 100 sztuk
21,01 zł
Igła 1.2 x 40 mm, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda- niedostępny
Igła 1.2 x 40 mm, 1 sztuka
0,34 zł
BD Micro-Fine Plus, strzykawka insulinowa, 1 ml, U-40, z igłą 30G, 0,3 x 8 mm, 100 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda- niedostępny
BD Micro-Fine Plus, strzykawka insulinowa, 1 ml, U-40, z igłą 30G, 0,3 x 8 mm, 100 sztuk
49,89 zł
1 - 6 z 6 produktów

Producent Becton Dickinson

Becton Dickinson, znane też jako BD, to jeden z największych na świecie producentów wyrobów medycznych. Oferta tej międzynarodowej firmy obejmuje produkty przeznaczone między innymi do pobierania krwi, podawania leków, cytometrii przepływowej, terapii infuzyjnej, prowadzenia badań diagnostycznych, podawania znieczulenia, chirurgii, okulistyki, immunizacji, intensywnej terapii, administrowania lekami i akcesoriów do wyrzucania ostrych narzędzi. W niektórych regionach firma prowadzi także profesjonalne doradztwo oraz usługi konsultingowe i analityczne. Producent nie stroni od innowacji, posiada prawnie zastrzeżone, własne technologie. To także firma z tradycjami - istnieje na rynku od ponad 100 lat. Jej motto to "Wspólnie tworzymy zdrowszy świat", co ma przejawiać się w mocnym zorientowaniu na klienta i ciągłym udoskonalaniu systemu jakości.

O producencie Becton Dickinson

Początki działalności Becton Dickinson sięgają 1897 roku. Pierwszym sprzedawanym produktem założonej przez Maxwella W. Bectona i Fairleigha S. Dickinsona firmy była całkowicie szklana strzykawka. Na kolejne sukcesy nie trzeba było długo czekać: rok później przedsiębiorstwo uzyskało swój pierwszy patent na produkt medyczny, a w roku 1899 wprowadzono pierwsze logo, mające symbolizować gwarancję najwyższej jakości produktów. BD ma swój wkład w dalszy rozwój technologii iniekcji - w 1924 roku firma wyprodukowała swoją pierwszą strzykawkę stworzoną specjalnie z myślą o wstrzykiwaniu insuliny, a rok później wprowadziła do sprzedaży strzykawkę BD Yale Luer-Lok, której rozwiązania technologiczne są standardem po dziś dzień. Kolejne lata przyniosły dalszy rozwój przedsiębiorstwa, innowacje i zagraniczną ekspansję. Dzisiaj firma pochodząca z Franklin Lakes w stanie New Jersey zapewnia zatrudnienie dla niemalże 70 tysięcy pracowników w ponad 50 krajach na całym świecie, także w Polsce.

Becton Dickinson Polska

W naszym kraju pierwszy oddział BD powstał w Warszawie w roku 1996, a w 2013 powiększył się o Centrum Usług Wspólnych we Wrocławiu, współpracujące z innymi jednostkami firmy w całej Europie. Oddział Becton Dickinson Polska jest ważną częścią przedsiębiorstwa - zatrudnia ponad 300 osób i mimo krótkiej obecności na naszym rynku, już teraz może się poszczycić kilkoma branżowymi wyróżnieniami, w tym „Gazele Biznesu”, nagrodą polskiego dziennika „Puls Biznesu” (za jedno z najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w kraju wśród małych i średnich firm).

Becton Dickinson – firma wytwarzająca igły i strzykawki

Becton Dickinson proponuje rozwiązania w zakresie wstępnie napełnianych strzykawek, igieł, systemów osłaniających i zabezpieczających, a także sprzętu do samodzielnego wykonywania zastrzyków. Firma korzysta z własnych technologii produkcji igieł, aby móc optymalnie łączyć kaniulę i ostrze igły zgodnie z wymaganiami leku. Dzięki temu w ofercie znajdziemy m.in. igły do penów insulinowych Micro-Fine Plus przeznaczone dla pacjentów z cukrzycą, cienkościenne igły HyFlow, igły do wstrzykiwaczy i szklane strzykawki z możliwością napełniania, a także wybór plastikowych strzykawek jednorazowych oraz igieł iniekcyjnych w kilku rozmiarach. BD posiada też linię systemów mających zapewniać większe bezpieczeństwo podczas zabiegów i zastrzyków, takie jak dodatkowy kołnierz palcowy, igłę z obrotową osłoną BD Eclipse czy system osłon igły BD Preventis, mający umożliwiać pełne kontrolowanie strzykawki jedną ręką.

Dołącz do nas
Facebook logoInstagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki