Poradnik
Biochem

BIOCHEM

Znalezione produkty : 2
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Pasta borowinowa lecznicza, pasta na skórę, plastry, 5 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Pasta borowinowa lecznicza, pasta na skórę, plastry, 5 sztuk
20,49 zł
Pasta borowinowa lecznicza, pasta na skórę, 1 kg - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Produkt apteczny - niedostępny
Pasta borowinowa lecznicza, pasta na skórę, 1 kg
13,29 zł
1 - 2 z 2 produktów

Biochem

Przedsiębiorstwo Biochem to firma produkująca wyroby lecznicze z borowiny i soli kolagenowej. W asortymencie Gemini dostępne są ich produkty w postaci pasty i plastrów.

O firmie Biochem

Firma Biochem powstawała w 1990 roku. Zajmuje się produkcją wyrobów leczniczych z wykorzystaniem naturalnej borowiny, dla gabinetów SPA, kosmetycznych, a także dla lecznictwa sanatoryjnego, gabinetów rehabilitacyjnych i odnowy biologicznej.

Firma Biochem dostarcza klientom pastę borowinową, określaną jako bakteriologicznie czystą. Wyrób posiada pozwolenie Ministra Zdrowia na dopuszczenie do obrotu MZ nr R/0463. Proces produkcji nadzoruje Główny Inspektorat Farmaceutyczny. Przedsiębiorstwo posiada również wydany przez GIF certyfikat GMP. Do produkcji pasty wykorzystywana jest borowina pochodząca ze złóż Puścizny Wielkiej w Czarnym Dunajcu. Jej właściwości lecznicze potwierdzone są certyfikatem nr HU/1-BL/1/2013.

Pasta borowinowa Biochem

W ofercie firmy znajduje się pasta borowinowa Biochem, przeznaczona go kąpieli zawiesinowych i okładów oraz plastry borowinowe. Borowina może być stosowana zarówno w przychodniach, gabinetach odnowy biologicznej oraz kosmetycznych, ale także w warunkach domowych. Zawarte w niej naturalne substancje organiczne, takie jak białka, enzymy, kwasy huminowe, estrogeny, fitohormony oraz żywice wykazują działanie bakteriostatyczne, przeciwzapalne, mogą wspomóc regenerację uszkodzonych tkanek, zwiększyć ukrwienie, rozluźnić napięcie mięśniowe, wspierać reakcje enzymatyczne w tkankach i zmniejszyć bóle.

Produkt Biochem może być stosowany m.in. przy:

  • zapaleniu korzonków nerwowych,
  • zesztywniającym zapaleniu stawów kręgosłupa,
  • reumatoidalnym zapaleniu stawów,
  • chorobach układu krążenia w kończynach (owrzodzenie podudzi, niedokrwienie kończyn dolnych),
  • bólach po złamaniach, stłuczeniach,
  • łuszczycy i zapaleniu skóry oraz zatok.

W ofercie Gemini dostępna jest również pasta borowinowa Biochem w postaci plastrów, przeznaczona do jednorazowego użytku na skórę jako okład lub zawijanie. Przed zastosowaniem, produkt w torebce foliowej należy zanurzyć w gorącej wodzie na ok. 15 minut, do ogrzania do temperatury ok. 40°C. Następnie plaster należy wyjąć z wody, przeciąć środek torebki, odchylić na zewnątrz i przyłożyć plaster na miejsca zmienione chorobowo. Produkt ma dokładnie przylegać do okładanego miejsca. Obszar, w którym znajduje się plaster, powinien zostać przykryty kocem lub ręcznikiem, a jeśli zabieg trwa więcej niż 30 minut – również poduszką elektryczną.

Przed użyciem pasty borowinowej Biochem należy skonsultować się z lekarzem, który doradzi wybór bezpiecznej formy korzystania z produktu.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki